Εσύ τι μουσικό όργανο παίζεις;

Ψηφισα drumms αλλα κυριος κιθαρα παιζω και αυτο ηθελα να ψηφισω . Μηπως μπορει να γινει αλλαγη και να μπορουμε να ψηφισουμε πανω απο 1 φορα ?

to poll ειναι αρκετα παλιο! ας μηλισουν οι ειδηκοι καλυτερα!:wink:

παιζω μπασο 6 χρονια και ειμαι ακομα πωρωμενος με το μπασο οπως οταν πρωτοαρχισα να παιζω!!!

Είμαι ο πιο άμπαλος κιθαρίστας εδώ μέσα:!: Πάει κανείς κόντρα; :wink:

Παιζω κιθάρα. Είχα κάνει 5 χρόνια κλασσική αλλά στην 1η γυμνασίου κατάλαβα ότι δέν ήταν αυτό που ήθελα.Τελος πάντων πριν κάτι μήνες πήρα ηλεκτρική και βιώνω την απόλυτη πόρωση! Είναι πραγματικά ένα τέλειο όργανο. Ξεσπάς όταν είσαι θυμωμένος, μελαγχολείς όταν θες να μελαγχολήσεις και πορώνεσαι όταν θές να πορωθείς. Είναι ένα όργανο που μπορεί να εμπνεύσει τόσα συναισθήματα.

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!
Εγώ παίζω(ή καλύτερα μαθαίνω…) drums!

σε παω μια κοντρα ρε.

Ξερω να παιζω το heaven and hell ,2 minutes to midnight,Number of the Beast,Smells like teen spirit .Εσυ?

Σε παω εγω κοντρα?Εχω μαθει τα: Domination,The God That Failed και Some Kind of Monster! :lol:

Eγω εχω δικαιολογια ομως γιατι ειμαι drummer… :lol: :stuck_out_tongue:

κιθάρα :wink:

Kαι γω το πρωτοτυπο παιζω.ΚΙΘΑΡΑ

κιθαρα babezzzz!!!

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Άρπα…εγώ κι Χάρπο[/SIZE][/FONT]

Μπάσο παίζω σχεδόν 8 μήνες και όπως καταλαβαίνετε είμαι ν00β :P:D

Μαθαινω βιολι…

εγω σε παω κοντρα αμα θες … αρκει να βαλεις χορδες στην κιθαρα μου και να την κουρδισεις:wink: :stuck_out_tongue:

πιανο, πιανο κ ξαναπιανο…οχι πληκτρα…τα σιχαινομαι τα πληκτρα…προετοιμαζομαι κ για το πτυχιο μ που αν δεησει ο Κυριος θα το παρω του χρονου…
επισης δηλωνω ευθαρσως οτι κ γω ειμαι στη λιστα με τους πιο αμπαλους κιθαριστες εδω μεσα…:lol:
προσπαθω ομως…:stuck_out_tongue:

μπασο…εχω ξεχασει ποσο καιρο παιζω πια…αλλα συνολο κανα χρονο…χα… :stuck_out_tongue:

by the way…πως κανω και γω vote ρε παιδια?? ετσι για να σας παμε κοντρα ρε κιθαριστες

Κιθάρα και απο μένα…Ξεκίνησα σαν χόμπυ,τώρα στο μέλλον όπως κάτσει 8)

εγώ έκανα 7 χρόνια πιανο όταν ήμουν μικρότερη αλλα το έχω παρατήσει εδώ και αρκετό καιρό (μολις συνειδητοποίησα περίπου 4 χρόνια) ελλείψει χρόνου…
Και ως γνωστόν αν αφήσεις κάτι σε αφήνει κι αυτό. Κατι θυμάμαι βεβαια αλλα οκ.:expressionless:

Λοιπόν, όπως έγραφα, είμαι ο πιο άμπαλος κιθαρίστας εδώ μέσα και όλοι εσείς οι φιλόδοξοι Κακοκιθαρίξ ανταγωνιστές μου μην προσπαθείτε να μου πάτε κόντρα![-X 1)Ξέρω μόνο 5-6 ακόρδα απ’έξω. 2) Μόνο 2-3 απ’αυτά μπορώ να τα πιάσω έτσι που να ακούγονται εύηχα. 3) δεν έχω βγάλει ποτέ ολόκληρο κομμάτι. 4) είμαι τόσο άμπαλος που,ενώ η κιθάρα μου είναι μία παλιά ρώσικη κλασσική, εγώ μέχρι και κάτι μήνες πριν της έβαζα συρμάτινες χορδές:!: Η κακομοίρα το πλήρωσε ακριβά.:frowning: Στην αρχή της ξεκόλλησε το τακούνι. Πα στο διάλο, το κόλλησα με ξυλόκολλα. Της ξαναξεκόλλησε το τακούνι. Το ξανακόλλησα. Μετά έσπασε όοολος ο λαιμός της παίρνοντας μαζί ένα μέρος του από το σώμα πάνω.#-o Το κόλλησα. Στραβά…:razz: Τώρα ο λαιμός γέρνει προς τα αριστερά. Για να αποφύγω περαιτέρω δράματα,τώρα, κάθε φορά αφού… την παίξω, την ξεκουρδίζω για να μην ασκείται πίεση. Και χάρις σε αυτό το τελευταίο βγήκε το μόνο καλό προσόν που έχω, έμαθα να την κουρδίζω. (την έχω έτοιμη σε πέντε λεπτά) Οπότε, παιδάκια:-k … Αφήστε τον ανταγωνισμό, δεν παίζομαι. Ή μάλλον, η κιθάρα μου δεν παίζεται. Τουλάχιστον, όχι από μένα. :lol:

Έχεις σκεφτεί να πάρεις καινούργια κιθάρα?:stuck_out_tongue: