Ηλίθιες Ερωτήσεις

γραφω ενα δυσκολο μαθημα στη σχολη.δεν εχω ανοιξει βιβλιο κλασικα αλλα εχω κανει σκονακια και γενικα εχει μαζευτει το παρεακι που αλληλοβοηθιεται…
βγαινω εξω λοιπον και καθομαι χαρουμενος,αφου εχω περασει,στα κομματα.εκει καθεται και ενα φυτο.μου λεει πως εγραψες του λεω περασα ρε φιλε.εσυ?απανταει και γω μαλλον περασα.μου λεει ειχες διαβασει?οχι με σκονακια το περασα.και λεει το καλο,“και δεν σε πιασανε”?
οχι ρε φλωρακο με πιασανε και σου λεω ψεμματα!

τοχω παθει 5-6 φορες αυτο:-s

(ειναι του ταδε που ειμασταν πριν μαζι και μου τα εδωσε για να μην τα βρουν οι δικοι του)

μπαμπ!

Ξεθάβω γιατί θυμήθηκα κλασική ηλίθια ερώτηση.
Ξημερώματα σε κλαμπ, είσαι ζωντανό ερείπιο, έχεις φορέσει παλτό/κασκόλ/σκούφο/κουβέρτες, σε βλέπει το φιλαράκι και ρωτάει:

Φεύγεις?
(όχι μωρέ, κάποιος μαλάκας άφησε ανοιχτό το παράθυρο και τον δάγκωσα)

:lol::lol::lol:

Τρελό φτυάρισμα. Βαριέμαι να γυρίσω πίσω και να κοιτάξω, αλλά ακολουθεί η πιο ηλίθια (επαναλαμβανόμενη) ερώτηση απ’ όλες.

Είσαι σε τρυφερό ενσταντανέ με το αμόρε, τα 'χετε καιρό, της έχεις αποκαλυψει πως αισθάνεσαι για αυτήν, και αυτή συνεχίζει και σε ρωτά ξανά και ξανά:

-Μ’αγαπάς?

(όχι μωρέ, απλά είπα να μιμηθώ το ζευγάρωμα των ακρίδων ή ό,τι άλλο έρχεται στο μυαλό του καθενός)

Μακράν ηλιθιότερη σπαστικότερη ερώτηση
8 το πρωί εκνευριστική γνωστή άγνωστη παίρνει τηλ.Με τα χιλιαδυο ζόρια σηκώνω το τηλέφωνο

-Ναι (εκνευρισμένο-κοιμισμένο)
-Έλα καλημέρα!Κοιμόσουν μήπως?

όχι να τώρα μόλις σηκώθηκα να πάω ν απλώσω τον τραχανά

Τι φαγατε για μεσημεριανο παιδια?

Eχω λιωσει :lol:

Μπαινει μεσα, σου αναβει τη μεγαλη λαμπα μες στη μουρη, κανει θορυβο, ερχεται απο πανω, σε ζουλαει, σε κατσιαζει και σου γκαριζει μες στ’ αφτια : κοιμασαι??? #-o

Εμεις παντως στο σχολειο μου ειχαμε.

Ειρηνη τη λεγανε :expressionless:

Δεν έχω τίπτα απο ξύδια. Να πιω κουμ κουατ ή όχι?

ή όχι.

Γαμαει του κουμ κουατ…εχω χρονια να πιω!

Πιασε 2 σφηνακια κ ελα κατα εδω! :stuck_out_tongue:

Mπαινεις μεσα στο σπιτι…
-Γυρισες? (οχι ειναι το ολογραμμα μου…)

εισαι στο λεωφορειο κοντα στο τζαμι και πατας το κουμπι για την σταση ετσι ο διπλανος σου σε ρωταει:-κατεβαινεις;
-oxι το πατησα για να δω αν δουλευει!#-o

Το στομαχι σου γουργουριζει και ακουγεται 2 τετραγωνα διπλα

-Πεινας?

.

[SPOILER]Eίναι δύο ατομα σ’ ένα δωμάτιο και ξαφνικά μύριζει σκατίλα.

-Εκλασες?

-(όχι, είχα φάει σκατά και ρεύτηκα)[/SPOILER]

φασιστας αλερτ!

Οταν φτανεις αργοπορημενος.

-Αντε ρε που εισαι?
Μπροστα σου ρε ΓΚΑΒΕ

Ένας φίλος να σου πει: “Να κεράσω μπύρα;” Δεν τα ρωτάνε αυτά παληκάρι μου…

το αλλο το κοριφαιο!ζεις???