Ταξίδια Στο Εξωτερικό

Ημασταν πολλοι εκει τελικά… και Ρωμη…
και Κυπρος…
αλλα το 9 θα ειναι σιγουρο το καλυτερο μου καθως Μαρτη εχω στανταρ Ν.Υορκη
τον Απριλιο κατα πασα πιθανοτητα Ντουμπαι…και αλλο ενα εξωτερικο επίσης που δε ξερω ποτε…ελπιζω να συνδυαστει με AC?DC:D

Ησουν και εσυ Lunatic στην Βενετια ε? μεγαλη πικρα εκεινο το βραδυ, αλλα ευτυχως τα 3 απο τα 4 συγκροτηματα που εχασα, τα ειδα τελικα αλλου οποτε μικρο το κακο, μονο οι Κillers μου ξεφυγαν αλλα δεν με νοιαζει ιδιαιτερα.

Bleedin για Σερβια που λες, δεν καιγομαι να καθισω καθολου εκει, απλα με το τρενο θελω να περασω. Δεν συμπαθω και ιδιαιτερα τους Σερβους:lol: . Κροατια/ Σλοβενια, εκει ειναι η ζωη. Και απ’οτι εχω ψαξει ειναι φτηνα να πας με το τρενο

Αθηνα -Θεσσαλονικη 30 ευρω
Θεσσαλονικη - Βελιγραδι 30 ευρω
Βελιγραδι - Ζαγκρεμπ 20 ευρω
Ζαγκρεμπ - Λουμπλιανα 10 ευρω = 90 ευρω δλδ 180 πηγαινε - ελα

νταξ’ στο Βελιγράδι κάτι πάει κι έρχεται, εγώ είχα μείνει στο Νις 2 βράδυα και είχα τρομάξει! :lol:
Σλοβενία είναι και φτηνή η ζωή γενικότερα, οποτε ζάχαρη! :slight_smile:

Ακομα δεν εχω επισκεφτει οσες χωρες θα ηθελα.
Για την ωρα εχω παει…

Ιταλια(2 φορες)
Αγγλια
Ολλανδια
Ουγγαρια
Αυστρια
Σερβια
Fyrom

Επομενοι αμεσοι στοχοι Βαρκελωνη,Εδιμβουργο,Πραγα,Βερολινο και οταν και αν καταργηθει η βιζα και η ολη ντροπιαστικη διαδικασια τοτε και Ν.Υορκη και Λ.Αντζελες κυριως απο παιδικο απωθημενο.Βασικα θελω να παω σε οσες περισσοτερες χωρες μπορεσω.Τα ταξιδια ειναι ο ιδανικοτερος τροπος πιστευω να συνδυασεις αναψυχη και να μαθεις και δυο πραγματα παραπανω.Επισης απο τοτε που παρακολουθησα συναυλιες εξω,δυστυχως δεν μπορω να παρω στα σοβαρα τους ντοπιους διοργανωτες.Φετος παντως λεω να ξαναπαω στο υπεροχο Λονδινο καμια βδομαδα και θα φροντισω να το συνδυασω με κανα λαηβ,αλλιως θα δω οσες περισσοτερες θεατρικες παραστασεις προλαβω,γιατι πραγματικα ειναι κατι διαφορετικο και ακρως εντυπωσιακο.

Ειδικά το βράδυ που φωτίζονται από πολύχρωμους προβολείς, είναι από τα πιο ωραία μέρη που έχω πάει ποτέ.

Kati apothimena pou exeis kai sy :stuck_out_tongue: Den xaneis kai polla pramata…

Traymatiko topic ayto giati prepei na exo pio polles ores ptisis apo pilotous kai aerosynodous mazi…

Ισχυει, το Lion King (και το Mary Poppins) τα σπασανε :oops::stuck_out_tongue:

Ειδικα η Νεα Υορκη ειναι και δικο μου απωθημενο(please Daz μην αρχισεις παλι).

Εγώ πάντως απωθημένο έχω να παω Αγγλία-Σκωτία-Ιρλανδία, στην ύπαιθρο εννοείται, και να πίνω μπύρες σε ξύλινες pubs :-s

Ανταλλαζω στεγη για σουβλακια.

Allos apo edo (ston outlaw paei ayto). Mia pragmatika omorfi poli itan i New Orleans as poume alla…

Episis polla meri opos San Francisco, Las Vegas etc. einai oi dikes mou epiloges.

Πάντα κουβαλάω ένα-δυο σουβλάκια μαζί μου! Just in case!

Σε ζηλεύω ρε. Κι εσένα και τον thorgal. Aλήτες

Kai pos ta syntireis?

Μα είναι προς κατανάλωση. Και αντικαθίστανται με καινούρια εντός ολίγου!

Ayto tha pei organosi se taksidi…:stuck_out_tongue:

Las Vegas,Seattle,Phoenix,Chicago,Denver,Oklahoma city,Tampa,Dallas…Ζηταω πολλά ε?:lol:

Den ginesai Amerikanos politis kalytera? :lol:

Εγω το εχω πει…Θα νοικιασω αυτοκίνητο και θα διασχίσω ολη την route 66…:lol:

Seattle οπωσδηποτε καποια στιγμη! Η “Μεκκα” των ροκαδων των 90’s. Τον Οκτωβριο αμα παω Νεα Υορκη, θελω να το ψαξω με τι λεφτα μπορω να πεταξω για Seattle, αλλα δυσκολο το βλεπω

Χρειαζεσαι συνοδηγο:p :roll:?