Γειά σας!

Ε ρε Αλογοσκουφη που θελετε:p

Ο Γαϊδουροτραγιάσκας που κολλάει;

Bλέπω Entombed avatar?

καλώς τον αδερφό τότε!!! :slight_smile:

Εννοείται Entombed,ανάμεσα στα άλλα!Σουηδία ολέ:wink:Ευχαριστώ,καλώς σε βρήκα!

καλως τον περδικο.
τι θρας και βλακειες ρε?
ολη η αληθεια κρυβεται στο νεο δισκο της εφης θωδη,τελος.
μεταλ και βλακειες…ημαρτον…:-k

Συγνώμη,ξεχάστηκα:( Έχεις δίκιο,Κώστα.Θα εξιλεωθώ ακούγοντας όλη μέρα το έπος “σμόουκον δε γουότερε” της Εφούλας μας!8)Hail to ΚΡΕΑΤΑ!Τσίτος!

ι-χα!μπηκαν τα γιδια στο μαντρι!τσα-πρρρρρρρρρρρρρρρ…:p:p:p

Γειά σου και welcome!!Δεν ταιριάζουμε τόσο στα ακούσματα αλλά δεν πειράζει!
Καλά posts!!:slight_smile:

Γειά σου και σε 'σένα Νεφέλη(Ωραίο όνομα):oops:Πολύ σωστά,δεν πειράζει αν δεν ταιριάζουμε τόσο στα ακούσματα,εξάλλου όπως είπα στην αρχή,δεν έχω κολλήματα στη μουσική,:wink:οπότε να δείς,θα τα βρούμε :pΑπλώς,υπάρχουν αδυναμίες8)

ελα πες σε ολους οτι σου αρεσει να ακους morbid angel με μαυρες ζαρτιερες στο σκοταδι ενω αυτομαστιγωνεσαι!
δεν πειραζει που εχεις αδυναμιες…δεν παρεξηγουν τα παιδια εδω:p:p:p:p:p:p:p

¶ντε ρε απο 'κει πέρα,εσύ που ακούς Blind Guardian φορώντας πανοπλία 100 κιλά και καρφώνεις με το σπαθί σου ό’τι νομίσεις απο την μαστούρα οτι είναι (π)όρκ στο δωμάτιο:p:p(καημένα μαξιλάρια και ντουλάπες8))

ΧΑ!!! εσεις οι 2 εισαστε χαζοι!!!

Ωραία!!!

οι γνωσεις σου πλησιαζουν το μηδεν.θα τιμωρηθεις γι’αυτο που ειπες.
μα την ιερη τσαπελα των γκουλ,ο πελεκυς θα πεσει βαρυς πανω σου!

Elrond,ντροπή!Μην αποκαλύπτεις απόρρητες πληροφορίες…ειδικά για την “τσαπέλα των γκουλ” ,περιμένω μερικούς απο 'δω μέσα είτε να πεθάνουν στο γέλιο,είτε να μας στείλουν το “anathema”(ή τους ίδιους τους Anathema)!
Είμαι στο 50-50 :stuck_out_tongue:

τι ειναι τσαπέλα των γκουλ;

Στην όψη είναι σαν τις κανονικές τσαπέλες,μόνο που αυτή είναι ιερή,γιατί την λατρεύουν τα γκουλ και τρέφονται απο αυτήν,όταν δεν βρίσκουν πτώματα,αφου έτσι κι αλλοιώς κι αυτή κάτι νεκρό είναι :wink:
(Elrond,αν ξέχασα στοιχεία,συμπλήρωσε)
Εμπνευσμένο απο το Chapel of Ghouls των Morbid Angel σε μια ακόμη στιγμή καψίματος στη σχολή με τον Elrond:lol:
Ελπίζω τώρα ο Trey να μην είναι γραμμένος στο forum,γιατί αλλοιώς θα με πάρει στο κυνήγι:p

THRASH- MΠΥΡΑ-ΣΑΤΑΝΑΣ κιετσι ?? :p:D

(το copyright σε εναν τοιχο της σχολης μου…:lol:)

:wink::lol:

χαχα,τσαπέλα των γκόουλς
τωρα το ειδα,εχω πεσει κατω απτο γελιο :lol::lol:

Κι αυτό δεν είναι τπτ!Με τον Elrond τα έχουμε αυτά εύκολα και τα πολύ χειρότερα:DΕίμαστε έτοιμοι για έπος ολόκληρο:p
Hail to you brizola με το υπέροχο avatar:wink: