Γεια σε ολους!

Δεν εφτασα στο σημειο να υποδεχομαι νεο μελος με την φραση του στυλ ‘‘και προσεξε, μην ακουσεις καθολου nu/grunge’’ …

Γαμώ τα Forums είμαστε, τσακωνόμαστε ενώ υποδεχόμαστε νέα μέλη. Keep Up The Good Work Guys.

welcome!!!

Ναι ισχυει και δεν το αρνουμαι αλλα γιατι νομιζεις φτανω σε σημειο να τα πω αυτα?τα εχω πει στο θρεντ των linkin park ας μη τα ξαναπω.Και μια που το ανεφερα λιγα εχουν ειπωθει εκει μεσα?μ’αυτα που εχουν γραφτει τι αλλο να πω?Και μη με ξαναπεις τρου σε παρακαλω με προσβαλλεις.Καλυτερα grungeoκουλαδι η φλωροχαρντκορας.

οριστε την εκανε το παληκαρι!!!

Θα τον σκίσετε στα 2

Νταξ μωρέ, απλά νομίζω ότι με το να πετάς σπόντες από δω και απο κει τους δίνεις δικαιώματα να συνεχίζουν τα ίδια. Αν το ξεκινούν με μαλακισμένο τρόπο τους τη λες εκεί, ειρωνεύεσαι αλλά από εκεί και πέρα νομίζω ότι χάνεις το δίκιο σου. Ας πούμε τώρα σε αυτή την περίπτωση συνέχισες κάτι που κάποιος άλλος ξεκίνησε χωρίς λόγο και λογικό είναι να απαντήσει. Απ’ την άλλη κοίτα λίγο και το Thread των Manowar και δες τι κουλαμάρες έχουν γραφτεί εκεί μέσα. Αυτοί απλά ανταποδίδουν τις μαλακίες που πετάξαν ένα σωρό άτομα σε Thread αγαπημένου τους συγκροτήματος(που και αυτό που κάνουν μαλακία είναι αλλά τέλοσπαντων).

Καλως ηρθες. Καλη διαμονη:)