Tragedy + Brutal Knights 24-25/04/09 -- Αθηνα/Θεσσαλονικη

που ειναι ακριβως το street attack ρε?

ανεβα ρε σαχλε! ανεβα ρε!

Δες λίγο pm

[SIZE=“6”]SOS H ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ!!![/SIZE]

ναι ισχύει το είδα κι εγώ. και χάρηκα. :slight_smile:

γιεπ, ανακοινωθηκε στο diymusic.org.

να ποσταρετε σετλιστ ε!

τραγωδια - τζενερεησον οβ κεηος ~> 1-0

ε ναι προφανώς.

και μάλλον σήμερα χάσμα - γενιά ~> 1 - 0 :!:

Oυστ ρε, αλητες!:stuck_out_tongue:

Πέστε τι παίξανε οι Tragedy ρε σεις κάποιος

ξεκινησαν με “the day after”(που ειναι και το φεηβ μου), στη πορεια απ’οτι θυμαμαι: “the beginning of the end”, “call to arms”, “the ending flight”(κολαση πτ1),“vengeance”(δευτερο φεηβ μου) και “eyes of madness”(κολαση πτ2). καπως ετσι.

α και δεν επαιξαν “conflicting ideas” :expressionless:

Έχθες το liveaki για μένα τα σπασε άσχημα(εξαιρείται η 3η μπαντα που παιζανε experimental φαση και δεν μου αρεσανε)ηταν ο ορισμος επαγγελματικού d.i.y live παίζοντας ακαταπαυστα με αρκετα καλο ήχο και πάνω απο 600 άτομα να βρίσκονται στο χώρο που και να πω και την αληθεια δεν εχω ξαναδεί τόσους σε d.i.y φάση,αμα εξαιρεσουμε μερικους που πειραζανε την κιθαρα του κιθαριστα των tragedy ενω επαιζε,όλα πηγανε πολυ καλα.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΦΕΡΑΝΕ

Παιδιά το χθεσινό λαιβ ήταν απίστευτο…Ξεκίνησαν οι bad trip με το δικό τους ιδιαίτερο στιλ και ήχο οι οποίοι έπαιξαν πολύ καλά…Στη συνέχεια έπαιξαν οι brutal knights οι οποίοι πραγματικά τα σπασαν, αλλά σαν να έπαιξαν λίγο, δεν ξέρω. ίσως να φταιεί και η διάρκεια των τραγουδιών τους.
Μετά ακολούθησαν οι vialka (δεν ήξερα ότι θα παιζαν), με τους οποίους μπορεί μερικοί να ξενέρωσαν, αλλά γενικά έπαιζαν πολύ καλή μουσική (η drummer γάμαγε, αν εξαιρέσεις κατι ξεφωνητά που άφηνε)…Και τέλος οι Tragedy… νταξει απλά απερίγραπτοι… πραγματικά είχα καιρό να δω τέτοιο χαμό και τόσο πορωμένο κοινό σε diy συναυλία στα μέρη μας…θεοί απλά…τελόσπαντων το λαιβ ήταν πολύ καλό…όσοι δεν ήρθαν έχασαν

p.s: είδε κανείς τον κιθαρίστα να μοιράζει κλωτσιες σε ατομα που είχαν ανεβεί στη σκηνή???8)

Θεσσαλονίκη: Οι Epithanatios Roghos μια χαρά. Οι Brutal Knights ήταν απίστευτα δυναμικοί, πρώτη φορά τους άκουγα και έκαναν αρκετή εντύπωση. Οι Tragedy, τώρα, έσπειραν. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι ξεκίνησαν με ‘‘Conflicting ideas’’ και έγινε ολοκαύτωμα. Γενικώς δε θυμάμαι όλα τα κομμάτια, έπαιξαν 3- 4 από το πρώτο και αρκετά από το ‘‘Vengeance’’.

Λοιπον εγω απο Σαλονικα θυμάμαι οτι ολα ηταν γαμάτα!!!

ολοι τα σπάγανε ασταμάτητα…Αλλα ήμουνα κ σουρωμενος και το μονο που μου έμεινε ήταν γκάβλα…οπότε οκ…Ολα good. Καναμε κ τα stagediving μας καναμε κ τον χορό μας!!! TRAGEDY=ΠΟΛΕΜΟΣ

Συγκινιτικη στιγμη να βλέπεις Επιθανατιο Ρόγχο για πρωτη φορα μετα το θάνατο του Χρηστάκου…R.I.P.

πες μου ότι έπαιξαν και to the dogs, confessions of a suicide advocate να πάθω κατάθλιψη!

Το ‘‘Confessions of a sucide advocate’’ το παίξανε, χα, χα. Πρέπει να προτίμησαν Σαλόνικα οι Tragedy, ε; :stuck_out_tongue: Το άλλο δε θυμάμαι.

Bρίζω.