Τελικά τί είναι true σήμερα; ( αν υπάρχει κάτι...)

True είσαι όταν δεν σε απασχολεί το αν είσαι ή φαίνεσαι true.

τρου ειναι οταν δεν εισαι φεηκ

__Αυτό λέγεται poserιλίκι στη χαζογκόμενα που θα χαιρετήσω σε λίγο…! :lol: :lol:

Και μια να σε περναγε για παιδεραστη…

Βασικά νομίζω πως η sab_conscious δε χρησιμοποιεί τη λέξη true όπως τη χρησιμοποιούμε σε αυτό το φόρουμ. Δεν εννοεί το ποιος είναι αυθεντικός χαρακτήρα ή Manowαράς, αλλά τι μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιος ως σταθερές στη ζωή του και να με βάση αυτές να κρίνει και τα πάντα γύρω του. Πιθανόν να είμαι λάθος, αλλά αν δεν είμαι, τότε τα 20 από τα 23 ποστς είστε εκτός θέματος.

Παρατήρηση: Το podium ΔΕΝ είναι off topic. Μην σπαμάρετε και μην καταστρέφετε τόπικ, γιατί θα μας αναγκάσετε να επέμβουμε. Παπαρδέλα το νου σου…

Χμ,μεγαλη κουβεντα.

Κατα τη γνωμη μου true ειναι αυτος που σεβεται,πιστευει και τα εχει καλα με τον εαυτο του(γιατι κακα τα ψεματα ολα απο κει ξεκινανε)και μετα με τους αλλους,ακουει τη γνωμη τους και τη σεβεται(εστ κι αν ειναι αντιθετη).

χαχαχαχα.Είναι και αυτό μία άποψη:p

λες?

True είναι το “ευχαριστώ” που λένε μερικοί άνθρωποι όταν τους δίνεις κάτι που έχουν πραγματικά ανάγκη, πχ οι μουσικοί στον δρόμο που γυρνάνε από τραπέζι σε τραπέζι.

Όχι σαν αυτό που σου λένε οι σερβιτόρες στις καφετέριες, στα μπαρ κλπ όταν πληρώνεις, ή στο ταμείο και οπουδήποτε.
Καλά δεν συμβαίνει πάντα, αλλά τις περισσότερες φορές μου ακούγεται τόσο ψεύτικο.:thumbdown:

True είναι να σέβεσαι τον εαυτό σου και τις αρχές σου! Να έχεις ανοιχτό μυαλό σε νέες ιδέες.

Δηλαδή απ’ότι έχετε πει μέχρι τώρα τρου είναι τα αληθινά πρότυπα που πρέπει να έχουμε.Αν και απ’όσα λέτε τρου δεν μπορούμε να είμαστε πάντα μιας και πολλές φορές δεν κάνουμε αυτό που θέλουμε.Άρα το ζήτημα είναι “πόσο τρου μπορεί να είναι ένας σήμερα?”

Ακριβως! Επισης να εχεις το θαρρος της γνωμης σου και να εισαι αυτος που θελεις εσυ, οχι αυτος που θελουν οι αλλοι…

Ναι… τρόυ είναι να να κρατάς τις υποσχέσεις σου και τις αρχές σου.

καλυτερα τρελος παρα true

[SIZE=“3”]Δεν ξέρω αλλά εγω γέλασα πολύ !!

Κλειδωστε το. Period.[/SIZE]

[CENTER][/CENTER]

true ειναι ο lemmy,μπροστα του ολοι μας ειμαστε fake και τιτικες

πως και το ειχα χασει αυτο το θρεντακι?!:slight_smile:

τρου ειναι οποιος κανει αυτο που γουσταρει γιατι το γουσταρει και δεν δινει λογαριασμο σε κανεναν. Τρου εισαι οταν ξερεις γιατι το κανεις αυτο που κανεις και εισαι οκ με τον εαυτο αλλα και με τους αλλους. ΕΙσαι αληθινος δηλαδη, δεν εισαι δηθεν.
Βεβαια πολλες φορες εχουμε πολλες διαφορετικες προσωπικοτητες, μασκες, αναλογα με το που βρισκομαστε. Δεν συμπεριφερεσαι το ιδιο στον φιλο και στο αφεντικο. Οταν βαζουμε τις μασκες αυτες παυουμε να ειμαστε τρου?

χα0χ0α0χα0χα0χα0χα

συτο εχει ποσταριστει καμια δεκαρια φορες στο φορουμ:p
ποτε ομως δεν χανει την αξια του…

τρου ειναι:

  • να μην υποκυπτει η γνωμη σου στο ‘‘δικιο της μαζας’’
  • τα γουστα σου να μην επηρεαζονται απο τις τασεις της εποχης
  • να σεβεσαι εις διπλουν αυτους που σε σεβονται και να απαξιωνεις εις διπλουν αυτους που σε υποτιμουν
  • να παραδεχεσαι τα ελαττωματα σου
  • να εισαι αυτος που εισαι, κι οχι αυτος που θα αρεσει στη μαζα

heavy metal is the law 8)

ποιας μαζας απ’ ολες?