Λύριξ για τον Ανίερο

Καλά…κάτι θα κάνουμε και για την περίπτωση σου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

σματςςςςςςςςςςς…(ρουφηχτο φιλι) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πάντως εγώ (sorry που επεμβαίνω κιόλας!) έχω αποφασίσει ότι δε θέλω πλέον να ακούω πληροφορίες από ΚΑΝΕΝΑΝ για εκείνο το βράδυ του '99…
Καλή μου hit_the_lights τυγχάνουμε ομοιοπαθείς οπότε το λέω για να προφυλάξω κι εσένα: επειδή αυτά που θα ακούσεις πρόκειται να ταράξουν την ψυχοσύνθεσή σου μην το ρισκάρεις! Καθόσον η μηχανή του χρόνου δεν έχει εφευρεθεί ακόμα, θα αναγκαστείς ή να σκοτώσεις το sandman που ήταν εκεί, ή θα αποπειραθείς να αυτοκτονήσεις που δεν ήσουν εσύ εκεί. (μιλάει η εμπειρία!) :wink:

1999 !!!

I was there! :lol: :twisted: :smiley:

Δεν είναι τίποτα…Ηθελημένη απώλεια μνήμης ονομάζεται… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Τραγικό λάθος κεκτημένης ταχύτητας, 99 λοιπόν!!

Και που λες λοιπόν…Όλα ξεκίνησαν εκείνο το καλοκαιρινό απόγευμα του Ιουνίου, του Σωτηρίου έτους 1999…Γήπεδο Ριζούπολης, και ένα από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα του metal έκανε την επανεμφάνιση του στην Ελλάδα, μετά από απουσία 6 ολόκληρων ετών. Ο λόγος για τους Metallica… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted: :twisted: :twisted:

τελικα αγαπητη μου εχεις δικιο…γιατι να μαθαινεις??ετσι και αλλιως ο καθεις ετσι οπως το εχει ζησει και εμεις στην μαυρη πικρα να θυμομαστε που ειμασταν εκεινο το ιδιο βραδυ…στη μαυρη μιζερια…
οσο για σενα sandman μαλλον εισαι λιγο αντιδραστικος γιατι σου λεει η κοπελα πως δεν θελει να μαθει και εσυ εκει να τη σπας σε κοσμο…στα εχει κολλησει κανεις αυτα τα κολπα και εισαι ετσι επαναστατικο στοιχειο της κοινωνιας??? 8O

Αντιδραστικός εγώ;;; Γιατί το λες αυτό;;; Εγώ είμαι βολικό άτομο, που δεν θέλει να προκαλείς τους άλλους…

Που είχαμε μείνει;;; α ναι…λοιπόν…πρώτο στην σκηνή ανέβηκε ένα ανερχόμενο τότε συγκρότημα, με την ονομασία monster magnet. πολυ καλή εμφάνιση, αλλά άπαντες που είχαν πλυμμηρίσει το γήπεδο της Ριζούπολης, περίμεναν με την αγωνία στο κατακόρυφο, να ακουστούν οι πρώτες νότες του Ecstasy of Gold, και να βγουν στην σκηνή οι 4 μαυροφορεμένοι καβαλάρηδες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τελοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :roll:

Και όταν ξεκίνησε το So What έγινε Ο ΧΑΜΟΣ! Χέρια από δω, πόδια από κει… τέλεια…
Α ναι! Μετά καπάκι και Last Caress (ενώ σε όλα τα προηγούμενα live του ΄99 ξεκινούσαν με το Breadfan, στην Αθήνα κάνανε την έκπληξη και ξεκίνησανε με So What/Last Caress :stuck_out_tongue: )
Και μετά… η κορυφαία στιγμή για μένα… Master Of Puppets… :roll:

Τι μου θύμισες τώρα… :roll:

To Lock;

Αν έχει καταντήσει τόοοοοσο ενοχλητικό πλέον που δεν αντέχεται, γιατί όχι και το lock…Εξάλλου είναι μια δημοκρατικότατη λύση άλλωστε…

Ρε unholy… όταν μιλάμε περί Metallica… εσύ στα τοπικ σου και τουμπεκί ψιλοκομένο :evil:

τον john lock??? 8O

Αυτό δε λέγεται αντίδραση…ΣΑΔΙΣΜΟΣ λέγεται!
ΦΙΜΩΣΤΕ ΤΟΥΣ κάποιος!!!

Βασικά οι Metallica διαλύθηκαν το μάθατε;

Κατα δεύτερον το topic μιλάει για Λυριξ αφιερωμένα στο Ανίερο…

Άρα το topic δικό του είναι…

FREE SPEECH FOR THE DUMB!!!
FREE FUCKIN’ SPEECH!!!

Είσαι φαιδρός και εγκάθετος του unholy! Θα καείς στην κόλαση το ξέρεις; ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ telisvas is satan! OYYYYYYYYYYYYY

πες τα βρε Θεε του forum…επιτελους τερμα στη λογοκρισια… :lol:

πες τα βρε Θεε του forum…[/quote]

Με φωνάξατε;