Αγαπημένες μπάντες

poly kalo syggrothma oi edguy!!!vain glory opera :twisted:[/quote]
Χαιρομαι που καποιος συμφωνει μαζι μου γιατι δεν τους ξερουν πολλοι κ οποιος τους ξερει μου λεει οτι ειναι φλωροι… :twisted:

Όποιος τους λέει φλώρους είναι κακομούτσουνος και ζηλεύει τη μάπα του Tobias Sammet… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Συμφωνω και τωρα που βρηκα συμπαραστατες θα παω να το τριψω στους “κακομουτσουνους” στη μουρη…Οχι δηλαδη οτι πριν κωλωνα αλλα τωρα μια παραπανω… :twisted:

Ozric Tentacles
Porcupine Tree
Pantera
Faith No More
Pink Floyd
Miles Davis
John Coltrane
Charles Mingus
Tool
Red Hot Chili Peppers
RATM
Soylfly
Machine Head
Gong
Frank Zappa
Jamiroquai
Biohazard
The Rezidents
James Brown

Ειναι φλωροι :evil:

Ειναι φλωροι :evil:[/quote]

Γιατί Θωμά επειδή είναι όμορφοι…; Ζηλεύεις μπαγάσικο που δεν θέλει κι εσένα ο Unholy να κάνει τα παιδιά σου… Γρήγορα να πάει ο Tobbias σε studio ασχήμιας, μήπως και ξεφλωρέψουν… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ειναι φλωροι :evil:[/quote]

Γιατί Θωμά επειδή είναι όμορφοι…; Ζηλεύεις μπαγάσικο που δεν θέλει κι εσένα ο Unholy να κάνει τα παιδιά σου… Γρήγορα να πάει ο Tobbias σε studio ασχήμιας, μήπως και ξεφλωρέψουν… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βεβαια…Γιατι μονο εκεινου :cry:
Ειναι ΑΔΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :cry: :cry: :cry: :cry:
ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Iron MaideN
MegadetH
RATM
Machine Head
MotorHead
Ozric Tentacles
Porcupine Tree
Pantera
Pink Floyd
Εloy
Future Sound Of London
Slipknot
Korn
Psychotic Waltz
Suicidal Tendencies (an kai einai ligo pio punk)
Uriah Heep
Sepultura

Tα εκανα λιγο σαλατα και ειναι πολλα αλλα που εχω αφησει…Την επομενη φορα. :stuck_out_tongue:

Ειναι φλωροι :evil:[/quote]

Γιατί Θωμά επειδή είναι όμορφοι…; Ζηλεύεις μπαγάσικο που δεν θέλει κι εσένα ο Unholy να κάνει τα παιδιά σου… Γρήγορα να πάει ο Tobbias σε studio ασχήμιας, μήπως και ξεφλωρέψουν… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Βεβαια…Γιατι μονο εκεινου :cry:
Ειναι ΑΔΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :cry: :cry: :cry: :cry:
ΕΙΝΑΙ ΦΛΩΡΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙΟΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Για κανε βρε doomed μια επεξηγηση στο φλωροποιοι γιατι δεν το καταλαβαινω…Δεν εχουν ωραια τραγουδια;Δεν παιζουν ωραια μουσικη;;Ή μηπως ο sammet δεν εχει ωραια φωνη και δε γραφει και γαμω τους στιχους;;;;; :twisted:

Για το “φλωροι” πλακα κανω απλα!! Ετσι αλλιος δεν τους γουσταρω με τιποτα και δεν με αφορουν.
Πλακα στον Τελη εκανα…Τωρα για αυτο που παιζουν …δεν ειναι για μενα αυτα…

Καλα και εγω πλακα εκανα…δε πιστευω να με παρεξηγησες;;;;Εμενα βεβαια μου αρεσουν πολυ αλλα…περι ορεξεως κολοκυθοπιτα… :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες και για τους Εurope , Πες και για τους Εurope !!! :lol:

Να πω εγω??? :lol: :lol:

Να πω εγω??? :lol: :lol:[/quote]

Τι να πείτε ρε, ότι είναι φλώροι οι Europe; Πρωτότυπο…

Το λένε όλα τα σκληρά μεταλλάκια, (μόνο στην Ελλάδα βέβαια)… Βέβαια προτιμώ τους Εurope που το 1983 και 1984 σε παιδικές ηλικίες, έπαιζαν metal που στην ουσία δημιούργησε ολόκληρες σκηνές, που ακόμα και σήμερα ακούγεται σύγχρονο κι ας είναι όσο φλώροι θέλουν… Λες και έψαξε κανείς τον κώλο τους… Άντε γιατί τα πήρα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εισαι πολυ λαικος ρε , να πουμε μηπως για τον Tempest που εκανε playback εμφανιση στα καλλιστεια Σταρ Ελλας του Αντεννα καπου στα μεσα του 90 ?

ΧΑχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

1.εισαι μεντιουμ…ναι αυτο θα ελεγα οτι ειναι φλωροι…
2.σε παιδικες ηλικιες οι europe ηταν ακρως πρωτοποριακοι για την εποχη τους απο οσο βλεπω…επαιζαν metal και οχι με τις πιπιλες τους…γαμω!!!
3.οι europe δημιουργησαν σκηνες, ολοκληρες κιολας??ουτε καν μισες??για ποιες σκηνες μιλας??για αυτες που στηνουμε στην εξοχη και τρωμε διπλα τα κεφτεδακια???
4.η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να ασχοληθω με τον tempest επι εποχης final countdown οχι απαραιτητα με τον πωπο του αλλα λεμε τωρα…την σημερον εχει μεστωσει και δεν μου αρεσει πια…ας ασχοληθει αλλος με αυτο το σημειο πλεον…ετσι και αλλιως απο ποτε καταλαβαινεις αν ενας αντρας ειναι φλωρος απο αυτο??
5.τωρα που τα πηρες ελπιζω να τα αφησες κιολας!!! :lol: :lol: :lol:

101 South , 220 Volt , Accept , After Forever , Alyson Avenue , Andy Taylor, AngelZoom, Anouk , Apocalyptica, At Vance, Bad English , Bangalore Choir, Belinda Carlise , Bon Jovi, Bonfire , Century , Circle II Circle , Cock Robin , Conception , Crystal Blue , Damn Yankees, Damned Nation, Danger Danger, Dare , Desmond Child , Def Leppard , Dido , Duran Duran , Edguy , Epica , Evanescense , Extreme , Europe , Fair Warning , Femme Fatale , Firehouse , Freak Of Nature , From The Fire , Giant , Glory , Golden Farm , Grave Digger , Guano Apes , Hardline , Helloween (παλιοι) , House Of Spirits , Hugo , Humanimal , House Of Lords , Ignition , In Flames , Jaded Heart , Jagged Edge Uk , John Waite , Journey , Kane , Kari Rueslatten , K’s Choise, Lacuna Coil, Labyrinth , Lana Lane , Leave’s Eyes , Liv Kristine , Lullacry , Lynx , Mark Free , Melodica , Mike Tramp , Monster Magnet , Motley Crue , Mr. Mister, Metal Church, Nelson , Nightwish , Nocturnal Rites , Papa Roach, Phenomena , Pink Cream 69, Pride , Pretty Maids , Pride Of Lions , Queensryche , Raw Silk , Robin Beck , Red Dawn , Richard Marx , Romeo’s Daughter , Roxus , Roxette , Robie Williams, Saliva , Saraya, Savatage , Shark Island , Saxon , Scorpions, Secont Heat, Sentenced , Shakra, Signal, Skid Row , Skunk Anansie , Stage Dolls, Stratovarius , Stryper, Tak Matsumoto Group, Takara, Talisman, Ten, The 3rd And The Mortal, The Gathering, Therion, Theatre Of Tragedy, TnT, Total Stranger , Toto, Treat, Trixter, Tone Norum, Thunder, The Cult , Twisted Sister , Tyketto , Unruly Child , Valentine , Van Halen , Vixen , Wasp , White Lion, Whitesnake, Winger , Winter Rose , Witness , Within Temptation, Xandria , XyZ, Zillion .

Λίγα γιατί βαριέμαι
Thrash em all
Pantera
Slayer
Metallica παλιοί(και το St.Anger)
Death
Nevermore
Kreator

poly kalo syggrothma oi edguy!!!vain glory opera :twisted:[/quote]
Χαιρομαι που καποιος συμφωνει μαζι μου γιατι δεν τους ξερουν πολλοι κ οποιος τους ξερει μου λεει οτι ειναι φλωροι… :twisted:[/quote]

hr8an kai ellada ton oktwvrh nomizw,phges?

Απολυτη αλφαβιτικη σειρα!!! :roll:
Πως το καταφερες αυτο???