Σημερα γιορταζουν: Χρηστος, Χριστινα

Χρόνια πολλά στον Κρισπ και σε όλους τους υπόλοιπους Χρήστους και Χριστίνες!

Άντε και στον σύντεκνο Γκράκχο για να μην παραπονιέται πως δεν τηρούμε τα Κρητικά έθιμα :D, αλλά κανονικό θρεντ για τους Μανώληδες θα ανοίξει μάλλον αύριο γιατί έχουμε και πολλούς άλλους. :wink:

Έτσι είναι:)

Χρονια μας πολλά προκαταβολικά λοιπόν συνονόματε :smiley: και άσε τους άλλους να μας λένε “χρονια πολλά” αύριο! :stuck_out_tongue:

@Mule: Δεν κατάλαβα ρε, χάρη μου κανεις; [-X :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλά μαμά :Ρ Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν βασικά. Οι Μανώληδες αύριο. Αν είναι να γιορτάζουν και οι Σωτήρηδες σήμερα (ήταν και Σωτήρ ο Χριστός εκτός από Εμμανουήλ κτλ κτλ).

οι σωτηρηδες γιορταζουν 6 αυγουστου αν δεν κανω λαθος…:-k τεσπααα χρονια πολλα σ ολους:D

Χρονια μας πολλα γαμω!
Καλα σουρωματα σημερα.

Επίσης χρόνια πολλά στον Μάνο87 για να τα έχω καλά με τους μοδς.

Γράκχε να ψοφήσεις. Να μάθεις να μου τη λες για το Πεηνκίλλα.

Ρασπούτιν σου εύχομαι να αξιωθείς να δεις Σάξον… Μετά από τέτοια εμπειρία δεν σε νοιάζει και να μην έχεις πολλά χρόνια…

Χρονια πολλα και σε σενανε αγαπημενο ογδονταεπτα. Κι εγω νομιζα 26.:oops:

Γκασπαρ.

χρόνια σας πολλά όμορφα αγόρια και κουρίτσα.

Πολλά ευχαριστώ σε όλους για τις ευχές, τις οποίες ανταποδίδω στο πολλαπλάσιο!

Χρόνια μας πολλά με υγεία και χαρά στους Χρήστους για αρχή και όλους αυτούς , Γκασπάρ, Γκάσπαρος, Εμμανουέλα, Εμμανουέλλα, Μανουέλα, Μανωλία, Μανώλα, Εμμα, Εμμανουήλ, Μανώλης, Μανωλιός, Μανώλας, Μανόλης, Μανουήλ, Μάνος, Μανούσος, Μανουσάκης, Μανουσάκι, Μελχιώρ, Μελχιόρ, Μπαλταζάρ, Μπαλτασάρ, Χρήστος, Χριστός, Χριστιανός, Κρίστης, Χριστίνα, Χριστιάνα, Κριστιάνα, Χρίστα, Κρίστα, Χρίστη, Κρίστη, Χριστόλη, Χρυσαυγή, Χρυσή, Χρύσα, Χρυσαλία, Χρυσούλα, Σήλια, Βηθλεέμ, Χρυστάλλα, Χρυσταλλία . :D:roll:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ

Μωρέ τι “καλός” άνθρωπος… [-X :cry:

:stuck_out_tongue:

Χρονια πολλά σε ChrisP, Therion, Rasputin κι οποιον άλλο συμφορουμιτη λέγεται Χρηστος η Χριστίνα! :slight_smile:

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους τους εορτάζοντες και εορτάζουσες και καλή χρονιά σε όλους μας!!! :smiley: :smiley:

Xρόνια πολλα και ευτυχισμενα στους Rasputin,Therion,Chrisp (και καλος πολίτης συντομα) και Outshined και καλές γιορτες με υγεια και αγαπη σε ολο το forum…

Υ.Γ Μανο γιορταζεις αυριο…:stuck_out_tongue:

Xρονια πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν, Μαιρη Κριστμας!

χρονια πολλα σε θεριο, ρασπουτιν και κρισπ!!!

με υγεια και κεφι για καλοπεραση!!!

xρονια μας πολλα ρεεεε !!!11

γιατί ο χρήστος γράφεται με η και η χριστίνα με ι?

χρόνια πολλά κ καλύτερα σε όλους τους εορτάζοντες