Η Ιστορία μιας Λεσβίας

E μαλακες αυτη μας ειπε λιγουρια.

να πώ κάτι επειδή χρειάζεται

όπως οι straight δεν μιλάνε (-με) ανοιχτά για την ερωτική τους ζωή (δεν είναι στα θέματα του φόρουμ), έτσι σας παρακαλώ μην ζητάτε από την νέα user (που αμφιβάλλω αν θα επιστρέψει) να κάνει κάτι τέτοιο. ξέρετε ότι τέτοια θέματα δεν συζητάμε. η ταυτότητα του καθενός κ ο αυτοπροσδιορισμός του είναι δικό του θέμα κ μόνο

Ρε δεν το λέω εγώ…δες την ώρα του thread το όνομα του thread τις απαντήσεις και μετά κάνε σύγκριση με thread αγοριού παρόμοιο :open_mouth: ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ

@montecristo : πλακίτσα πλακίτσαααααααααα σκάω σκάω

Εσυ το λες.
Αλλα μετα ζητας κι εσυ πληροφοριες.
Εισαι κ εσυ λιγουρι λοιπον.

“Μερικοί” απο μας δεν χρειαζόμαστε να μάθουμε τιποτα για τη λεσβιακή ζωή της και ούτε έχουμε αναγκη απο τετοια. Ειναι ενας σαρκασμος πιστευω στο “προκλητικό” thread που κατα τη γνωμη μου δεν υπηρχε λογος αυτος ο τιτλος ειδικα σε ενα καθαρα μουσικο forum. Οτι ειπωθηκε ως εδω νομιζω και δεν αξιζει αλλο να σχοληθουμε, μεσα σε ολους κι εγω. Ας καλως ορισουμε το κοριτσι και ας μας πει τη γνωμη της και αυτη πανω στα θεματα που εχουμε εδω (αυτα που μου σβησατε δεν πιανονται :p) και δεν ειπαρχει λογος κανενα ειδος επιθεσης. Για φανταστειτε να ζουσατε σε ενα κοσμο οπως του straight story, να σας έλεγα γω…:stuck_out_tongue:

:(:?αυτο ηταν λοιπον??θα μεινουμε με την απορια???

Nαι στάνταρ. Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Επί του θέματος δεν καταλαβαίνω τον λόγο που το νέο μας μέλος μας είπε με το καλημέρα τις σεξουαλικές της προτιμήσεις και όχι τις μουσικές της ας πούμε αλλά τέλος πάντων welcome και καλά post.

Γιατί εμένα μου φαίνεται μούφα? :-k

[QUOTE=manson21;425911]Nαι στάνταρ. Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Ναι, ο Τοτος μου το πε… Αλλα που να καταλαβεις οτι το 'πα επιτηδες…:stuck_out_tongue:

Welcome και don’t worry.

[quote="“Spiros G.,post:29,topic:7026”]

E, τότε αλλάζει…

Μα γιατί είστε καχύποπτοι; Ντάξει έκανα προκλητικό οτ Thread αλλά μόνο και μόνο επειδή θέλω να το δηλώσω πρέπει να ξεπεραστεί η μικροαστικότητα της κοινωνίας μας κάποια στιγμή δεν νομίζετε; Ευχαριστώ όσους με καλωσόρησαν, ακούω φανατικά ΡΟΚ :slight_smile:

καλως ήρθες.

Για πες μας τα αγαπημένα σου ακούσματα?

ροκ η μεταλ??? εχει διαφορα

Πες μας την ιστορια σου λοιπον! Και τι ακους πανω κατω.

Ομοιδεατισσα δωθε.

Καλώς ήρθες και καλά ποστ. Εγώ σήμερα πήγα και γράφτηκα φροντιστήριο.

Eγω μπορω να βλεπω?

:wink:

Κάτι μου λέει πως θα πρέπει να ενσωματωθεί στους κανόνες του φόρουμ το δόγμα του Αμερικάνικου στρατού σχετικά με τις σεξουαλικές προτιμήσεις των στρατευμένων: Don’t ask, don’t tell

Πολλές ταινίες βλέπεις :lol:

Βlack metal ακους??