Σε είδα

ανακαινιση, κοιτα επειδη νομιζω πως ξερω ποιος εισαι, το χιντ μου ειναι οτι ερχομαι συχνα αβαντι μαζι με Μαριο απο μποχιμιαν.

Α νομιζα οτι ησουν ο Μαριος αρχικα! Χμμμ, στειλε καμια φωτο στο mail μου :stuck_out_tongue:

πέσιμο

Ουστ :stuck_out_tongue:

λολ, ο Μαριος ειναι ο Ra Pariah.

Αχαχαχα, μπηκε και αυτος? Πςςςςς, πολυς πατρινος λαος στο rocking.

αβαντι ντο φα φα φα

τι γίνεται ρε παιδιά :-k:-k ποιος είδε ποιον, ποιος ξέρει ποιον, γιατί το χάσαμε

deadmemories ο ομογενης μας γκοντσμακ, με ειδε να οδηγαω αυτοκινητο και παλι δεν μιλησε!

Δεν σε ειδε να οδηγας αυτοκινητο. Σε ειδε να οδηγας αυτοκηνιτο.

Απ ότι κατάλαβα εσύ και ο Timeous σπουδάζετε Πάτρα. Και ο γκόντσμακ μένει Πάτρα??? Νόμιζα ότι μένει Αθήνα :-s

Ντοπή [-X

@dead memories Πειραια μενω ναι…
@ρε nomisteraki Πατρα μενεις εσυ να πουμε?και οταν ειχα πει οτι σε ειχα δει στο Πασαλιμανι τελικα δεν εισουν εσυ???

ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΠΑΤΡΑ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ, ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ, θυμιζω και γκοντσμακ να οριεται για τους tool στο intustrial θρεντ να πουμε.

οκ δεν το καταλαβα σορρυ
εισουν εσυ τοτε στο πασαλιμανι που καθοσουν με κατι παλικαρια???

και νομιζω οτι σε ειδα στο αυτοκηνιτο πριν κανα μηνα περιπου καπου εκει κοντα παλι

Ρε πως βλεποσαστε 'σεις,εγω βαζω στοιχημα οτι δεν θα γνωριζα κανεναν αμα σας εβλεπα.

NoMisteraki απάντα στο godsmack ξεκάθαρα γιατί χανόμαστε

είδα dead memories στο public σήμερα. στον όροφο με τα βιβλία. πιο συγκεκριμένα στο τομέα των ερωτικών.

καλα ρε αμα δεις καποιον στις φατσες σας,και μετα τον δεις απο κοντα,θα πεις “χμμμ κατι μου θυμιζει αυτος” :stuck_out_tongue:

αν και παιζει οταν τον ειχα δει παλια,και μου ειπε πως ηταν αυτος,να με δουλευε #-o

για να με είδες εκεί σημαίνει ότι ήσουν και εσύ εκεί :naughty:

μα τι λες, εγω ποτέ δεν θα έκανα κάτι τέτοιο. Είμαι αγνή (αφού είμαι και οπαδός του παναθηναϊκού εξάλλου). [-X