UFO live 16-17 Απριλίου

Δηλαδη χαλασες ενα παντελονι για μια απλη πενα και το χαρηκες κιολας;;; :?

:stuck_out_tongue:

Οχι αλλα ημουνα στο τελος που παλευαμε για τα setlist(ελεος δε τα διναν με τπτ!!)

ουτε για ποζεροσυναυλια δεν ειναι τωρα…:stuck_out_tongue:
κ που να ξερω οτι κοτζαμ UFO δεν θα εχουν πενες με το σημα τους??

setlist?

μμμμ τι να πω τώρα για το live, δεύτερη φορά που τους είδα και ήταν το ίδιο απολαυστικοί :wink:

ο mogg νταξ φωνάρα ο Paul Raymond θεούλισ πάντα μια στα πλήκτρα μαι στην κιθάρα ειδικά στην εισαγωγή του love to love
ο vinnie παιχτουρασ ofc :smiley:

εντομεταξύ σκάω στο meet and greet ( ευχαριστώ rocking !!! :p) με το setlist από το 2006 και το κοιτούσαν και το έδειχνε ο ένας στον άλλο σε φάση μμμ κοίτα τι παίζαμε τότε χοχο κλπ :lol::lol:
ο mogg ήθελε να το σκαναρει γτ νόμιζε δεν είχαν από τότε :stuck_out_tongue:

χεχε κάπου εκεί γύρο ήμουν κι εγώ … φώναζα φώναζα στο τέλος κάτι τσίμπησα :smiley:

foto αύριο (αν πάει καλά το format)

Όλα τα λεφτά το jam Μoore-Sparks στο encore στο Rock Bottom

setlist?

Καλά έσπειραν τα άτομα8) Ήμουν κάγκελο δεξιά μπροστά απ’ τον sparks, ο οποίος έδινε ρέστα σ’όλο το concert:p Τι να λέμε τώρα φωνητικά, τα σόλα του βίνι, τα αστειάκια του phil :lol: Έσφιξα και το χέρι του moore στο τέλος… αυτά είναι8)

αρκετα καλη συναυλια με σημειο αναφορας τα σολο του κιθαριστα…ο τυπος απλα μετρησε…

setlist? :slight_smile:

'Ησουν κι εσύ εκεί ρε; Γιατί δεν είπες τίποτα;

Ναι βρε εγω σου μιλησα κ σε ρωτησα αν γραφεις στο rocking:p Noμιζω οτι ειχαμε φυγει μαζι κ απο angel witch…oχι?

Θεσσαλονικη ξερει κανεις αν θα εχει support???

ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Ο ΒΙΝΙ ΜΟΥΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΡΕΜΩ…ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ.ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ.ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΡΕΜΩ

Ήμουν στα αριστερά της σκηνής και περίπου 5 μέτρα προς τα πίσω.

Nα πω την αμαρτία μου και εγώ δεν σε υπολόγιζα για το συγκρεκριμένο live…#-o

Ο ήχος είναι το Α και το Ω μιας συναυλίας και χθες οι UFO είχαν φοβερό. Ο Mogg σε ικανοποιητικότατα επίπεδα για την ηλικία του και όλοι πάνω από τις προσδοκίες μας. Φοβερή συναυλία

setlist (με πιθανά λάθη στη σειρά)

Let It Roll
Mother Mary
Saving Me
Out In The Street
Stop Breaking Down
Helldriver
This Kid’s
Cherry
Daylight Comes To Town
Love To Love
Only You Can Rock Me
Too Hot To Handle
Lights Out
Doctor Doctor

Rock Bottom

Σωστός ο κραπσοντυ.κ ο ήχος ήταν γαμάτος κ το συγκρότημα έπαιξε πολύ καλά,όπως κ πολύ καλή η επιλογή των κομματιών.Γενικά αξιζε κ με το παραπάνω η χτεσινή συναυλία.Το μόνο που μ την ψιλοέσπασε ήταν ο μπασιστας που σε κάποιες φάσεις έκανε λες κ ήταν σε πόζερ μπάντα.

καλή συναυλία, ο τραγουδιστής κρατιέται καλά…
Για τον V.Moore τι να πω, εκπληκτικός κιθαρίστας, τα έδωσε όλα…
καλός χώρος το fuzz…

άντε και στις επόμενες συναυλίες…

Επανω επαιξαν Lights Out οι ατιμοι…Αχ αχ αχ…:smiley:

Και αν θυμάμαι καλά στο λαϊτς άουτ ο βιννι έπαιξε σόλο με την κιθάρα πίσω απ το κεφάλι.:respect: