Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει

Kαληνυχτες

Α ναι και οσο αφορα το κπν το πρωτο που μου 'ρθε ηταν … κοπανα!! :lol: και δε μπορουσα να καταλαβω το νοημα του thread :stuck_out_tongue:

Λοιπον επειτα απο αρκετες ωρες υπολογισμων,συνδεση με τον κεντρικο υπολογιστη του ΜΙΤ και της ΝΑΣΑ και μισο λεπτο διαλογο με ενα emo βρηκα οτι : κπν = καποιον #-o

τι λες τώρα.

Εγώ φίλη γκλίτερ μπήκα στη διαδικασία αυτή και σκέφτομαι μήπως σου αρέσω. Μετά τι κάνω;

Eγώ πάντως επιμένω…

[SIZE=“5”]ΘΕΛΕΙΣ?[/SIZE]

[SIZE=“6”]ΓΔΥΣΟΥ!!![/SIZE]
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλημερες!:smiley:

Τον γκομενο παντως τον εντοπισαμε και δεν το πηρε κανεις χαμπαρι.

Να, τον εκανα και αβαταρ :expressionless:

λοιπόν, με μια γρήγορη έρευνα, είμαστε το μόνο φόρουμ που της απαντάμε επί 12 ΟΛΑΚΕΡΕΣ σελίδες, ενώ στα υπόλοιπα, με το ζόρι ξεπέρασαν τις 5!!!

Και αυτή δε μας καταδέχεται.
Αχάριστες γυναίκες!!![-X

@ μιστεργουατς :bow2::bow2:

αφου ολοι εδω μεσα κοιταμε πως θα σπαμμαρουμε

και τα καταφερνουμε καλα…:roll:

τελεια οχι απλα καλα

Γενικά όλο το θρεντ έχει τρελό γέλιο αλλά το κερασάκι στην τούρτα για μένα μπήκε εδώ:

:lol::lol::lol:

Τιμή και δόξα στην απελπιζμένη - ιντερνετο έχω ανάγκη συμβουλές μπας και μου κάτσει κανείς - γκλίτερ.

Περί αυτών που λέγονται για σπαμ, παιδιά, ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ.

:lol:Ρε ετσι οπως πανε θα ανοιξουν και τοπικ με συνταγες μαγειρικης

H glitter δεν ειναι καθολου απελπισμενη:

bre xryse mou ,anthrwpe,den eimai sigourh an exei h oxi katalavei to endiaferon mou!
mporei na to exei katalavei!
alliws giati ta loksokoitagmata kai oi dithen tyxaies maties toy ?
giati me koitaei h parea tou ?
h…to exei katalavei
h … toy aresw ki egw …
alla,an to exei katalavei k toy aresw giati den kanei kati??
an pali to exei katalabei oti mou aresei k apla den endiaferetai ,giati synexizei na koitaei ?giati koitaei ki h parea tou ??eee?
einai na mi sou stripsei meta ?
vgale esy symperasma!
oxi pes mou!

MΠΑΝ στο Νέκρο γιατί ψάχνει σε άλλα φλόρουμ, ενώ στο δικό μας το τόπικ έχει αγγίξει την τελειότητα!!! [-X

Nαι ρε καλα λες αλλα μονο εκει μιλαει!Εδω μπαινει,κοιταει την τελειοτητα και ουτε ανασα!:stuck_out_tongue:

Εγώ είμαι αυτός που κοιτάει την glitter, oi λοξές ματιές που ρίχνω είναι απλά ένα τικ που έχω από μικρός. Glitter την επόμενη φορά που θα με δεις κούνα το κεφάλι σου αριστερά-δεξία 3 φορές και εγώ θα έρθω να σου μιλήσω…:stuck_out_tongue:

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΑΔΕΧΕΣΑΙ,ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;;;:cry::cry::cry:

Παιδια λιγο ολοι μαζι για να οργανωθουμε…Λοιπον,θελουμε να κανουμε ολοι μαζι την glttr να μπει στην διαδικασια να σκεφτει μηπως μας αρεσει και να μας απαντησει…Δυσκολο???Πως θα κανουμε να πλαναται αυτη η αμφιβολια στο μυαλο της (και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα…να σκεφτει ως θα ημασταν αν απαντουσε!)
μεχρι να κανει κινηση κ να μας απαντησει;:-k