Πως θα θελατε να πεθανετε ;

πριν πεθανω…θελω να σκοραρω ως επιθετικος του παοκ απεναντι στον ολυμπιακο μεστην τουμπα και να πανυγηρυσω μπροστα στην 4…μετα θελω ενα τριο με Παμελα 20 χρονια νεοτερη,Τζενα τ ιδιο και θα πεθανω στην αγκαλια τς…

Παιζοντας κιθαρα τοσο καλα που δεν θα το αντεξει ο οργανισμος μου και θα κανει σατ ντουν.Πιο σοβαρα,οχι καρκινο μαλλον,πολυ μπαναλ

ένας ιδανικός ρομαντικός θάνατος,βλέπωντας με την κοπέλα μου το ηλιοβασίλεμα,σκεπτόμενοι πως περάσαμε μία γεμάτη ζωή,να πεθάνω στην αγκαλιά της και αυτή να μου χαιδεύει το πουλί,ε σόρρυ το μαλλί:p

Τίποτα’ άλλο δε θες? Μήπως να ανασταινόταν ο Κρις Ολίβα να τζαμάρει μαζί σου και να πάτε μετά μαζί στον παράδεισο μήπως?:stuck_out_tongue:

ΝΑΙ!!! ΦΟΡΑΩ ΚΑΙ ΚΟΥΤΕΣ!:smiley:

Εγώ νόμιζα ότι ήθελες να πεθάνεις όσο κάνεις τζαμ με τον Loomis και χωρίς ούτε μισό τραν τραν τραν. Γιατί τα αλλάζεις τώρα;

Επισης.Στο πουλι και στο κοπελα βαζουμε τα αντιθετα ομως!:p:D
Επισης, να ειχα πληρωθει εκεινη την τελευταια μερα της ζωης μου και να τα χαλουσα ολα σε λιγες ωρες!!!=P~Εκτονωση!:smiley:

Bλεποντας την Αεκ να παιρνει πρωταθλημα…

Αθάνατε.

ηρεμα στον υπνο μου ή πανω στην σκηνη ή προσπαθωντας να σωσω τον κοσμο

ρε φιλε αυτη ειναι πολυ “αρρωστη”, απο αυτη παιζει να το φας το strap-on…γιαυτο προσεχε τι ευχεσαι…:lol::lol::lol:

καταρχην δεν θα ηθελα να ταλαιπωρηθω…να μη καταλαβω πονο…τσακ μπαμ ρε παιδι μου :stuck_out_tongue: και θα ηθελα να ψοφησω κανοντας μια καλη πραξη πχ σωζωντας καποιον αλλον…για να μην ειμαι και εντελωωωως βαρος σε αυτο το ματαιο κοσμο :frowning: α!α!και μετα να με κανουν εθνικη ηρωα και να με προσκηνανε :stuck_out_tongue:

Πιστεψε με ετσι θα γινεις βαρος για τον κοσμο…Που να σε προσκυνανε…Εδω ο κοσμος πεθαινει!:stuck_out_tongue:

οκ τοτε το τελευταιο το παιρνουμε πισω :wink:

Σε περιπτωση συνεργασιας ΝΔ-ΛΑΟΣ (και να εχει παρει το φασιστοκομμα το υπουργειο Παιδειας) θα γουσταρα να παω ‘‘καμικαζι’’ μεσα στην Βουλη.

Εντυπωσιακά και οργανωμένα.

Aπο γιαουρτωμα δηλαδη?

Αρκεί να γίνει οργανωμένα και εντυπωσιακά.

Μετα το σεξ.Θανατος με ευχαριστηση…

Αν εχει κ το δημοσιας ταξης θα σε εχουν πυροβολησει πριν κανεις κατι, θα σ χουν βαλει καμερες κ στν κωλο