Σε είδα

ζηλεύεις κοκορομυαλε.

Γαμηθηκες στο γνωστο παλι βλεπω.

Σε ειδα Μιχαλη Ρακιντζη, στα media markt.
Εισαι πιο ομορφος απο κοντα, αλλα φοβηθηκα να σου μιλησω γιατι ειχες μαζι σου τον πουφ.

Σε είδα σήμερα γυρω στις 5.30 στο μετρό με τις φίλες σου να κατεβαίνεις στάση Εθνική Άμυνα, μελαχρινή ομορφούλα γύρω στο 1,68(δεν τα πάω καλά με τα ύψη:roll:), με μαύρη μπλούζα με κρανίο Misfits στο πίσω μέρος, τσάντα με λογότυπο Manowar και μενταγιόν-razor, θέλω να ελπίζω από British Steel. :smiley: Αν το βλέπεις αυτό, είμαι το παιδί με τη μαύρη μπλούζα και τα γυαλιά που ήταν όρθιος εκεί κοντά και νομίζω άκουγε μουσική.

'Ασχετο ίσως με το τόπικ, αλλά οι έρωτες το καλοκαίρι στα ΜΜΜ και έξω στο δρόμο είναι κάτι το καθημερινό.

Μαζεψε την γλωσσα ρε σαχλα, ε σαχλα.

Τhis man speaks the truth 8)

Μα νομίζω ότι το ωραίο πρέπει πάντα να αναφέρεται και να αναγνωρίζεται, α; Ρίξε μια ματιά στο Β.vs.Κ. αν έχεις αντίθετη άποψη. :stuck_out_tongue:

καθε φορα που βγαινω εξω ερωτευομαι τουλαχτον 3 φορες!

και λιγες λες :stuck_out_tongue:

Τα σορτσακια και οι φουστιτσες φταινε !

[B]Neniel[/B] κατά τις 3.15 στο 608 στη Βείκου;

Εναν τυπα με μακρυ μαλλι και φουτερ Bullet For My Valentine να μπαινει στο 31 στην σταση Ευζονων και να συζηταει με τον φιλο του για την συναυλια του Alitiz? Ολα αυτα στην Θεσσαλονικη! Anyone from here?

καλα ρε εχεις υποτιμησει τον αλιτιζ τοσο πολυ?

Ναι! :stuck_out_tongue:
Και για να τον αναφερει metalας/ροκςα μαλλον απο εδω θα τον ακουσε!

περιμένω να δω ποιος θα παραδεχτεί ότι φορούσε φούτερ bullet και μιλούσε για τον αλιτιζ

E ναι η μονη πηγη γνωσης για αλιτιζ ειναι το ροψκινγ.γρ

Ντεθάκια και Κάιζερ πριν μερικές ώρες στο μετρό Πανεπιστήμιο. Άργησα να προσέξω ότι ήσασταν εσείς και όταν ξαναγύρισα να κοιτάξω είχατε φύγει.
Στις ομορφιές σας σήμερα! Φτου φτου φτου!

δικαιολογιες… τπτ αλλο δεν εχω να πω…

[SPOILER]ευχαριστουμε :p[/SPOILER]