Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

χααλααρωωσεεε…αραξε…ζωαρα :slightly_smiling_face:

1 Like

Ρε τι σου κάνει ο κόβιντ και το σάπισμα στο σπίτι…ξαναθυμήθηκα το rocking forum μετά από έναν αιώνα.
Ναι, ακόμα εργασία (και χαρά) απ’το σπίτι.
Ήταν η ευκαιρία για σειρές και gaming (λολολολ επιτέλους αγόρασα Witcher 3 και βρήκα χρόνο να το λιώσω ξερωγώ).
Και φυσικά ευκαιρία για πολλές μασαμπούκες γιατί πάντα οι σειρές πρέπει να συνοδεύονται από σνακ που λέγατε και πιο πάνω.

3 Likes

Ρε εγώ έχασα 3 κιλά στην καραντίνα και τώρα έχω ξαναπάρει τα 2 με τις κωλομπύρες :beer: :beers:

6 Likes

Για αυτό δεν κόβεις τις μπύρες ποτέ :smiley:

4 Likes

πιες καμιά radler ρε :stuck_out_tongue:

3 Likes

μας βλέπω σύντομα πάντως να ξαναζούμε τέτοιες καταστάσεις…κανονήστε απο τώρα σειρες ταινιες βιβλια και παιχνιδια

2 Likes

Δεν νομιζω. Συντομα θα καταλαβεις οτι εισαι απλα ενα νουμερο. Πανω απο ολα το χρημα.

1 Like

Αν είχες self awareness θα ήξερες ότι δεν είναι εύκολο αυτό :stuck_out_tongue:

2 Likes

αυτο ακριβως μου συνεβη σημερα και σε μενα…επιτελους
απο τις 5 Μαιου

Εντωμεταξύ εχω παραγγείλει εδω και ενα μήνα το τελευταίο paradise lost.προφανως και δεν ήρθε ακομα…

1 Like

και δεν το επαιρνες απο Ελλαδα να στο εφερναν τσακ μπαμ
Εγω το εχω ηδη

1 Like

το πετυχα σε καλη τιμη

1 Like

Άντε, με το καλό να σε πετύχει κι αυτό!! Και να πετύχει κι εμένα το Demon Box κουτί, που είναι στον δρόμο εδώ και έναν μήνα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Τί λένε τα λάπτοπ της Microsoft? Έχασα την προηγούμενη προσφορά της Lenovo και είμαι σε αναζήτηση εύρεσης λάπτοπ για εξ’ αποστάσεως εργασία/παρακολούθηση μαθημάτων.

Ευκολο ειναι, εγω ειμαι νουμερο. Εσεις ειστε ζορικα τυπακια και πρωτοι μαγκες. Κατουρήστε και λιγο ομως.

Καλησπέρα.

7 Likes

Ο ηγέτης αποφάνθηκε:

6 Likes

Ελπίζω μόνο να μην φτάσουμε να δημοσιεύουν οι…σεσημασμένοι του thread, συνταγές και φωτογραφίες εδεσμάτων και γλυκών από το… Χριστουγεννιάτικο τραπέζι!

3 Likes

το Χριστουγεννιατικο τραπεζι του 2020 ή του 2021;

1 Like

Εγω παντως σημερα παω και παιρνω καινουριο ποδηλατο μηπως διατηρησω την ψυχικη μου υγεια :smiley:

καλο κουραγιο παιδια

5 Likes