Uli Jon Roth - 40th Scorpions Anniversary Greek Tour 2013

ε λογικά 1 Ιουνίου Θεσσ/νίκη και 2 Αθήνα. ή κάπως έτσι

Δύσοκλα 1/06 Στην Θεσσαλονικη καθως εκεινη την μέρα θα έχει Ριβερσάηντ στο οχτάμπαλο! Εκτός αν τον βάλουν σε κανενα Μπλοκ 33 οπου πηγε και ο Μιχαλακης ο Σενκερ πέρσι!

Γαμώτο και ήλπιζα για Φρόντζο

ή σε κανένα Principal ή Γαία ?

Πολύ καλύτερα θα ήταν…όντως.

ή και Ιτς Καλέ! μάλλον δεν τους έβγαινε οικονομικά για κάπου ανοιχτά

2 Ιουνιου πεφτει και Κυριακη και θα βολευει πολυ.

18 ευρώ το τικετάκι στα Γιάννενα. κομπλέ τιμή! :slight_smile:

Το live προβλέπεται πολύ δυνατό και με πολύ κομπλέ τιμή. Θυμάμαι τελευταία φορά είχα δώσει 30?

Θα παίξει προπώληση; Να βιαστούμε;

νομίζω δεν ξεκίνησε ακόμα, αλλά θα παίξει σε Καπλάνειο και Indian. ε δεν πιστεύω ότι πρέπει να βιαστούμε και τόοοσο. μετά το Πάσχα θα το τσιμπήσω εγώ

Ο Πολυχώρος πόσα άτομα χωράει περίπου;

ε καμιά 300άρα. γενικά δεν είναι καλά διαρυθμισμένος χώρος, και από ό,τι θυμάμαι δε φημίζεται για τον καλό του ήχο(βέβαια έχω εμπειρίες από πριν 2-3 χρόνια και σε συναυλίες τύπου Υπόγεια Ρεύματα, αν και εκεί είχαν παίξει και οι Electric Litany με αρκετά καλό ήχο)

Και εγώ δεν έχω πάει ποτέ Πολυχώρο, διότι ποτέ σχεδόν δεν με ενδιέφεραν τα live που έκανε

ξέρουμε ποιοι θα είναι στη μπάντα του? θυμάμαι στην Τσαγκαράδα είχε έναν πολύ καλό τραγουδιστή που έπαιζε και κιθάρα (τον χαμένο αδερφό του Fransesco Totti :stuck_out_tongue: ). αυτός θα είναι??

αντε αντε…ποτε θα βγουν οι υπόλοιπες ημερομηνιες…:stuck_out_tongue:

31 Μαΐου στη Θεσσαλονίκη στο Fix Open Air.

ξέρετε που είναι αυτό??

μηπως είναι κοντα στο φιξ προς τον μυλο? το εβαλα στο google maps και μου εβγαλε αυτο https://maps.google.gr/maps?q=fix+open+air+θεσσαλονικη&bav=on.2,or.r_qf.&biw=1536&bih=770&um=1&ie=UTF-8&hl=el&sa=N&tab=wl

Δευτέρα 3 Ιουνίου στην Πάτρα, στην Πολιτεία. σύμφωνα με το scorpions.gr

2 ιουνιου στο κυτταρο θα λιώσουμε…:slight_smile: