Σας τρέχουν τα σάλια όταν κοιμάστε;

Λιγούρηδες παιδί μου…τι να περιμένεις![-X
Ον τοπικ, δε νομίζω εκτός αν είμαι πολύ κουρασμένη όπου κοιμάμαι λίγο περίεργα αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο.

Άλεξ σοβαρέψου!

Προσυπογράφω. ¶λλωστε το χουμε αναλύσει αυτό με τον ίφριτ.
¶μα έχεις κλείσει ένα 7ωράκι και πάνω, ξυπνάς όμορφα και βλέπεις και τη στάμπα στο μαξιλάρι, έτσι για επιβεβαίωση ότι κοιμήθηκες καλά.

Δεν με ψήφισες μωρή;!!!

Συχνα :stuck_out_tongue: Το λεγομενο dr00ling ^^
Ξυπναω σε βρεγμενο μαξιλαρι :stuck_out_tongue:

χαχαχαα!γαμησε!!
δεν μου τρεχουν συνηθως.αλλα μια φορα μου χαν τρεξει μεσα στην ταξη που ειχα κοιμηθει.και ειχε πεσει πανω στην μπλουζα το σαλακι.:slight_smile:

μεχρι στιγμής 8 έχουν ψηφίσει οτι o freedom δεν είναι εδώ!

Ετσι συντροφοι!

Ανεκτιμητη η αξια του καλου υπνου. Νε.

:)χαχαχαχα.δεν ξέρω.που να ξέρω?? ρωτήστε αυτές που κοιμούνται δίπλα μου.:p8):D:roll:

επικο τοπικ.εμενα λιγες φορες.αλλα βαριεμαι τοσο που τα αφηνω να στεγνωσουν

Εμένα μου τρέχουν συχνά όταν είμαι ξύπνιος.

^χαχαχαχαχαχα

Παρακαλω ο Νταρκ οφ δε σαν να αποδωσει φορο τιμης σε αυτον που ειχε την ιδεα για το θρεντ

Δε μπορώ να σκεφτώ ποιός ήταν.

[SPOILER]

Σαλιάρα “Funny Face”

Περιλαμβάνει πλαστικό εσωτερικό δοχείο-τσέπη, αυτοκόλλητο κλείσιμο ΠΡΟΣΟΧΗ: Επιβάλλεται η παρουσία ενήλικα κατά τη χρήση για την αποφυγή στραγγαλισμού. ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ: Πλύνετε πριν την αρχική χρήση. Πρόγραμμα πλυντηρίου: ευαίσθητα. Μην χρησιμοποιείτε λευκαντικό. Απλώστε για να στεγνώσει. Μην σιδερώνετε.

Το χρησιμοποιώ συχνά. Μου πάει κιόλας όταν κυκλοφορώ στον δρόμο και μου τρέχουν τα σάλια, ταιριάζει με το καπέλο μου. :)[/SPOILER]

μέσα στο ράμφος εχει και αποθηκευτικό χώρο?

Ναι, εκεί βάζεις διάφορα αντικείμενα, τα κλειδιά του σπιτιού για παράδειγμα.

Σου τρέχουν και σένα τα σάλια όταν κυκλοφορείς ε? Ψάξε το, είναι καλό. :slight_smile:

πρακτικότατον μπορω να πω!αλλα και πολυ τρεντυ ετσι!η αληθεια να λεγεται! ναι εχω κι εγω μεγαλο προβλημα οταν κυκλοφορω…=P~=P~ αστα να πανε…[-X

ο dark of the sun ειναι γαμω τα παιδια!:smiley:

Όχι! 8)

μονο οταν κοιμαμε βαρια…αλλα εκεινη τη στιγμη με τετοια νυστα γυρναω το μαξιλαρι απο την αλλη και ουτε γατα ουτε ζημια!8)

τωρα τελευταια αρχισα να το παθαινω και δεν ξερω γιατι :stuck_out_tongue:

ps. γαμω τα παidia :stuck_out_tongue:

ρε! πως το εχασα αυτο το επικο θρεντ?μαλλον ηταν η περιοδος που ειχε χαλασει το πισι μου:)

τα σαλια μου τρεχουν μονο μετα απο νυχτες με πολυ πιοτο οπου και πεφτω σαν βαδ στο κρεβατι ή και μερικες φορες που εχω συναχακι(:oops:), και το χειροτερο ειναι οτι με ξυπνανε.την εχω βρει την λυση ομως!αλλαζω την μερια του μαξιλαριου και ξαναπεφτω για υπνο σε κλασματα:D

σχετικα με αυτο που διαβασα στα θρανια, δεν ισχυει…αυτα δεν ειναι σαλια ρε!τις κρυες μερες του χειμωνα οταν ανασαινεις στο θρανιο υγροποιηται ο αερας και δεν παιρνει πανω απο 5λεπτο να κανει λιμνουλα. επιβεβαιωμενη θεωρηση

ο νταρκ ειναι και γαμω τα παιδια