Λεύκωμα

Τι ἐστί λεύκωμα?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Είναι αυτό εδώ, που γράφεις για να σου περνάει η ώρα…[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί γυνή?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Με δύο λέξεις: [B][SIZE=“2”]Monica Belucci[/SIZE][/B]!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί ανήρ?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Έχμ, χμ…μπελάς;[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί αγάπη?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Το συναίσθημα αυτό, που σε κάνει να…να…θέλεις να σαι μαζί με κάποιον και να τον παίρνεις 'γκαλίτσαα!!! Υποθέτω…[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί φιλί?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Φιλί εστί φιλί!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί έρως?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]ΔΞ/ΔΑ[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Τι ἐστί φιλία?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Φιλία εστί να ακολουθείς τον άλλον και στα εύκολα και στα δύσκολα, και στις χαρές του και στις λύπες του. Γενικά η φιλία είναι κάτι που δεν το συναντάς εύκολα, αλλά άμα είσαι τυχερός και το γνωρίσεις είναι κάτι όμορφο που σου μένει για πάντα!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Ποιος ειναι ο καλύτερος φίλος σου/φίλη σου?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Η μπουμπού και ο μπούμπης:)[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Ποιον/ποια αγαπάς?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Όλους!!! Δεν κρατώ κακίες εγώ…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Τι ἐστί γάμος?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Μία βλακεία είναι…[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι ἐστί οικογένεια?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Πώς περνάς τον ελεύθερο χρόνο σου?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Βαριέμαι συνήθως…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Ποιος ειναι ο αγαπημένος σου ηθοποιός?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]ΔΞ/ΔΑ[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Ποιος ειναι ο αγαπημένος σου τραγουδιστής?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Αχάα, ο…ο…ο Chuck Schuldiner θα πω…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Τι ζώδιο εισαι?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Το καλύτερο!!! Αιγόκερως!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Τι θες να γίνεις οταν μεγαλώσεις?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Δε θα μεγαλώσω…θα μείνω πάντα νέα και φρεσκαδούρα!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Έχεις ζωάκι και πώς το λένε?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Την Τασούλα, την αρκουδίτσα μου… [/COLOR][/FONT][/SIZE]

Αν δεν ησουν αυτός που είσαι τι θα ήθελες να είσαι?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Αυτή που είμαι από απόψεως χαρακτήρα. Αν μπορούσα βέβαια να κάνω κάποιες μικροαλλαγές απάνω μου…τόσο το καλύτερο!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Μουσακάς και κοτόπουλο
Στο φαί γενικά ΔΕ λέω όχι…[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Ποιο είναι το αγαπημένο σου βιβλίο?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Σκοπεύω να ανοίξω τα στραβάδια μου, να διαβάσω κανά βιβλίο -μετά την εξεταστική…
Αλλά μέχρι τότε θα πώ: Γκαμπριέλ Γκαρσία Μάρκεζ - Ο Έρωτας στα Χρόνια της Χολέρας.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Μαύρο σαν καλιακούδα…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Αγαπημένα περιοδικά?
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Μόνο τις εικόνες χαζεύω… Κανένα…[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Πες ένα τραγούδι!
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Και ένα και δύο και τρία θα σας πώ…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”][I][SIZE=“3”]’‘But the children dance and sing as if the time were spring…’’[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]

[COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”][I][SIZE=“3”]’‘When the raven calls…when the raven calls…when the raven caaaaaalls oh oh oh ooh’’[/SIZE][/I][/FONT][/COLOR]

[I][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”][SIZE=“3”]’‘Chidren of the future, rise…do what your love tells you to do…’’[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I]

Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]ΔΞ/ΔΑ[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Τι δώρα θα ήθελες?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Ταξίδι…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Σε ποια πόλη θα ήθελες να είσαι τώρα?
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Στη Ρώμη ή σε μία ερημική παραλία μόνηηη μου (πιάνεται;)[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Κάνε μια ευχή!
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Όχι![/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
Ποια είναι η γνώμη σου για τον Κτήτωρ;
[SIZE=“2”][COLOR=“DarkOrchid”][FONT=“Book Antiqua”]Τον Θεό; Αν υπάρχει…του τα χω μαζεμένα του Κυρίου!!!

