Twisted Sister - 12/7 Αθήνα & 13/7 Θεσ/νίκη

Twiiisted Siisteeerr, come ouout and playyyyy…

Twiisted Siiiiisteeerrr, come ouououout and plaayyyyyyy…

TWIISTED SIIISTEEEERRR, COOOME OUOUOUOUOUT AND PLAAAAAYYYYYYY…

Χε χε χε…

[SPOILER]Αλλά όχι στη Μαλακάσα, ε;[/SPOILER]

Με δεδομένο το ότι δεν έχουμε κατάλληλο κλειστό χώρο για καλοκαιρινές συναυλίες και το ότι οι Twisted Sister από μόνοι τους δεν θα μαζέψουν πάνω από 3-4 χιλιάδες κόσμο, μυρίζομαι ψιλοφεστιβαλάκι με κάνα δύο ακόμα ονόματα, έτσι ώστε να φτάσουμε 5-6 χιλιάδες κόσμο.

Να δεις που δε θα είναι αυτές οι ημερομηνίες (αυτό το “to be announced” είναι που με κάνει και το σκέφτομαι αυτό) και θα είναι ακριβώς μια βδομάδα πριν με priest και whitesnake!!! (όόόόόνειρα και όόόόόνειρααααααααα :slight_smile: )

po!trelh anakoinwsh!kai gw 8a goustara na tous valoun mia vdomada prin mazi me priest kai whitesnake(makari na exei ginei la8os stis imerominies :papas:)

&%£%$£&%^)^($&^%&"%$!$%^^$%(*^)(& … to ksanaleo: apo tote pou efyga gia spoudes sthn agglia, exoun erthei trela onomata… Eftyxos tous eida 2 fores kai eimai kalymenos. Tous systino anepyfylaxta omos, mamane live. Vevaia to 06’, eixan xalia hxo, alla kai pali.

p.s. Synauliodaneio kaneis ?

Μετα απο 2 φορες εξωτερικο, θα αξιωθω να τους δω και στην Ελλαδα…

Twisted fuckin’ Sister…Δεν μας χαλασε ξανα…!!!

ε ρε φίλε! έχει να γίνει το σώσε! party τρελό! :smiley:

πάντως στο Download παίζουν κάτω από τον [B][U]Cooper[/U][/B], ο οποίος έχει κενές ημερομηνίες μέσα Ιουλίου

ποιος ξέρει τώρα. ότι και να γίνει, φεστιβάλ ή όχι, εγώ είμαι μέσα :metal:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:yahoo:

ΤΡΕΛΑ ΦΕΤΟΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!:drunk:

πρωτη φορα θα τους δω, τους ειχα αποθημενο…
4 μερες πριν απολυθω…:smiley:

λεφτα δεν υπαρχουν αλλα θα βρεθουν, για τετοιες δουλειες παντα βρισκονται…:wink:

δεν αντέχω άλλο!!! δλδ η τσέπη μου! τι τρελος Ιουλιος ειναι αυτος!!!
δεν χάνετε αυτο το λιβε!

Και επίσημα πλέον…!!
Μόνο οι τιμές μένει να ανακοινωθούν… Πάντως δεν ξέρω τι κόσμο χωράει το κέντρο ιππασίας στην αθήνα, αλλά η βαβυλωνία του μύλου εδώ πάνω δεν είναι και ο μεγαλύτερος χώρος που έχω πάει… Περίμενα να ακούσω κανένα θέατρο γης/δάσους…

Πωωω θα ειναι και γαμω τα live αυτο… Μεσα εννοειται…

ξέρει κανείς ποιά εταιρεία τους φέρνει?:-k

φερτε κ τιποτα hardcore superstar για support…8)

Support:

Αθήνα - Outloud
Σαλόνικα - Γάκης

Οχι παλι ρε πουστη…#-o

Εντάξει συμπαθέστατος αλλά ΦΤΑΝΕΙ!!!

Mνιεχ…Δεν σκιζω και καλσον. Τιμες ποτε θα ξερουμε?

E 35-40 υπολογίζω. Λιγότερο θα είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη!

ανατριχιασα θα δουμε twisted live!@!

θα μου επιτρεψετε να ονειροπολησω λιγο …θυμαμαι πιτσιρικαδες οταν ακουγαμε σε παρτυ twisted και κοιτουσαμε τους κολους των συμμαθητριων μας ,οταν διπλα μας οι <τρου> καφροι προσπαθουσαν να μιμηθουν καποια μπλακ φωνητικα και ετρωγαν ζαμπονοτυροπιτακια σε μιαν γωνια επειδη ηταν μισανθρωποι :lol:

Φαντάζεσαι να έπαιζε support σε Priest - Whitesnake? Ο Coverdale όταν θα έβγαινε δεν θα του έμενε κομμάτι να πει :slight_smile: