ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

για να μην ξηλωθείς :stuck_out_tongue:

Εγώ νομίζω ότι πρέπει να εστιάσουμε στο να κρατάς λίγα λεφτά. Εννοώντας ότι θα θες να πάρεις πολύ πράμα με όσα θα δεις.

Το καινουριο στην Τζορτζ λεγεται Nuclear Blast… Υπηρχε κ ενα στο Χαλνδρι. Αυτο ξερει κανεις αν εκλεισε κι αν το καινουριο το εχει το ιδιο παληκαρι η οχι??

Πέρασα σήμερα από δαύτο, μια χαρά μου φάνηκε, θα το επισκεπτόμαστε από δω και πέρα!

Ευχαριστω για την απαντηση…:lol: Πλακα κανω. Ναι κ εγω εχω παει… Πολυ καλο!

arketa akrina omos. oso mporoume boithame pantos.:slight_smile:

To παλιο εχει κλεισει. Ειχα παει στο παλιο λιγο πριν κλεισει και μου ειχε πει οτι θα πηγαινε προς Κανιγγος μερια, οποτε μαλλον ειναι ο ιδιος. Καλα πραματακια ειχε. Αληθεια Τζορτζ ανοιξε? Καλη φαση, νομιζω το ονομα Νuclear Blast κολλαει αψογα με το δρομο που πηγε :stuck_out_tongue:

περασα και γω σημερα απεξω…Δηλαδη τα της nuclear blast θα τα βρισκουμε καθολου πιο φτηνα εκει?:roll:…Χμμ

Να ρωτήσω…με την Sleazy Rider rec τι παίζει?Βλέπω στον κατάλογό της πολύ καλές τιμές αλλά είχα διαβάσει σε ένα forum κάτι για αντεγραμμένα σιντί.Ξέρουμε κάτι?Να την τιμήσω με τα λεφτάκια μου?:-k

εγώ έχω γράψει σχετικά, όχι για αντεγραμμένα όμως. όλα τα cds μου χαν έρθει χωρίς ζελατίνα. αυτό από μόνο του δεν είναι κακό, αλλά να, φαίνονταν και ταλαιπωρημένα. κατά τ’ άλλα, αυτό που με ενόχλησε είναι ότι έπαιξε πλήρης ασυνεννοησία. απ’ όσα παρήγγειλα, ούτε τα μισά δεν είχε τελικά και μέχρι να μου στείλει κι αυτά τα ελάχιστα, είχαμε αλλάξει καμμια δεκαριά e-mails, όπου κάθε φορά με ενημέρωνε και για κάποια νέα απώλεια. τι να πω, μπορεί να πέσα στην κακιά στιγμή.

Eυχαριστώ για την απάντηση.Προβληματίζομαι βέβαια…θα κάνω μια απόπειρα κ βλέπουμε.Φθηνή βέβαια:D

Εγω δεν εχω παραπονο απο την κατασταση των cd’s.
Μερικα ηταν απο αυτα τα κλασικα που ειναι στους παγκους των μαγαζιων
απλα χωρις ζελατινα.
Δεν τα στελνει ο ιδιος (2 φορες που πηρα εγω τουλαχιστον) αλλα ενα μαγαζι
που συνεργαζεται απ’οτι λεει.

εχω παρει και εγω 3 φορες απο εκει,επιβεβαιωνω οτι μερικα ειναι χωρις ζελατινες και μερικα ψιλοταλαιπωρημενα, αλλα δεν ειδα κατι σε αντιγραφη.
οσο για την κακια στιγμη δεν παιζει,εμενα και τις 3 φορες παντα απο οσα ζηταγα τα μισα δεν υπηρχαν…
παντως απανταει συντομα :):slight_smile:

Που θα μπορούσα να βρω prog rock cdακια σε λογικές τιμές ; Βρήκα πχ. το Foxtrot στα metropolis 20 ευρω , έλεος πια .

υπερβολες και συ.σιγα 20 ευρωπουλα ειναι αυτα:)

θα σε φτιαξω κ κρατα τα 20 ευρω να κερασεις καμια prog-ου κανα γκαφε :stuck_out_tongue:

Mια ερωτηση που δεν ξερω αν σιγουρα κολλαει εδω!!!Θελω να αγορασω το Ashes των Suma.Πηγα στο Myspace τους και απο εκει στο Regain Records αλλα το CD ειναι out of stock!Ξερει κανεις απο που μπορω να το αγορασω???Οποιοι το εχετε αγορασει απο που το πηρατε???

Πραγματικά το ashes νομίζω βρίσκεται σήμερα μονο σε βινύλιο.
Η regain είχε πάρει τα δικαιώματα να το κόψει σε σιντί σε περισσότερα αντίτυπα, αλλά προφανώς δεν έχουν τυπωθεί ακόμα.

Εγώ μια φορά το έχω δει, κι αυτή ήταν στο merchandise stand τους στο roadburn απ’όπου αγόρασα το πρώτο τους.

Υπομονή λοιπόν.

Απορια: ξερει κανεις ωρες λειτουργιας του No Remorse?

Για να το έχουν και εδώ μήπως κυκλοφόρησε σε CD?

@ Puppet: Το No Remorse πέρσι είχε συνεχόμενο ωράριο μέχρι τις 8.30 ή 9 νομίζω.
Δεν ξέρω αν άλλαξε ξανά, γιατί πιο παλιά δεν είχε.