Ηρθε ο νεος με τα δωωωρααααα

Εχουμε λοιπον αυτο το τοπικ με αυτες τις απαντησεις διπλα διπλα στο ‘‘επεισοδια στην Αθηνα’’ και το ‘‘ρατσισμος και αστυνομικη βια’’.

Αρελδια ωρες ωρες αναρωτιεμαι σε μια πολη και σε ποιον κοσμο ζεις, και αν σε προβληματιζουν καθολου αυτα που συμβαινουν αυτη τη στιγμη στη χωρα.

Επισης εχω κι αλλη μια απορια.
Τα χομπυ σου τι αλλο περιλαμβανουν εκτος απο σεξ και τσοντες?

κυριολεκτικα ομως:

ο κοσμος φλεγεται και το αιδοιο παει κομμωτηριο.

Όχι εντάξει σε τέτοια θρεντς δε μας πειράζουν οι λέξεις :stuck_out_tongue:

Ξέρω 'γω;;;;; Μάλλον η Areldia είναι γενικώς και αορίστως in denial, τι να πω. :-k :-s :-s :?

Εχω πει ήδη οτι δεν συμμετασχω σε κανενα απο αυτα τα δυο θρεντ στο τοπικ «μου την σπαει» και γιατι.

Παιζω πιανο, αρπα, τραγουδαω, σχεδιαζω και περναω καλα.

Το οτι σπαμε πλακα δεν σημαινει οτι ειναι κ η ζωη μας.

Αυτα.

:smiley:

Αλλα σε ρωτησα, αλλα απαντησες
Και η ερωτηση μου περι χομπυ εγινε με βαση αυτα που γραφεις στο φορουμ.

Αρέλδια στη θέση του άντρα σου θα σε χώριζα στάνταρ…

Tράβα στο θρεντ “μου τη σπάει” μωρέ, τα λέει εκεί

Νισάφι πια

Δημοκρατια εχουμε νομιζω και ο καθενας μπορει να ασχολειται με οτι θελει και οσα πεη γουσταρει.
Δικο της ειναι το μο*νι οποιον θελει βαζει οποιον θελει βγαζει.
Γιατι θα πρεπει να δωσει αναφορα στον καθενα επειδη της αρεσει να κανει ολη μερα σεξ?

Η ένσταση μάλλον έγκειται ως προς το ότι έχει επιλέξει να κοινοποιεί την κάθε λεπτομέρεια επί του θέματος αυτού.

(Μας τα’χει κάνει πλανήτες με το πόσο καλό σεξ και πόσο αεροπλανικό σεξ κάνει)

Mπορεις απλα να μην μπαινεις σε θρεντς τετοιου περιεχομενου οπως εγω δεν αντεχω να διαβαζω την καθε παπαρα που γραφει ο καθενας για τον Κουγια και τα επικαιρα θρεντς.Δε σε αναγκαζει κανεις με τη βια :slight_smile:

Έχεις δίκιο :frowning:

8,563 τόπικς. Ο καθένας είναι ελεύθερος να ποστάρει όπου θέλει. Κόσμος χθες είδε τον ΠΑΟ, έφαγε βραδινό, σήμερα πήγε στη δουλειά του και πόσταρε και στα μουσικά. Δικαίωμα του καθενός να ασχοληθεί με ό,τι θέλει.

Διαγράφησαν τα ποστ που δεν είχαν σχέση με το τόπικ. Τα επόμενα να αφορούν το τόπικ. Ευχαριστώ!

ΥΓ. θα χαρώ εννοείται κι αν δε δω και στα υπόλοιπα τόπικ, επιθέσεις σε όσους ποστάρουν σε αυτά, μόνο και μόνο επειδή ποστάρουν σε αυτά.

Δεν του ζητησα ποτε να κανουμε τριο και ουτε εχω σκοπο!! :stuck_out_tongue:

Εγω εκανα τριο πριν 8 χρονια,βγαλαμε και ντεμο,αλλα μετα πηγαμε φανταροι και το διαλυσαμε.

Δωρα μονο απο 500 ευρω και πανω.Μη μας πουνε και φτωχομπινεδες.Περυσι ανταλλαξαμε meet n greet passes για το λαηβ των Kiss με εκλεκτα μελη του φορουμ,ετσι σαν συμβολικη κινηση.

Εγώ δεν είμαι τσίπης. Δέχομαι όσο ακριβά δώρα θέλουν. Για να μη τους υποχρεώσω όμως και νιώθουν άσχημα, τους παίρνω φτηνά δώρα :stuck_out_tongue:

Καλα αυτα με τα τριο ειναι βλακειες. Αν θες απλα να περασεις την ωρα σου οκ κανε αλλα οχι αμα θες να λες οτι εχεις και σχεση!

Καρβου, για να μην σε υποχρεωσω τα xmas θα σου παρω δωρο ενα απο αυτα τα αθλια σιντι με το σκοινακι να κρεμασεις στο μπαλκονι να μην σε κουτσουλαν τα πουλια!

:lol::lol::lol::lol:

χαχαχα ποσο πιο κλασικο???’’[…]ομως ο Γιωργος και Νικος επρεπε να εκπληρωσουν τις στρατιωτικες τους υποχρεωσεις(σ.σ. αυτα δεν γινονται στις εξελιγμενες μουσικα χωρες αλλα στην ψαρωκωσταινα…) και ετσι το διαλυσαμε’’
κλασικη συνεντευξη ελληνικου γκρουπ στο μεταλ χαμερ.

Αυτα θα τα δηλωσουμε μετα το reunion,οποτε και θα χεστουμε στο ταλιρο.Θα το γυρισουμε στα εμπορικα χιτακια.

πφ. διαφωνώ.