έδιτ: δεν έχω γνώμη…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Χάρισε μου κάτι!
[SIZE=“2”][FONT=“Book Antiqua”][COLOR=“DarkOrchid”]Ό,τι θες!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]:naughty::naughty::stuck_out_tongue:

δεν ειναι ο Θεος ο κτητωρ ρε

Παραδεχτείτε ότι σας έχει λείψει…

Ο Ballicus είναι; Και δεν το λέτε; Και λέω μαλακίες.

Εγώ δεν τον πρόλαβα, αλλά από αυτά που γράφει νομίζω ότι ταιριάζουμε…:roll:

μια χαρα τον προλαβες

Πότε; Δεν τον θυμάμαι… Μπαίνει ακόμα; Και πώς και δεν τον πήρε το μάτι μου…; :expressionless:

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1044775#post1044775
http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1044773&postcount=589

αυτα τα προλαβες

εκτος αν εγιναν τοτε που ησουν μπαναρισμενη

Πάει το τυχερό μου, πάει… [-X

Τότε ήταν…

12345

Μάλιστα… την είχε και αυτός την πετριά του μου φαίνεται… :stuck_out_tongue:

ωραίο θέμα ξεθάφτηκε, θα το απαντήσω!

[B]Τι ἐστί λεύκωμα?[/B] αυτό που γράφαμε στο γυμνάσιο.
[B]Τι ἐστί γυνή? [/B] το σύμπαν με μορφή ανθρώπου.
[B]Τι ἐστί ανήρ?[/B] το αντί-σύμπαν με μορφή ανθρώπου.
[B]Τι ἐστί αγάπη?[/B] ένα ψέμα δημιουργημένο απ’τη γυναίκα για τη διαιώνιση του είδους.
[B]Τι ἐστί φιλί?[/B] γλύψιμο της μίας γλώσας με την άλλη.
[B]Τι ἐστί έρως?[/B] συναισθήματα κατά τη διάρκεια, πρίν και μετά το μπές-βγές.
[B]Τι ἐστί φιλία?[/B] απλά συνεργασία δύο ανθρώπων χωρίς να προχωράνε στο κρεβάτι.
[B]Ποιος ειναι ο καλύτερος φίλος σου/φίλη σου?[/B] είναι στην άλλη ζωή.
[B]Ποιον/ποια αγαπάς?[/B] καμία -νεκρή περίοδος- κι ούτε θέλω.
[B]Τι ἐστί γάμος[/B]? επισημοποίηση της σχέσης για τα μάτια της κοινωνίας.
[B]Τι ἐστί οικογένεια?[/B] κάτι στο οποίο (σχεδόν) όλοι μας θα εξελιχτούμε.
[B]Τι χόμπυ έχεις/πώς περνάς τον ελεύθερο χρόνο σου? [/B] ύπνος, ταινίες, μουσική, και βιντεοπαιχνίδια παλιότερα.
[B]Ποιος ειναι ο αγαπημένος σου ηθοποιός? [/B] πολλοί αλλά για την ώρα ας πούμε Keanu Reeves.
[B]Ποιος ειναι ο αγαπημένος σου τραγουδιστής?[/B] πολλοί, δε θέλω να αναφέρω κανέναν.
[B]Τι ζώδιο εισαι?[/B] ταύρος.
[B]Τι θες να γίνεις οταν μεγαλώσεις? [/B] cyborg.
[B]Έχεις ζωάκι και πώς το λένε?[/B] είχα κάμποσες γάτες, τωρά πια καμία.
[B]Αν δεν ησουν αυτός που είσαι τι θα ήθελες να είσαι? [/B] τίποτα.
[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό?[/B] πίτσες, σουβλάκια και λοιπά junk food κατά προτίμηση απ’τα Goodys.
[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου βιβλίο?[/B] δε ξέρω να διαβάζω, είμαι αγράμματος.
[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα? [/B] μαύρο σε συνδιασμό με κόκκινο ή έντονο τιρκουάζ ή φωσφορούχο πράσινο.
[B]Αγαπημένα περιοδικά? [/B] μικρός το Μίκυ Μάους, έφηβος το GamePro, λίγο και το Ανεξήγητο κλπ, πλέον δε διαβάζω.
[B]Πες ένα τραγούδι![/B] δεν έχω καλή φωνή. :frowning:
[B]Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.[/B] η πρώτη σχέση μου, όλο το μετέπειτα.
[B]Τι δώρα θα ήθελες? [/B] καινούργιο σπίτι και να φύγω εξωτερικό, αλλά άν είναι κάτι πιο φτηνό βολεύομαι και με ένα Ps3!
[B]Σε ποια πόλη θα ήθελες να είσαι τώρα?[/B] κάπου στο Τόκυο.
[B]Κάνε μια ευχή![/B] εύχομαι να βρούμε όλοι το δρόμο μας σύντομα για να μη μείνουμε στο δρόμο (κυριολεκτικά).
[B]Ποια είναι η γνώμη σου για τον Κτήτωρ;[/B] δεν τον ξέρω τον κύριο, αυτός με ξέρει ?
[B]Χάρισε μου κάτι![/B] το σπέρμα μου σου κάνει ?

:blink:

[B]Τι ἐστί λεύκωμα?[/B]
[B]1)[/B] κάτι που είχε η κοπέλα μου και κατέστρεψα πριν απο 11 χρόνια με ανάποδους σταυρούς και περίεργους στίχους σε εξώφυλλο και οπισθόφυλλο
[B]2)[/B] μια μαλακία που συμπληρώνουν 15χρονα, αλλά το κάνουμε και εμείς εδώ μέσα γιατί το καλοκαίρι δεν παλεύεται…

[B]Τι ἐστί γυνή? [/B]
[B]1)[/B] προετοιμασία στον κανονικό άνθρωπο(ανηρ) για να αντέξει την μετά θάνατον ζωή που είναι μεγάλη με φρικτά βασανιστήρια…
[B]2)[/B] εξωγήινη μορφή ζωής που τεστάρει τις αντοχές του ανθρώπινου είδους, και μια μέρα με αδύναμες τις ασπίδες μας(απο τις πολλές διαφημίσεις γιαουρτιών με γυμνά στήθη), θα καταλάβουν ολοκληρωτικά τον πλανήτη μας
(σκέφτομαι να γράψω και ενα φαλλοκρατικό ανέκδοτο , αλλά μάλλον όχι)

[B]Τι ἐστί ανήρ?[/B]
(ο Deckard τα λέει καλύτερα)“Κυριακή σήμερα? Λοιπόν έχουμε και λέμε: 2:45 παίζει η Λιβερπουλάρα με την Στόουκ, στις πέντε η Αριανάρα με τον Ατρόμητο, ε θα κάτσω να δω και τον γαύρο με τη γριά, το βράδυ έχει Μπάρτσα, α ναι! παίζουν και οι Σέλτικς με Καβαλίερς μετά”

[B]Τι ἐστί αγάπη?[/B]
[B]1)[/B] κινητήριος δύναμη…
[B]2)[/B] …για τον εμπορικό σύλλογο της περιοχής μας…τι μαλακίες εχω αγοράσει παλιότερα δεν λέγεται

[B]Τι ἐστί φιλί?[/B]
[B]1)[/B] πρωτόγονο τεστ Dna(σάλια και τα λοιπά)
[B]2)[/B] τι άλλο να κάναμε…?? να σταυρώναμε τους αντίχειρες?

[B]Τι ἐστί έρως?[/B]
[B]1)[/B] να μαζεύεις τα σάλια σου όταν βλέπεις την lucy lawless, την Πηνελόπη Αναστασοπούλου(πριν την μετάλλαξη στο κεφάλι της), ή ακόμη και την Gillian Anderson(πολύ παλιά)
[B]2)[/B] κάτι το πολύ επικίνδυνο…μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε ψύχωση…αν δεν μεταλλαχθεί σε αγάπη σύντομα, κάτι παίζει…

[B]Τι ἐστί φιλία?[/B]
[B]1)[/B] κάτι το πολύ σημαντικό…πάντως οι πολλές φιλίες σημαίνουν μέτριες φιλίες…καλύτερα λίγες και καλές
[B]2)[/B] να χώσω και μια παροιμία “οσο πιο πολύ κάθεσαι στην φωτιά ενός φίλου, τόσο η η φωτιά χαμηλώνει”

[B]Ποιος ειναι ο καλύτερος φίλος σου/φίλη σου?[/B]
[B]1)[/B] ηλιας… όταν ένας άνθρωπος θέλει να βγάλει την εταιρία που θα κάνει, mariaeferatapsaria, τότε είναι ο καλύτερος μου φίλος
[B]2)[/B] η κοπέλα μου…μετά απο σχεδόν 12 χρόνια μαζί μου, εχει αναπτύξει ένα σωστό χιούμορ, και πλέον ότι χαζομάρα και ότι άλλο κάνω, είναι κοινό μας

[B]Ποιον/ποια αγαπάς?[/B]
[B]1)[/B] τον εαυτό μου…
[B]2)[/B] …για αυτό αγαπώ την κοπέλα μου…this is the truth…για αυτό αγαπάμε τους άλλους.για μας

[B]Τι ἐστί γάμος?[/B]
[B]1)[/B] κάτι που σκοτώνει τον έρωτα
[B]2)[/B] εξτρά για τους παπάδες

[B]Τι ἐστί οικογένεια?[/B]
[B]1)[/B] κάτι που σου δίνει τις σωστές βάσεις για να βγεις μόνος σου στον κόσμο και να καταφέρεις να πας λίγο παραπέρα αυτό που λέμε ανθρώπινο είδος.(υποτίθεται)
[B]2)[/B] κάτι που μπορεί να είναι τόσο γαμημένο, που σε σπρώχνει να γίνεις, βιαστής, εγκληματίας, ή ακόμη χειρότερα, πολίτικος ή δικηγόρος.!!

[B]Τι χόμπι έχεις/πώς περνάς τον ελεύθερο χρόνο σου? [/B]
[B]1)[/B] τον μισό χρόνο air guitar(και είμαι και καλός.!)
[B]2)[/B] τον άλλο μισό , pro evolution soccer
(σαφέστατα η πάλη για ένα καλύτερο αύριο δεν βασίζεται πάνω μου )

[B]Ποιος είναι ο αγαπημένος σου ηθοποιός? [/B]
[B]1)[/B] άντε βάλε αλ πατσινο, αλλά είναι πολλοί…
[B]2)[/B] ο ηθοποιός που έπαιξε στην πολύ εκπαιδευτική ελληνική ταινία, “ο πετρος μόνος στο νησί”

[B]Ποιος είναι ο αγαπημένος σου τραγουδιστής?[/B]
[B]1)[/B] “dear friend…we’ve been so happy to see that you want to get involved to our forum…unfortunately, we have the policy not to accept members with musicians names, surely not with the nick, [B]Geoff_Tate[/B]…we would like to have you with us, so if you can please select another nickname…thank you”
[B]2)[/B] rob halford(+2-3 ακόμη από τους κλασικούς)

[B]Τι ζώδιο είσαι?[/B]
[B]1)[/B] αιγόκερως
[B]2)[/B] άφραγκος με ωροσκόπο τεμπέλη

[B]Τι θες να γίνεις/[I]κάνεις[/I] όταν μεγαλώσεις? [/B]
[B]1)[/B] μεγάλος.!
[B]2)[/B] όταν απολύθηκα απο τον στρατό, ο διοικητής μας μάζεψε τους 5(τόσοι ήμασταν.!)
“παιδιά πλέον,μετά το πέρας και της στρατιωτικής σας θητείας, έχετε φτάσει σε ενα σημείο όπου ονομάζουμε ενήλικη ζωή
ο γιωργος θα γυρίσει στην αγγλια, ο γιαννης θα συνεχίζει στην κηπουρική του στην θεσσαλονικη, ο μικρός ο γιωργος θα εξακολουθεί να βοηθά τους γονείς του, ο κωστας είναι έτοιμος να δουλέψει σε αυτήν την εταιρία που βρήκε όταν του έδωσα την άδεια, και εσύ βαγγελη(crimson_idol)…βαγγελη εσύ τι θα κάνεις??”

  • εγω κύριε διοικητά , [B]ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΜΑΛΛΙΑ.!![/B] … και το έκανα…i am complete

[B]Έχεις ζωάκι και πώς το λένε?[/B]
[B]1)[/B] δεν εχω ζωάκι αλλά εδώ και 1 μήνα+, εχει έρθει σπίτι μια γάτα, γέννησε 5 γατάκια, και δεν έχουν φύγει ακόμη…απο ονόματα την μάνα την φωνάζω “βρομιάρα”(!!), και τα μικρά, “σκατουλια”, “ψυχούλες”, “γυμνουλια” “τσίρκο μεντρανο”
[B]2)[/B] παλιότερα είχα τον αδερφό μου…μιλάμε για ΜΕΓΑΛΟ ζώο…μια φορά δεν εχω καταφέρει να συνεννοηθώ μαζί του…

[B]Αν δεν ήσουν αυτός που είσαι τι θα ήθελες να είσαι? [/B]
[B]1)[/B] [B]al bundy[/B] (δεν εχει γιατί…al bundy ρεεεεεεεεεεε)

[B]2)[/B] [B]lucy lawless[/B] (για να μπορώ να αγγίζω το βυζί μου όποτε θέλω)

[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό?[/B]
[B]1)[/B] γιουβαρλάκια, της γιαγιάς…απο άλλο πλανήτη
[B]2)[/B] οτι δεν επηρεάζει την γαστροοισοφαγική παλινδρόμηση που εχω…(καλή φάση να νιώθεις γέρος στα 28 σου…)

[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου βιβλίο?[/B]
[B]1)[/B] Ο πόλεμος ενάντια στο Matrix - (συλλογική προσπάθεια)
[B]2)[/B] ένα που βγαίνει σε λίγο καιρό με ανέκδοτες ιστορίες απο την πορεία της ΑΕΛ απο την ίδρυση της, έως προσφάτων γεγονότων

[B]Ποιο είναι το αγαπημένο σου χρώμα? [/B]
[B]1)[/B] Of all the colours in the world, I had to choose the one with none. [SIZE=“4”][B]BLACK[/B][/SIZE] (The Black League)
[B]2)[/B] βυσσινί , λόγω ΑΕΛ

[B]Αγαπημένα περιοδικά? [/B]
[B]1)[/B] με μουσικές
[B]2)[/B] με πολλές μουσικές
[B]3)[/B] συνομοσιολογικα

[B]Πες ένα τραγούδι![/B]
(αυτοί τα λένε καλύτερα)
[B]1)[/B] [B][U]fates warning - still remains[/U][/B]
All these words and memories
And everything you were to me
They remain, they remain
You still remain
[B]2)[/B] [B][U]Pain of Salvation - Inside Out[/U][/B]
So finally my journey ends
And through this wound my soul can mend
Guilt is my blood
I’m being drained
This is my home, I will stay…
…inside!
There’s always someone inside
Fighting to get outside
The "knowing-right-from-wrong side"
Our home is inside!

[I][SIZE=“4”] Life’s just a line of situations
A matter of occasions
And mystic correlations
The work of a Machine! [/SIZE][/I]

[B]Πες μου την καλύτερη και την χειρότερη εμπειρία της ζωής σου.[/B]
[B]1)[/B] για καλύτερη δεν ξέρω, είναι δύσκολο…αλλά πρόσφατη ήταν το live των fates warning στη λαρισα…όταν βγαίνεις απο το Live και κρατάς το κεφάλι σου, κάτι πολύ κάλο έζησες.!! (+ το bonus ότι γνώρισα Deckard, moon_mandess, diskovolo, dekay…παλίκαροι όλοι.!)
[B]2)[/B] χειρότερη βάζω την ηλιθιότητα μερικών γιατρών που κατάφεραν για κάτι απλό να με τυραννάν χωρίς λόγο, δημιουργώντας μου άλλα προβλήματα…well done μαλάκες.!

