Μετα το σεξ -για τους ρομαντικους ερωτα- προτιματε υπνο η γουτσου?

χααχ!πλακα πλακα δεν βλεπω κινηση απο τα θυληκα του ροκινκγ.μαλλον κανουν περισσοτερες καφριλες απο μας μετα το σε3.

Η δεν κάνουν σαικς.

δεν το νομιζω…απο αυτα που εχω δει πρεπει να το μαστιγωνουν το δελφινι…:wink:

Πάντως η έλλειψη της Αρέλδιας σ’αυτό το θρέντι είναι εμφανής…

Για πες:p

Aκομα να ρθουν τα πμ?

σταματα εσυ…με καναν thats θα βγαινεις και καναν mr και πολυ σου ειναι…:p::smiley:

:lol::lol::lol:

μην εισαι παρτακιας κουτσομπολης ρε μαλακα,περιμενω msn σε pm:lol:

Αφού ψήνετε και άποψη θηλυκού, here goes:

μετα το σεξ -για τους ρομαντικους ερωτα-

γιατί ποιός είπε ότι οι ρομαντικοί που μπορεί να έχουν και σχέση χρόνων, πρέπει να κάνουν μόνο sweet sweet love? :p:lol: Οι γυναίκες θέλουν ποικιλία, και στο πριν και στο μετά και στο κατά τη διάρκεια…:lol:

ανάλογα λοιπόν με την εκάστοτε κατάσταση… Ανάλογα με το ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕ… Ύπνος, αγκαλίτσες, πίτσα και μπύρες, hell ακόμα και το die hard 3 στην tv (προσοχή αυτό πετυχαίνει μόνο σε γυναίκες που έχουν άντρες φίλους και μπορούν να εκτιμήσουν την ιστορική φιγούρα του Μακλέιν :stuck_out_tongue: ) … Ό,τι θέλει το κορίτσι σας ή ό,τι μπορεί έστω να ανεχτεί.

βασικα ο τιτλος μου ηρθε επειδη προσωπικα οι περισσοτερες κοπελες που λεω σε3 μου λενε οτι δεν τους αρεσει στο ακουσμα αυτη η λεξη. :S ειρωνικο ειναι.
η κουραση παντα υπαρχει.το θεμα ειναι οτι πρεπει να την παραβλεπεις.
γτ οι κοπελες μετα την πραξη δεν 3εραινονται?

Mετα τον οργασμο στον οργανισμο του αντρα εκρινονται ουσιες που κατεβαζουν τους καρδιακους παλμους κατακορυφα και φερνουν ενα αισθημα ευφοριας και ηρεμιας, εξου και ακατανικητη υπνηλια…

Να τος! Φαινεται ο επιστημονας… :stuck_out_tongue:

…ή μπορεις απλα να βαλεις λιγο φινο grind.

Βοηθα στην ερωτικη ατμοσφαιρα, αληθεια!

Anal Cunt βαλε, εχουν και ερωτικο ονομα.

I Respect Your Feelings as a Woman and a Human

Κατι αναλογο ισχυει και για εμας τους μηχανολογους, ειδικα στο ΤΕΙ Χαλκιδας οπου τις θυληκες υπαρξεις της ΣΔΟ δεν τις πετυχαινεις ποτε αφου οταν τελειωνουν το μαθημα (οποτε εχουν και πατανε, ΣΔΟιτες γαρ) μπαινουν στο ΚΤΕΛ και γυρνανε στη μαμα Αθηνα!!

Κι εγώ το άλλο θα προτιμήσω.Για ποικιλία βρε αδερφέ.Έλεος με το γούτσου.Δλδ τι πρέπει πάντα να έχουμε την ίδια όρεξη για το ίδιο πράγμα?

Το ιδανικό setlist θα ταν: Σεξ, τσιγάρο, σεξ, ξανά τσιγάρο, φαϊ, ύπνος.

Όλα αυτά υπό τους ήχους των Μέντορς:p

Μαλλον κατι ενδιαμεσο.Οχι και πολλα σουροπια και αηδιες αλλα ουτε και να σου γυριζει τη πλαταρα και zzz xrr xxrrzzzz zzzz Το καλυτερο ειναι νανι αγκαλιτσα. :smiley: :stuck_out_tongue:

Αυτό που ακριβώς κολλάει?:-s

:lol: έχεις δίκιο!