UFO live 16-17 Απριλίου

Ωραια νεα…Οτι εχω ακουσει ειναι πολυ καλο.Αν βρω παρεα,μεσα…

Moλις βρηκες. Και εκει λοιπον :stuck_out_tongue:

the mess I’m in…:drunk:
Φυσικά και θα είμαστε…:slight_smile:

Λογικα και εγω με κοβω να ερθω, καλη φαση θα ειναι, πολυ καλο συγκροτημα, ευκαιρια να ξεθαψω και δισκογραφια, εχω να τους ακουσω παρα μα παρα πολυ καιρο…

Mιλάς για το καινούριο, έτσι;
Που είναι, δεν έχω πάει ως τώρα;

Όπως κατεβαίνεις την Πειραιώς, με το που περνάς τη διασταύρωση με Χαμοστέρνας, μέσα σε ένα στενάκι στο αριστερό σου χέρι. :wink:

Επίσης, να σημειώσω πως μετά από διευκρίνηση της εταιρίας, 25 Ευρώ θα έχουν τα 500 πρώτα εισιτήρια. Τα υπόλοιπα θα πωλούνται 30.

Ε εντάξει…αυτό δε χάνεται με τίποτα…
Ειδικά μετά το χάσιμο των Uriah :frowning:
Για κανένα λόγο…ούτε αφραγκιές … ούτε τίποτα…

πηγα χτες κ πηρα εισιτηριο, δεν κρατιομουν… Νο 0006…

20 μερουλες μεινανε!!!

παιζει να εχουν το ιδιο σετλιστ με την ευρωπαικη περιοδεια για το visitor το χειμωνα??

[SPOILER] *
1. Saving Me
2. When Daylight Goes To Town
3. Mother Mary
4. Let It Roll
5. I’m Loser
6. Hell Driver
7. Cherry
8. Only You Can Rock Me
9. Ain’t No Baby
10. Love To Love
11. Mystery Train (Little Junior’s Blue Flames cover)
12. Too Hot To Handle
13. Lights Out
Encore:
14. Doctor Doctor
15. Rock Bottom

[/SPOILER]

μικρο μου φαινεται παντως…

Εεεεε δεν είναι???

Αγαπητό rocking το e-mail μου είναι thelwmeetandgreetmeufo@uforeabaloi.ufo παρακαλώ στείλτε εκεί την πρόσκληση για το meet and greet ευχαριστώ 8)8)8)

btw κάνα πρόσφατο setlist έχουμε ???

στις 14 ξεκινα η περιοδεια στο αννοβερο… τελευταια στιγμη θα το μαθουμε…:-k

τσιμπησαμε και μεις μπιλιετακι τις προαλλες και περιμενουμε παρασκευη να δουμε τι παιζουν και αυτα τα γεροντια…

πηγα σημερα να παρω μπλουζα αλλα εφαγα χ, στο topman δεν ειχε… ξερει κανεις που θα βρω???

γω την τρελα μου γω!!!δεν το πιστευω!!!ερχεται τετοια μπαντα και εγω θα ειμαι με το σχολειο μου 3ημερη αθηνα και εκεινο το βραδυ θα παμε πλουταρχο???#-o#-o#-o#-o#-o#-oΜα γινονται-χανονται τετοια πραγματα???κανονιζω ηδη με παιδια για σκαστη να παμε…:):slight_smile:

εκδρομη λυκειου???τωρα που το ξανασκεφτομαι το ψηνω να κανω σκαστη για πλουταρχο…:lol::lol::lol::lol::lol:

μαζεψε αρκετους, πληρωστε κ το εισητηριο ενος καθηγητη που να γουσταρει κ μπορει να σας αφησουν…
οντως τετοια live δεν χανονται , κ με καινουργιο δισκο που τα σπαει…

…πλούταρχο??? Ε ρε doctor doctor που θες :stuck_out_tongue:

τελικα δεν βρηκαμε καθηγητη οποτε σκαστη…το fuzz ρε παιδια ποσο μακρια απο το ledra mariott ειναι???το ξενοδοχειο ειναι πανω στην συγκρου…

Eίναι αρκετά μακριά… Πόσοι έχετε μαζευτεί? Γιατί αν δεν ξέρεις και την Αθήνα μάλλον χρειάζεστε ταξί…

σχετικα κοντα ειναι, με ταξι ουτε 10 λεπτα…:thumbup: