Νέες Κυκλοφορίες 2009

ειμαι απιστευα περιεργος για το τι θα βγαλουν οι συγκεκριμενες 2 μπαντες απο τον καναδα!!!

Αλήθεια οι Disillussion ύστερα από το αριστούργημα “Gloria” δε νομίζετε ότι είναι καιρός να βγάλουν νέο Album σιγά-σιγά? Ξέρει κανείς τίποτα?

και αν βγάλουν, τι θα παίζουν άραγε…

θα ξέρει ο Dyingfreedom…

α, ναι μην ξεχάσουμε το νέο Chris Cornell. Τώρα και στο αγαπημένο σας club στην παραλιακή. Και το album και ο Cornell.

-“αχ, τι κούκλος αυτός ο Cornell…!!!”
-“μωρή έχεις δει πως ήταν παλιότερα;”

Χμ,βασικά πριν λίγο καιρό επέστρεψε ο drummer στην μπάντα και ήταν να μπούν στο στούντιο για το 3ο άλμπουμ. Λογικά το γράφουν και αναμένεται καλοκαίρι προς φθινόπωρο. Φυσικά αν ακολουθήσει την εξελικτική πορεία του Back to times of splendor και του Gloria, αναμένεται και αυτό εκπληκτικό.

Επίσης, του Cornell μόνο αναμενόμενο δεν θεωρείται αν λάβουμε υπόψη το κομμάτι και τα κλιπάκια που 'χουν ήδη βγεί προς τα έξω.

Από κει και πέρα Dream Theater εννοείται και Queensryche, αν και οι δεύτεροι δεν ξέρω κατά πόσο μπορούν να ανταπεξέλθουν πλέον. Αυτό πάντως που εδώ και καιρό ετοιμάζεται και αναμένεται γύρω στην άνοιξη είναι το Orphaned Land. Και αν πλησιάζει την τελειότητα του Mabool και του El Norra Alila, τότε θα σπέρνει και αυτό!

Εχω μεγαλη περιεργεια για το νεο Theater…ο Portnoy ανεβασε ψηλά τον πήχη…για να δουμε…

ναι καλά!
όταν θα βάζεις τα trendy ρούχα και θα πηγαίνεις να χορεύεις το part of me στα clubάκια δε θα σε χαλάει.

#-o το απόλυτο μηδέν είναι οι στίχοι όμως

ααααχ…

The new DVD from Monkey3, Live at Aventicum, will be released on January 16, 2009 as a download on www.monkeythree.com.

You can see a preview at www.myspace.com/monkeythreecom.

:smiley:

Το Wintersun ειναι ηδη μεσα στη 10αδα μου:D

για όσους επηρεασμένοι από τη soundtrackική διάθεση των CBP είναι σε τέτοια φάση ακουσμάτων ας ακούσουν το νέο album των Cinematic Orchestra.

Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω για το Thorns;
Εγώ περιμένω Slayer, Mastodon, Lamb of God, My Dying Bride, Orphaned Land, Candlemass, Rammstein…
Για Paradise Lost ξέρουμε, θα βγει φέτος;

February 20th, 2009 :D:D:Dχαίρομαι,χαίρομαι,χαίρομαι!


Now playing: Hammerfall - Hearts on Fire
via FoxyTunes

στους ρωσους το καινουργιο Khanate, αν και δεν τους πολυπαω περαν απ’το s/t που ειναι καλο, κατεβαινει.

Γαμάνε οι Khanate!
Γράψε εντυπώσεις…

Το Kreator ξεκίνησε τη χρονιά πολύ δυνατά οπότε οι δίσκοι που περιμένω είναι των Slayer, Paradise Lost, Nevermore, Megadeth, Heaven and Hell και δεν ξέρω αν βγάζουν δίσκο οι Rotting Christ. Μετά σίγουρα θα ακούσω των Dream Theater και από εκεί και πέρα ότι καλό κάτσει. Α!!! και το Hatebreed που πολύ το καθυστέρησαν!!

Τα καινουργια Behemoth,Suffocation,Cannibal Corpse,Mastodon,Necrophagist,My Dying Bride
ειναι για μενα τα πιο πολυαναμενομενα albums της χρονιας.

ελπιζω να βγαλουν και οι Tool,Rammstein,Fear Factory και Ηatebreed album μεσα στη χρονια για να ειμαστε κομπλε.

Φετος βγαινει και το Circle Takes The Square. Πωπω ριζες βγαλαμε. Τυφλα να χει το Τσαινιζ.

Να ξερετε πως εκεινες τις μερες, θα με χασετε για καμια βδομαδα.

Πρόσεξε τι λες :papas:

Μέσα στο μήνα ελπίζω να έρθει, έδωσα μόλις 100$

Παταω report.

Χαρηκα που σε γνωρισα.