Twisted Sister - 12/7 Αθήνα & 13/7 Θεσ/νίκη

Επειγόντος ένα κραγιον για τον Dee!!!

Οντως αλλη φαση να ειναι βαμμενοι… Ετσι τους μαθαμε, ετσι τους γουσταρουμε…

πηρα τικετ σημερα!!! :smiley:

Η Βαβυλωνία είναι στο Μύλο, στα σφαγεία (μετά τη Βίλκα όπως έρχεσαι από κέντρο με το 31, στάση Ιχθυόσκαλα). Για τα άλλα δεν ξέρω.

Δωράκι το τικέτο από τα φιλαράκια για τα γενέθλια!!!

<3 <3 <3

ωραιος ο ασταλδος… εμενα στην καλυτερη μου φερνουν κανα μεταλ βιβλιο…

εχω μεγαλη ανυπομονησια για το λαιβ, τους βλεπω κ πρωτη φορα, ελπιζω να μαζεψει κοσμο…

Καλά θα είναι και πάνω σε μας και κάτω πιστεύω!!!

Τους ειδα πριν απο ενα 10 ημερο μαγκες και εξακολουθουν να κοβουν κωλους.

Οπως παντα αλλωστε.

μεϊκ απ κ λοιπα ποζεραδικα ειχε;

Οχι. Οπως σωστα επισημανε ο Ρασπουτιν λιγο πιο πισω βαφτηκαν για τελευταια φορα περισυ στο Sweden Rock (το ειχαν ανακοινωσει εκ των προτερων). Αλλα ποζεραδικα εχεις παντως και να σου πω δεν χανουν τπτ που δεν ειναι βαμενοι.

Μέταλ Λοζ, αν θυμάσαι κομμάτια πόσταρε αν μπορείς σε σπόιλερ κάνα σέτλιστ, έστω στο περίπου.

κριμα. αλλα νταξει, θα τιμησουμε οπως κ να χει. :metal:

Σε αυτο το κεντρο Ιππασιας στο Γουδι, πως πας με μεταφορικα μεσα;

θα γουσταρα τον Ντι με τζιν και οχι τα ροζακια:p

[SPOILER]ε ρε με τι ασχολουμαστε:lol:[/SPOILER]

εννοειται πως θα παω με τα χιλια!

νομιζω ,σταθμος κατεχακη κ μετα παιρνεις την κατεχακη προς τα πανω με τα ποδια… δεν ειναι μακρια… περασα απο κει τις προαλλες κ το εχουν κανει 2 γηπεδα ποδοσφαιρου, δεν ειναι κ τιποτα σπουδαιο, μια μικρη αλανα ειναι…

Ωραιος Δοκτωρ! Θα κοιταξω και αναλυτικοτερα την περιοχη σε google map για να καταστρωσω στρατηγικη! Και ελπιζω να βρω μετρο στον γυρισμο :Ρ

Σωστα,σταθμος Κατεχακη ειναι και ανεβαινεις προς τα επανω στο δεξι σου χερι μετα την ΕΡΤ και το υπουργειο που εχει εκει.Η αποσταση ειναι φαντασου σαν απ’το φαναρι της Μαλακασας για το χωραφι,εχει σιγουρα δηλαδη κανα 15λεπτο και ειναι ψιλοανηφορικα.

Ακυρο το Γουδί. Θα παίξουν στην Ιερά Οδό και Θεσαλονίκη στο Principal.

Wut? Που το ειδες αυτο?

Στο facebook των Sister!