'Υπνος και Κάλτσες

Μόνο αν κάνει πολύ κρύο και εννοείται πως και τότε φοράω λεπτές κάλτσες.
Αλλιώς όχι!

Τιμιότατο τόπικ!

Τις περισσότερες φορές χωρίς κάλτσες, αλλά υπάρχουν στιγμές κυρίως το χειμώνα που δε μπορώ χωρίς αυτές. Άλλη αίσθηση:oops:

6η αίσθηση

εγω κοιμαμαι με καλτσες οφφ αλλα σε αντιξοες συνθηκες κοιμαμαι με 1 καλτσα…που μπορει κατα τη διαρκεια του υπνου να την εναλλαζω…η αν εχει πολυ κρυο καταφευγω στην λυση των Τερλικιών.

Eγω ακομα (Απριλιο μηνα) με καλτσες κοιμαμαι γιατι τα ποδαρακια κρυωνουν ολο το χρονο εκτος καλοκαιριου!:roll:

ΟN με ποθο και τρελα.

ego koimamai mono mono me to aroma mou

varvatila

ποδαρίλα αλέρτ (?):stuck_out_tongue:

Πάντα με κάλτσες!

Με κάλτσες κι ας με κοροιδεύει ο γκόμενός μου ότι είμαι σαν τον Βαμβακούλα.Καλά προφανώς όταν κοιμούνται 2 στο κρεβάτι δεν χρειάζονται κάλτσες.2 σώματα ζεσταίνουν το ένα το άλλο, μια που όπως μας έμαθαν στη φυσική η θερμότητα μεταδίδεται.

κοιμαμαι με καλτσες και ξυπναω χωρις!

Με κάλτσες και η συγκάτοικος με λέει βλαχάρα!!!Αφού κρυώνουν οι πατούσες μ!!! Ε το καλοκαίρι χωρίς!

Πω τώρα θυμήθηκα ένα λέχρα στο στρατό που φορούσε διπλή μάλλινη κάλτσα το κατακαλόκαιρο!!! :?
Το μποχίτο που ανέβλυζε σκότωνε και ιπποπόταμο!!!

Aυτον εδω λες?

:lol3::lol3::lol3:

ον…βαριέμαι να τις βγάλω…:lol::lol::stuck_out_tongue:

:lol3::lol3::lol3:
άντε ρε παλιοτεντιμπόη!!!

AΠΕΤΑΞΑΜΗΝ!

Ζεν μπολω να κοιμησω χωλις καλσουλες ζιατι κλυωνω… :frowning:

εγώ συνήθως χωρίς (ειδικά καλοκαίρι)

αλλα αν ξεχάσω να τις βγάλω και κοιμηθώ με καλτσάκια θα ξυπνήσω και θα χω χάσει το ένα μέσα στα σκεπάσματα… ένα περίεργο πράμα. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Mικρο μου λεγανε, δεν ξερω γιατι, οτι σου κοβει τη κυκλοφορια, και ενα μωρο του κοψανε τα ποδια γιατι αυτο. ναι.

Χωρις λοιπον. Λογω ψυχολογικου

ουτε με βατραχοπεδιλα δεν το καταφερνεις αυτο ρε …8O