Ηρθε ο νεος με τα δωωωρααααα

Φτωχιες.:-s

@NoMisteraki: :bow::bow::bow:
@leris: 40 η τουρτα, 5 η γκομενα?
@sofi-k: καποτε αληθεια υπηρχαν λεφτα…πια…δεν…τα 35 για μενα ειναι λιγα!

να εχεις αδερφο μεγαλυτερο που στα πολυ παλια χρονια ακουγε Black metal, και τωρα σκυλαδικα, και να σου εχει αφησει κληρονομια την δισκογραφια της Deathlike Silence. Την πουλας και καθαειζεις 5-6.000 δολαρια τσακ μπαμ. Αυτο ειναι που λεμε επενδυση.

δεν εχω παρει ποτε δωρο…μονο μιρκος στο δημοτικο που ανταλλαζαμε…ολοι κανανε κατι παρκερ δωρο και γω εφερνα βιβλια που μου ειχαν κανει αλλοι δωρο…απο μικρος τσιπις λοιπον…

Εγώ είμαι πολύ τσιγκούνα… δύσκολα χαλάω πάνω από 20 ευρώ για δώρα, πόσο μάλλον για τον εαυτό μου… Βέβαια αν έβγαινα για ψώνια με 1000 ευρώ στην τσέπη αυτό θα άλλαζε :stuck_out_tongue:

Δηλαδή αν δεις καπου φωτιά,ειδοποιείς την Πυροσβεστική με αναπαντητες?

:lol::D#-o

Ή βάζω κάποιον άλλο :stuck_out_tongue: Όχι, εντάξει, αυτή είναι άλλη περίπτωση. Μιλάμε για δώρα εδώ :stuck_out_tongue:

οχι,με κολ μι μπακ…

ελα μαικ ολοι το χουμε κανει αυτο στο δημοτικο…χεχε

  • 1 εδώ…

Με τη διαφορά ότι εαν έχω χρήματα στον εαυτό μου κάνω αρκετά δώρα (πχ τώρα περιμένω να πληρωθώ από τη δουλειά για να πάρω έναν εξωτερικό σκληρό 1 terra…)

α αυτο το δωρο το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου απο τον αυγουστο οπου θελω να κανω και φορματ…αλλα καθε φορα που πληρωνομαι τα σκαω αλλου…:frowning:

Tα καλύτερα κατοικίδια για αυτή τη δουλειά είναι 2 αλιγάτορες καημαν. :wink:

Αααα δεν ξερω…τους φοβαμαι…:lol:

Τωρα σοβαρα, να παρεις δωρο κατοικιδιο σε καποιον κατι κουλο (πχ.φίδι) ειναι εξυπνο? Εγω θα ηθελα ένα παντως!

Πως αντεχετε να χαλατε λεφτα σε αυτα και οχι σε ρουχα και παπουτσια?:? Το εχω απορια…

χαχαχαχαχ
αχααχαχαχχααχ
αχαχαχχααχχαχαχαχααχ

To μονο δωρο που θελω φετος ειναι ενας εξωτερικος σκληρος 1 ΤΒ :frowning:

Χρηστο μην γελας…
Αρελδια γιατι να τα χαλαμε σε ρουχα ? Πιο χρησιμος μας φαινεται ενα σκληρος 1 τερα παρα αλλο ενα
ζευγαρι παπουτσια ή αλλο ενα παντελονι.Εχουμε οσα θελουμε.

Αρλεδια και σενα θα σου ηταν χρησιμος ενας σκληρος δισκος.Θα τον γεμιζες τσοντες και θα βλεπες για μερες συνεχομενα!

Απλα ξερεις, ως γυναικα, απο ρουχα ποτε δεν εχω οσα θελω…:-s

Ναι οκ…
Το εμποριο βασισμενο πανω σας ειναι.Αν περιμεναν απο εμας τα μαγαζια σωθηκανε.