Λύριξ για τον Ανίερο

Pinky: “What are we gonna do tonight, Brain?”
The Brain: “The same thing we do every night, Pinky - Try to take over the world!”
:lol: all the money!

Βασικά εγώ δεν το θυμάμαι από τότε που παιζόταν γιατί δεν έβλεπα TV, πρόσφατα είχε πάρει το μάτι μου! Μ’αρέσει πολύ το τραγουδάκι! :stuck_out_tongue:

Μλκ νταξει, μολις θα εγραφα οτι αν φαω εγω μπαν, ποιος θ’ανεβαζει φωτογραφιες της Λασκαρης παρεα με τον Σενκερ. Επος.

έχε χάρη που έχεις περάσει μαθηματικό:wink:

Απλα ΘΕΙΚΟ !!!:bow2: :bow2: :bow2:

Φοβερο!
Θυμαμαι που το εδειχνε το Σταρ 9 η ωρα το βραδυ.
Και μετα πρεπει να ειχε Μπειγουοτς! (Παμελα,μπαλκονια,μποινγκ μποινγκ)

Το σύνθημα που όλους μας ενώνει::stuck_out_tongue: :metal:

They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
One is a genius
The other’s insane.
They’re laboratory mice
Their genes have been spliced
They’re dinky
They’re Pinky and The Brain, Brain, Brain, Brain
Brain, Brain, Brain, Brain
Brain.

Before each night is done
Their plan will be unfurled
By the dawning of the sun
They’ll take over the world.

They’re Pinky and The Brain
Yes, Pinky and The Brain
Their twilight campaign
Is easy to explain.
To prove their mousey worth
They’ll overthrow the Earth
They’re dinky
They’re Pinky and The Brain, Brain, Brain, Brain
Brain, Brain, Brain, Brain
Narf!

Αυτά είναι… :smiley:

Εχετε βγει οφφ τοπικ σ’ενα συντριπτικα γελοιο τοπικ. Συνειδητοποιηστε σε τι επιπεδο βρισκεστε.

Μας επαναφέρεις on-topic σε ένα συντριπτικά γελοίο τόπικ… Συνειδητοποίησε πόσο ξενέρωτος φλώρος είσαι και βάλε το Wings of tommorow να ακούσεις για να δεις πόσο θα σε ροκάρουν οι Europe!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

Δεν μπορουν να ροκαρουν ξανθιες αδερφες. Και η κουβεντα για τους στιχους ειναι πολυ πιο αστεια απο τις αναμνησεις ολων για το (πιο γαματο) καρτουν. Επιστροφη ή κλειδωμα, φασιστικα τελειως.

Δηλαδή μόνο αν τα έχουν κόκκινα ροκάρουν? Την περμανάντ του Πλαντ πάντως δε τη φτάνει κανείς!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη που παρέσυρα τους υπόλοιπους συμφορουμίτες στην αμαρτία του off-topic-ισμού, και δεν μοιραστήκαμε μαζί σου τα έντονα συναισθήματα που σου προκαλεί αυτό το αριστούργημα! :stuck_out_tongue:

[-X [-X [-X
Μικρή διόρθωση: Ακριβώς μετά δεν είχε Μπέιγουτς αλλά την υπέρτατη σειρά X-files! 8) :stuck_out_tongue: :wink:

P.S. Ζητούμε να επανέλθει στο φόρουμ ο John_vla και να μοιραστεί μαζί μας την τέχνη του. 8)

Αφου εχει πεσει ξεθαψιμο του κερατα, βγαλτε τουλαχιστον στην επιφανεια τα πραγματικα ΤΙΜΙΑ τοπικς.

κλαιω…και εχω και ημικρανιες γαμωτο…

Bump καθως η στιχομυθια στην 1η ειναι ενα καλεσμα στον καμπουρη.

[B]Είναι ο αρουραίος μέσα στον εγκέφαλο σου[/B]
Είσαι χρήσιμος στο επικίνδυνο παιχνίδι του
Θέλει να καταστρέψει τη Γη
[B]Θέλει να σταματήσει τη διαιόνηση του είδους[/B]

Είναι ο ΑΝΙΕΡΟΣ!
Είναι ο ΜΑΡΤΥΡΑΣ!
Είναι ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ!
[B]Τα μάτια του θα σου προκαλέσουν βλάβη![/B]

:metal: