Πιστεύετε στην άφιξη των ufo στην γη;;;

Η συνομιλια ειναι αναπαρασταση απο τους δημοσιογραφους της ζουγκλας

Ε και τι μου λεει πως δεν ειναι μαιμου? Ζουγκλα ειναι αυτη :expressionless:

Γιατί θα πρέπει να μας εκπλήσει το περιστατικό?

=

Γιατι θα πρεπει να ειμαστε μονοι σε αυτο το συμπαν?
Χιλιαδες χρονια πριν ζωγραφιζαν τους θεους τους οι ανθωποι πανω στους βραχους οπως εμφανιζονταν αυτοι.Τοτε που ο ανθρωπος εμενε σε σπηλιες…Και τοτε υπηρχε συνομοσια?

Όχι ρε ψηλέ, δε λέω αυτό:p

Είμαι σίγουρος οτι έχουν ερθει εξωγήινα όντα πάνω στη Γη, τόσες μαρτυρίες υπάρχουν, δε γίνετε όλες να είναι ψέμα.

Δεν υπάρχει περίπτωση να είμαστε μόνοι στο σύμπαν, τόσοι πλανήτες, τόσοι γαλαξίες. Εδώ εικάζεται οτι μέχρι και στον Άρη ίσως υπάρχει ζωή.

Απ’ όσο ξέρω ένας πιλότος είδε ένα σκάφος που δεν αναγνώριζε γι’ αυτό και σηκώθηκαν κάτι αεροπλάνα τις προάλλες και το ψάχνανε. Το ότι είναι εξωγήινο βγήκαν και το είπαν κάποιοι φυσικοί νομίζω.

Τολκί, δεν έπεσα έξω δηλαδή εε ;; :smiley:

Λέτε λέτε, πάλι στα λόγια του Λιακόπουλου έρχεστε !

Υπάρχουν σύμπαντα, δεν αποκλείεται να υπάρχουν και εξωγηίνοι. Αυτό που είπα απλά πίσω ήταν για ποιό λόγο θα πρεπει να έχουν επισκεφτεί εμάς απο όλους τους κόσμους.

Γενικά δε τα πάω πολύ καλά ούτε ασχολούμαι με τις θεωρίες συνομωσίας πάντως (τύπου οι εξωγήινοι έκτισαν τις Πυραμίδες, κλπ), επομένως το αφήνω σε όσους ενδιαφέρονται να εντρυφήσουν σε αυτά. 8)

Σαφως.Ολες οι μαρτυριες ξεκινουν απο την ελευση του Λιακοπουλου…

Για τον ιδιο λογο που ο ανθρωπος κανει πειραματα σε ποντικια :slight_smile:

Ναι οκ, είναι κι αυτή μια άποψη. Απλά όπως είπα, δεν ασχολούμαι με αυτές τις ερμηνείες, επομένως το αφήνω σε όσους τους ενδιαφέρουν.

Μα δε λέμε οτι απ’ όλα τα σύμπαντα εχουν επιλέξει μόνο το πλανήτη μας. Θα έχουν επισκεφτεί και άλλα μέρη, όπως το ίδιο κάνει και ο άνθρωπος άλλωστε.:wink:

Θεωρίες όπως οι εξωγηινοι φτιάξαν τις πυραμίδες κλπ τις θεωρώ γελοίες, αλλά δεν αμφισβητώ την έλευση τους στη γη.

και ο χριστος εξωγηινος ηταν…και λογω της εξελιγμενης τεχνολογιας γιατρευε τους ανθρωπους…

Σιγουρα θα υπαρχουν.Το μαρτυρουν διαφορα περιστατικα αλλωστε(πχ Roswell).

Η ύπαρξη εξωγήινων είναι τόσο μεταφυσικό όσο το ότι υπάρχεις εσύ.

Μόνο αν κατανοήσουμε το πόσο περίεργο είναι το ότι υπάρχουμε εμείς και γενικά οτιδήποτε άλλο ζωντανό πάνω στη γη, τότε θα καταλάβουμε και πόσο πιθανό είναι να υπάρχει και αλλού. Δεν μπορώ να φανταστώ ένα νεκρό σύμπαν όπου σε μία γωνίτσα του υπάρχουν τόσες μορφές ζωής. Πρέπει να υπάρχει και αλλού :b

Όσον αφορά την έλευσή τους στην γη, αυτό δεν μπορούμε να το ξέρουμε και ναι, είναι χιλιάδες φορές πιο απίθανο απ’ το να υπάρχουν γενικά. Γιατί εξωγήινη μορφή ζωής δεν σημαίνει άσχημα τερατάκια που είναι απίστευτα μπροστά στην τεχνολογία. Μπορεί να υπάρχει ξέρω γω μόνο ένα είδος ζώου που μοιάζει με πρόβατο :b

λάθος ;p

Ξέχασες το πράσινο χρώμα και τις κεραίες:p

Α και στον Άρη λέγεται οτι έχουν εντοπιστεί βακτηρίδια…

Οι εξωγήινοι βρίσκονται μέσα σε αυτό το φόρουμ. Δε μου επιτρέπει η κατάσταση να πω περισσότερα.

Δεν πιστεύω στην άφιξη UFO στην Γη.
Ελπίζω όμως στην αναχώρηση τους:!:

:stuck_out_tongue:

εγώ τους είδα δει στο Gagarin. Ήταν και οι Σκορπιονιστές εκεί τότε…