[B]Τι δώρα θα ήθελες? [/B]
[B]1)[/B] υγεία για παντα
[B]2)[/B] το σπαθί του Lion-O

[B]Σε ποια πόλη θα ήθελες να είσαι τώρα?[/B]
[B]1)[/B] Λονδίνο που το εχω απωθημένο
[B]2)[/B] βασικά μου αρέσει και εδώ που είμαι…μια χαρά είναι η λαρισα…αν εξαιρέσεις την τρελή ζεστή

[B]Κάνε μια ευχή![/B]
[B]1)[/B] παγκόσμια ειρήνη
[B]2)[/B] άπειρα kinder bueno για όλους.!

[B]Ποια είναι η γνώμη σου για τον Κτήτωρ;[/B]
ποιος ειναι αυτός? το μόνο που βρήκα στο google, είναι μια κατασκευαστική. ε, οκ…για είναι και στα ιντερνετς , καλή θα είναι…

[B]Χάρισε μου κάτι![/B]
[B]1)[/B] θα σου χάριζα την μισή δισκοθήκη μου , καθώς είναι με τρίδιπλα cd που εχω…αλλά δεν μπορώ. sorry.
[B]2)[/B] θα σου χαρίσω το μυσογινικο ανέκδοτο που σου χρωστάω από πιο πάνω
Πόσοι φαλλοκράτες χρειάζονται για να αλλάξουν τη λάμπα της κουζίνας;

[SPOILER]Κανένας… Να πλύνει στο σκοτάδι τα πιάτα η παλιοχαμούρα! [/SPOILER]

*τα αστεία με τις θηλυκές υπάρξεις είναι απλά αστεία…αλλιώς δεν θα καθόμουν να περάσω τα βασανιστήρια των αιώνων.!

τι ? δε τον ξέρεις ?

Γελαω με το ποστ του Crimson(οχι με ολα,μερικες ειναι σοβαρες απαντησεις)!
Διακρινω εναν ερωτα για τη Lucy Lawless:p
Καλυτερη στιγμη σου στο live των Fates γνωριζοντας και καποια παιδια σαν bonus,χειροτερη–>Δε γνωρισες εμενα ρε!!!:p:lol:

εβαλα καμουφλαρισμενο λινκ

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Δεν μπορώ ούτε να σχολιάσω!

και μόνο ότι έπαιξε στο Matrix αρκεί! άν και στο Constantine και The Devil’s Advocate μιά χαρά ήταν επίσης. ποιόν άλλον να έβαζα, αυτός μου ρθέ πρώτος. άν έλεγα Μπράντ Πίτ θα με λέγατε gay, lol. :expressionless:

το οτι εχει παιξει σε επιτυχημενες ταινιες δεν λεει κατι
και το οτι η αλλη επιλογη ηταν ο Μπραντ Πιτ ενω ολη την ωρα βλεπεις ταινιες , σημαινει οτι κατι δεν παει καλα

και στο The Devil’s Advocate παιζει και ο Pacino

ρε ότι μου ρθε πρώτα στο μυαλό έγραψα, έλεος! δεν επιλέγω ποτέ τις ταινίες που βλέπω με βάση τον ηθοποιό, αλλά περισσότερο τον directorα. αλίμονο άν καθόμουν να ασχοληθώ και να επιλέγω ταινίες με βάση μόνο τον ηθοποιό, άν μου άρεσε η ερμηνεία του αλλού ή αν μ’αρέσει η φάτσα του. α και είμαστε offtopic νομίζω, στείλε μου μήνυμα για ότι άλλο θές να πείς, μη γαμάμε το θέμα…