Αγαπημενο ειδος καφε

Εσύ να τους μειώσεις!

Εγώ τελικά καταλήγω σε γαλλικό με καραμέλα ή cappuccino…Δε με ενοχλούν και στο στομάχι οπότε μια χαρά!

freducino kai Φραπε…παντα με γαλα και γλυκο.αυτα

κρυος ελληνικος.

esspresso ή φίλτρου.
Πάντα σκέτος ο καφές μου, χωρίς ζάχαρες και γάλατα γαργάλατα.

Ο πρωινός.

Είμαι σίγουρη ότι θα υπάρχει άλλες 3809823 φορές γραμμένο αλλά είπα την εξυπνάδα μου για σήμερα.

τωρα να γινω γραφικος?

[SPOILER]
γιατι?

“I have personally selected this coffee from thousands available worldwide. It is by far the best tasting coffee I have ever come across. This is the coffee that gets me up in the morning and keeps me shreddin’ all day long. My coffee is grown by very small-scale farmers who practice age-old organic farming methods. This Dark Coffee is Fair Trade certified and USDA Organic Ceritified.”

ΑΠΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ[/SPOILER]

To πρωι φραπα γιατί πρέπει να ανοίξει το μάτι. Το απόγευμα κανάν ελληνικό και μερακλίδικο. Αυτά το χειμώνα. Το καλοκαίρι πάλι φράπα το πρωί και το απόγευμα κανά freddo καπουτσίνο-φρεντιτσίνο (αυτοί οι καφέδες σε -ινο τέλως πάντων) με μπόλκα παγάκια. Κόφτε το φραπέ με γάλα, δεν κάνει καλό στο στομάχι.(κοινώς ψωμοσάκουλο).:stuck_out_tongue:

Το καλοκαιρι μονο φραπε (μετριο χωρις γαλα).Τωρα το χειμωνα το πρωι ελληνικομερακλιδικο και για απογευμα νες.

Πίνω καθημερινά έναν κουβά ελληνικό καφέ, οπότε ψηφίζω ελληνικούρα και καπουτσίνο για δεύτερη επιλογή.

:smiley:

Σε εχω:p:

Ο αγαπημένος μου όλων είναι : Caramel Macchiato των Starbucks…:smiley:
αλλά όταν είμαι σε άλλο καφέ θα πάρω κατα σειρά προτίμησης ( και διαθεσιμότητας βέβαια):
-Mocaccino
-Fredoccino
-Capuccino (κρύο-ζεστό)
-Φραπέ.

BUMP !

espresso freddo μέτριο το καλοκαίρι και γαλλικό σκέτο τους χειμώνες ! αλλά είμαι βολικός μωρέ ! πίνω από όλους τους καφέδες !:slight_smile:

Είμαι φραπεδόπαιδο τι να κάνουμε…σκέτος με τρεις κουταλιές γεμάτες καφέ:):!:

τωρα που το παρατηρω καλυτερα ειναι λιγο αμπαλο το πολλ:|

freddo espresso το καλοκαιρι,Γαλλικο τον χειμωνα…:smiley:

Γαλλικο με καραμελα τον χειμωνα και το καλοκαιρακι φραπε βαρυ γλυκο 8)

Φραπε,γαλλικο,νες,ελληνικο,freddo capuccino,freddo espresso.

Οπως βλεπετε δεν μ’αρεσει καθολου ο καφες…

παντελής

μετριο φραπε…και φρεντο καπουτσινο που και που να σπαει η μονοτονια

σκατουλί