Μεγαλυτεροι Γ*****δες της μουσικης ιστοριας!

Τη λύση του ριπόρτ ρε γαμώτο, κανείς δε τη σκέφτηκε από όσους δε τους αρέσει το τόπικ; :frowning:

lock countdown… Εκτός αν ξεκινήσει όντως καμιά συζήτηση…

οι Jazzαδες και οι Bluesmen

α και για να γκρινιαξω, αν ειναι να κλειδωσετε κατι κλειδωστε αυτο με τα μαλλια που ακομα δεν καταλαβα γιατι ειναι ανοιχτο. Δηλαδη αν αφηνετε κατι τετοια ανοιχτα μετα δεν εχει λογικη να κλειδωσετε οποιοδηποτε αλλο.

Oι manowar

Eύκολα οι discotheque-άδες.

Πες τον Lemmy και μέσα θά’σαι:!:

Espresso το καταντησαμε.:stuck_out_tongue:

κάνε πλιζ ρηπόρτ το τόπικ, γιατί δεν ξέρω ποιο λες. Τενκ γιου

δεν μπορει να ξεκινησει συζητηση εαν σε καθε τοπικ που το παραμικρο δεν αρεσει το κλειδωνετει…με το ζορι δεν βαζουν κανεναν στα τοπικς…Δεν σας αρεσουν τα τοπικς???μη συμμετεχετε…αφηστε τσ αλλους που εχουν ορεξη ομως…

ωρε ειχα ενα ποστ εδω περα, που πηγε αραγε? :lol:

Πηγε παρεα με το δικο μου για ανακυκλωση

Ο ντημαηο.

ναι χαχαχα ειπαμε politically correct και καθωσπρεπει το rocking.gr, όλα και όλα…:D:D:D

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10556

Καρβου εγω εκανα ριπορτ.Δεν θυμαμαι σε πιο απο τα 2 χαζα τοπικ.Εισεπραξα δελετε σε ποστ μου :smiley:

1ον: Το ντηλιτ το έφαγες πριν το ρηπορτ γιατί έγραψες “Πρόλαβα”.
2ον:Το θρεντ ήταν αυτό για τον αντίχριστο που κρίναμε ότι δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί. Καλά έκανες και έκανες το ρηπόρτ εφόσον πίστευες ότι έπρεπε.
3ον: Και αυτό το ποστ μαζί με το δικό σου θα γίνουν ντηλιτ πιο μετά επειδή θα έπρεπε να είχες ποστάρει στο θρεντ με τα παράπονα ή να στείλεις πιεμ ή whatever.

#-o

χμμμ οι χιπηδες μαλλον:-k

μάλλον όλοι.όλοι εκτός από κάτι μουσικούς ιδιοφυίες που δεν τους ένοιαζε τίποτα πέρα από την μουσική τους:p,γιατί δείτε ότι από όλα τα είδη μουσικής έχουμε ακούσει ότι οι εκπροσώποι τους γαμούσαν τρελά:p

Σωστος!

Αποσπασμα απο Blabbemouth για το σχετικο αφιερωμα στο περιοδικο Μαξιμ:

MOTÖRHEAD mainman Lemmy Kilmister has made the Maxim magazine’s Top 10 list of “Living Legends of Sex.” In the June 2006 of the magazine, the MOTÖRHEAD singer “explains what makes him irresistible to women.” Lemmy reveals his perfect woman and if he’s gotten lucky.

Maxim: Have you regretted any of your conquests after the deed was done?

Lemmy: “It’s like the saying: I’ve never gone to bed with an ugly chick, but I’ve woken up with a few. Our lighting guy has a funny one. There were these two chicks who followed us around in Germany. We called them the Monsters of Rock. One of them had three teeth, the other one was bald, and they were both fat. One night he called one of them, desperate and drunk, and he went to bed with her. When he woke up he hid in the bathroom until she’d gone.”

Επος.-

To διδυμο Jagger-Richards πιστευω οτι αξιζει μια θεση στη λιστα.