Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

να και το δικό μου!

να και το δικό μου!

(κι επειδή το φόρουμ είναι σατανισμένο, κάντε quote για να δείτε το url :stuck_out_tongue: )

@Keimis: Bαικά έχεις λίγο από Μanhattan και τη μισή πολιτέια του New Jersey! :p:lol:

παλια ντεσκτοπ, τωρα η οθονη ειναι γεματη απο φακελους και ψιψιψονια.

πφφφ… φλωριές! :stuck_out_tongue:

Το desktop μου στο pc της δουλειάς… 8)

Γιατί δε βάζεις καμιά όμορφη όμως?
Εκτός αν θες να πηγαίνεις το πρωί στο γραφείο να βλέπεις αυτό

και να πέφτεις με τα μούτρα στη δουλειά :p:p

μάνο μου, αν από όλη την εικόνα, εσύ στάθηκες εκεί, τότε εσύ έχεις το πρόβλημα και όχι εγώ…:p:p:p:p:p

Και στην δουλεια!

:smiley:

Βλιδινγκ…η μεσαια ειναι αουτσ!8)

Στα ντεσκτοπ δεν κάνουμε συμβιβασμούς. Θέλουμε τελειότητα

Αρέλδια, photoshop filters ε? :wink:

Τη μεσαία την παντρεύομαι τώρα!8)

ρε αυτη δεν ειναι γαμο…αυτη ειναι γαμω8)

άλλη μια ατάκα ανθολογίας!!! :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα πριν βάλω τον Vincent(είναι από το live και ευχαριστώ τον Angmar για το λινκ που έδωσε), είχα ακριβώς τον ίδιο wallpaper!!!Diablo REEEEEEEEEEE:D:D


Now playing: Anathema - One Last Goodbye
via FoxyTunes

Για σήμερα έχω αυτό::slight_smile:

Να και εγω…μπασο


Εγώ μέχρι πρότινος είχα το κλασσικό Windows με τα βουνά, τα λαγκάδια και τον γαλάζιο ουρανό. :-({|=:hippy:

Τώρα μου έχει κάνει κατάμαυρη την οθόνη και κάτω δεξιά έχει μια μ@λ@κία που λέει “You may be a victim of software counterfeiting”. :expressionless:

Περιττό να προσθέσω ότι από εικονίδια στο desktop γίνεται χαμός. :?

[SPOILER]Δε χρειάζεται καν να μου πείτε “ποιός είμαι”: Ενας σμπαρίλας που βαριέται να φτιάξει όχι μόνο το φόντο, όχι μόνο την επιφάνεια εργασίας, αλλά ακόμα και τα Windows του! :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Παλιά πάντως είχα την υπέρτατη Seanna Ryan να φοράει τα απολύτως απαραίτητα. =P~

Μου λείπει… :([/SPOILER] [/SPOILER]

Για να μπουμε στο κλίμα…:stuck_out_tongue:

Ε, ό,τι διαθέτουμε, βάζουμε!!! :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Η φωτό όμως, καταπληκτική! 8) 8) 8)

εδώ και πολύ καιρό έχω αυτό…