Η μεγαλυτερη απολαυση...μμμ!

το χω ακούσει κι εγώ αυτό…αλλά δυστυχώς δεν έχουν καλες ποικιλίες οι καημένες

θα το εξηγησεις λιγο ρε συ νταζ αυτο με το ταυτοχρονο που λες?δηλαδη πως γινεται?

Ελα μωρέ είναι αυτό που είναι η τύπα ξαπλωμένη γυμνή και τρώς από το σώμα της το σουσι

Πάντως σήμερα διακρίνω παντελώς διαφορετικό ύφος ε.:lol: Stay Dirty!

|WISE| ο ύπνος δεν θεωρείται απόλαυση, γιατί για να απολάυσεις κάτι πρέπει να έχεις όλες τις αισθήσεις οξυμένες.

Οταν π.χ. κάθεσαι αρχοντικά στο “θρόνο” σου, ελέγχοντας ότι όλα είναι στη θέση τους (κωλόχαρτο εντός βεληνεκούς, καθρέφτης στην προβλεπόμενη θέση, Εσπρέσσο/Τράφικ στο αριστερό χέρι)… Ε ΤΟΤΕ ΝΟΙΩΘΕΙΣ!!! :lol::lol::lol::lol:

Ego eimai pio kalo paidi apo ton Ellanor. Btw psifisa kleidoste to…NOT!

Προτείνουμε συνταγές μαγειρικής!!! Εκδίδουμε και βιβλίο: “Πως Να Μαγειρέψετε Με 1001 Και Έναν Τρόπους (Και Στάσεις)” :stuck_out_tongue:

Sobarologeitai ore? Mia fora mono as poume eixa akoumpisei tasaki stin plati kai kapniza?

Pantos ego edosa idees. Oi modernoi kairoi apaitoun na min xaneis xrono giati einai xrima. Opote prepei na skefteste tropous na eksoikonomeite kai stis apolayseis.

Mono syndyaste kai xesimo MONO an synoysiazeste me koprolagna

Έλα έλα όλοι τα ίδια είστε ρε!
Καλα ο daz δικαιολογείται ως ένα σημείο γιατι ακούει aor = αγάπη-sex
Αλλά ντάξ άλεξ.Ένα θα σου πω.Δεν έχω λόγια.Δλδ…Φτου σου και πάλι φτου σου

Pesta agapi mou…kardoules…

οκ…σορρυ τοτε…το διεστραμενο μου μυαλο φταιει…:lol:

0χαχ0α0χ0χ0αχ0!!εχεις τα δικια σου μαν !!η θεση του καθρεφτη ποια περιπου ειναι?τρως και κανα σαντουιτς εκει μεσα εσυ??:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol: και καλα να μαγειρευεις εσυ στο κορμι της γυναικας.μη μαγειρεψει αυτη πανω σου.και σου βαλει το κεμπαπ στο τηγανι! μετα θα τρεχεις στον νταζ να σβησεις τη φωτια:lol:

8O 8O Daz, Σοβαρεύει το πράγμα!!!

Πάντως όσοι τη βρίσκετε με τηλεόραση, ΜΗ τη συνδυάσετε με σεκς παιδιά. Κρίμα είναι!!!

Φαγητό, ποτό, ίσως και καμιά “ποιητική βραδιά” (για όσους τη βρίσκουν με ποιήματα διαφόρων ειδών χεχεχε, να απαγγέλεις Μπωντλαίρ εκείνη την ώρα π,χ), μπορεί και βίδεογκέημς (αν έχετε πατήσει το pause), αυτά ναι, συνδυάζονται.

Α, όχι ο ύπνος. Ο ύπνος είναι απόλαυση, αλλά δε συνδυάζεται με το σεκς (αν και αποτελεί κανόνα στη σύγχρονη εποχή για πολύ κόσμο περισσότερο να κοιμούνται παρά να… ).

:lol::lol:
Μα μπωντλαιρ??

H tv μια χαρά συνδιάζεται με το σεξ.Γιαααα… ψυχαγωγικούς σκοπούς

Καμια απο τις απολαυσεις που παρατιθενται στο πολλ δεν εχουν σιγουρη επιτυχια.
Δυσκολη επιλογη βραδιατικα…

ντα3ει καταλαβαμε το υπονουμενο…θελεις και μια βοηθεια για να…:p:p

εννοείς βοήθημα

Ω τι σου ειπε!!!

Ναι να βλέπεις “Μικρό μου Πόνυ”. Ακρως αφροδισιακό! :lol::lol::lol: