Τι γινοταν τη μερα που γεννηθηκες? Ο.ο

τι λες ρε,όλο βασιλιάδες/αυτοκράτορες και στρατιωτικούς έχεις.πες μου πως είσαι και χουντικός ή γουστάρεις κωνσταντίνο.

εγω παιδι του λαου ειμαι.
δεν γουσταρω τετοια μασκαριλικια.

God save the queen ρε :stuck_out_tongue:

Λοιπον εμενα μου λεει οτι γεννηθηκα την ιδια μερα με τον Anthony Kiedis( πραγμα που ηξερα ηδη:) )
Οτι μια ντουζινα αυγα κοστιζε 1.01 $ και οτι Νο1 στα Ηνωμενα Βασιλεια ηταν το Everything i do i do it for you- Bryan Adams. Στην κινεζικη αστρολογια ειμαι sheep of metal. Το φεγγαρι ηταν μισο τη μερα που γεννηθηκα και ειμαι 8,9 Martian years old.:stuck_out_tongue:

Είσαι κι εσύ true :roll:

Chinese astrology: your sign is
Horse of metal

Damnation, τα βλέπεις? είμαστε τρου

ναι αλλά το horse δεν είναι και τόσο true,το sheep of metal παραπέμπει σε lamb of god.

Λοιπον, την ημερα που γεννηθηκα οι Αγγλοι ακουγανε το “19” του Paul Hardcastle και οι Αμερικανοι το “Everything She Wants” απο τους Wham.
Το “Time” ειχε εξωφυλλο για τα Cocktails - “America’s New Drinking Habits”
Eχω γενεθλια την ιδια μερα με τον Lenny Kravitz και τον Miles Davis και συμφωνα με την Wikipedia και με την Helena Bonham Carter, την Stevie Nicks τον Luca Toni και την Ειρηνη Μερκουρη:p

α, και μια ντουζινα αυγα κοστιζαν 0.80$… χορταινε ομελετες ο λαος

Το Happy Birthday το άκουγα/ακούω με τους Ευρυπίδη, Γιάννη Γιοκαρίνη, Nick Cave, Joan Jett, David Coverdale & Ronaldo.

Οι David Bowie & Rod Stewart είναι #1 σε ΗΠΑ - Αγγλία αντίστοιχα, εξώφυλλο Neil Young στο Rolling Stone και η “Φωλιά του Κούκου” κερδίζει 5 'Οσκαρ. :smiley:

Εγώ ξέρω ότι η ημερομηνία που γεννήθηκα είναι η μέρα των νεκρών στην πλειοψηφία των θρησκειών/δοξασιών του κόσμου. (ναι-και στο χριστιανισμό!)

Xmmmm…!

Τη μέρα που γεννήθηκα, ανάμεσα σε άλλους, γεννήθηκε ο B.B. King, ο David Copperfield (ο γνωστός μάγος) και 2 κινέζοι αυτοκράτορες!!! (ο Jiajing και ο Daoguang!)

Στα charts τη μέρα της γέννησης μου πρώτα τραγούδια ήταν τα Endless Love απο Diana Ross και Lionel Richie και η υπερκομματάρα Tainted Love απο Soft Cell! 8)

Παρθένος στο ζώδιο, ιτιά (“ιτια-ιτιααααα…”) στην κέλτικη αστρολογία, η “mout” σύμφωνα με την αιγυπτιακή αστρολογία (ποιά είναι η μουτ δεν ξέρω, υποθέτω κάποια θεά) και στην κινέζικη ένας μεταλλικός πετεινός! (yeah, tsru metsal!)

Με τους αρειανούς ρυθμούς, σήμερα είμαι 14,2 χρονών!

Πλάκα είχε!

Πλάκα κάνεις… την ημέρα που γεννήθηκα επιτυχία στην Αμερική ήταν το “I’m Too Sexy” από Right Said Fred…In the UK πάλι “Goodnight Girl” από Wet Wet Wet.
Έχω γεννηθεί ίδια μέρα με Yoko Ono, John Travolta και Dr.Dre. Eκτός του site ξέρω ότι και ο Μπρετόν είχε ίδια μέρα γενέθλια με μενα 8)
Είχαμε πανσέληνο (ε βέβαια!)
Είμαι Υδροχόος (σώπα) και Μαιμού του νερού στην Κινέζικη αστρολογία!

Tην ημέρα που γεννήθηκα εχει γενέθλια ο τραγουδιστής / κιθαρίστας του αγαπημένου μου γκρουπ. :smiley:

κασάτορ?

:yes: :yes:

Πετρόζας! (η πλάκα είναι ότι το ανακάλυψα πριν 2 - 3 χρόνια μόλις!)

καλή φάση

Ωπ!!Τη μερα που γεννήθηκα τ αυγα κόστιζαν 0,90 δολαρια.8O 8O .Ακρίβειαααα…Somethings are meant to be…γι αυτο λοιπόν εγινα οικονομολογα…για να την πατάξω…χμ…διαφωτιστικότατο…

Τη μέρα που γεννήθηκα τα αυγά κόστιζαν 1,16 δολαρια. Στην Αμερική το πρώτο τραγούδι στα τσαρτς ήταν το Creep των TLC, την Αγγλία το Thing Twice της Celine Dion και γεννήθηκα ίδια μέρα με τον CLIFF BURTON:o! Υδροχόος στο ζώδιο, στο κινέζικο είμαι Pig Of Wood (:?)

Πω τι μου θυμησες !!! Πως καναμε οταν το ειχαμε συνειδητοποιήσει …:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Εγω παντως εχω γεννηθει την ιδια μερα με τον Steve Hogarth των Marillion και με George Lucas … ( για αυτο ειχα κολλημα με τον πολεμο των αστρων μικρη… Ετσι εξηγειτε …:lol: :lol: :stuck_out_tongue: )

Η σιωπη των αμνων πηρε οσκαρ καλυτερης ταινιας ( hell yea!! )

Και στην κινεζικη αστρολογια ειμαι κ εγω τσρου …:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ( Sheep of metal )

Εγώ γεννήθηκα ίδια μέρα με τον Βιργίλιο και τον F.Nietzsche…8O

Καi είμαι…
Ζυγός (τι άλλο;) στο Δυτικό ωροσκόπιο και Ξύλινος Αρουραίος στο Κινέζικο.

Γιατί τόση εμμονή με την τιμή των αβγών ρε παιδιά αυτή η σελίδα?:-k