Που εχετε φαει το καλυτερο πεινιρλι?

Λίγο; Τι λίγο… ολόκληρη έκρηξη κάνεις!
Είναι πολύ βαρύ.

Ε ναι,αλλα γκαβλωνεις:!:

και μενα ετσι μου το 'παν

πατα(τες)-ουγγα(ρεζα)

Παντως το ονομα τα σπαει αγρια…

Θα ηθελα μια παταουγγα παρακαλω…:lol::lol:

Θα εστεκε και για death metal

ΠΑΤΑ ΟΥΓΚΑ!

Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ αν έχω να φάω μια μέρα ξέρω γω, μετά δεν μπορώ να φάω πολύ. Ή τουλάχιστον τρώω περισσότερο όταν έχω φάει τις προηγούμενες μέρες κανονικά… Μάλλον και το στομάχι είναι μυς που προπονείται… :stuck_out_tongue:

Μια παταούγγα αλλά αντί ουγγαρέζα βάλε σικάγο :lol: :lol:

Αν-τρου καταστασεις.2 εφαγα την τελευταια φορα.Ενα πατατες-ουγγαρεζα και ενα μπιφτεκι-πατατες.
Κολαση λεμε!

Από που όμως; Γιατί δεν παίζει να φας 2 ολόκληρες “παταούγγες” από Rainbow!
Τουλάχιστον στο δικό μου στομάχι… με το ζόρι χωράει το ένα. :lol:

Μα το ειπα.Μια παταουγγα και ενα μπιφτεκι-πατατες απο το Rainbow.Βεβαια απ’οτι σε ειδα δεν εισαι
στα “κυβικα” μου.Εγω απο την αλλη προσπαθω να μην χασω γραμμαριο απο τα 90+ κιλα που ειμαι.

πουθενα μεχρο τωρα:( ολα χαλια ειναι…

Πάντως το καλύτερο πεινιρλί στο Βόλο το είχε με διαφορά το “Ανώτερο”…πριν κάααποια χρόνια τουλάχιστον…Καλό και το Rainbow…cocοon χαλια…τι θυμήθηκα τώρα…

Χωρίς πλάκα, στο κυλικείο του σχολείου μου!:smiley:

Φουρνος Ραυτοπουλος τερμα πανω στην Αγ.Νικολαου Πατρα.
Πεινιρλι σε αραβικη πιτα \m/

Στο κυλικείο της ΣΕΜΦΕ!!!

Οποιος εχει πει οτι το καλυτερο πεινιρλι το εχει το Γιαννιωτικο στο Παγκρατι δεν ξερει να τρωει.
Το συγκεκριμενο πεινιρλι ειναι αυτα τα κατεψυγμενα που πουλανε στα σουπερ μαρκετς και τα βαζουμε στο φουρνο.
Το πεταξα μετα απο 2 δαγκωνιες γιατι σιχαθηκα τη ζωη μου

Τεχλικιδη στη Δροσια!!!8O:drunk::respect:=P~=P~

εχω τσακμακισει απο Περιστερι το πεινερλι που λες και οντως ητο θειικο!Και στα γρηγορης μικρογευματα εχει ωραια πεινερλι(και μπουγατσες…σλουρπ!):stuck_out_tongue:

Χθες τσίμπησα άλλο ένα “πατάτες-ουγγαρέζα” από το Rainbow…
Και αυτή τη φορά το έφαγα ολόκληρο! :stuck_out_tongue:

πιο οντοπι δε γινεται.