Uli Jon Roth- Under A Dark Sky

να σου πω κ ολο τον δισκο αν μπορει να απιξει θα καραγουσταρω!
αλλα σιγουρα θελουμε κ μερικα παλια!(πολλα δλδ:lol: )

αντε να δουεμ κ την κριτικη απο το ροκιν!:wink:

μετα την κριτικη τοu bluezlick δεν χρειαζομαστε κριτικη απο rocking !!τα ειπε ολα…:p:p:p:p:p

αμα αυτος που ακνει τιν κριτικη “κλεψει” ατακες μου θα τον καταγγειλω! :lol::lol:

copy-paste να την κανει καλυτερα!!:stuck_out_tongue:

Σωστα,αψογη η κριτικη!!!:slight_smile:

Χαίρομαι που έχετε τέτοια άποψη για το δίσκο…σιγά σιγά θα σας αρέσει όλο και περισσότερο…!:slight_smile:

Αυτο που παθαινω με αυτο τον δισκο ειναι οτι οταν τον βαλω στο cd player,δυσκολα τον βγαζω…κολαει και παιζει με τις ωρες…μουσικαρες…τι να λεμε…

για μια βδομαδα τον ακουγα συνεχεια!:wink:

[QUOTE=bluezlick;462192]αμα αυτος που ακνει τιν κριτικη “κλεψει” ατακες μου θα τον καταγγειλω! :lol::lol:[/QU

Η αλήθεια είναι ότι κάτι ψιλοίδια, έγραψα στο thread της συναυλιάς, πριν καμία βδομάδα. Συμφωνούμε απόλυτα, σε γενικές γραμμές και όσα έγραψες κομμάτι-κομμάτι με καλύπτουν. Και φυσικά, το τελευταίο είναι έπος μεγατόνων, κατ’εμέ, μάλλον το καλύτερο κομμάτι του, αν και το απότομο κόψιμό του στο τέλος, με τρελαίνει. Γιατί το έκανε έτσι ρε γμτ;

Αυτό το είχαν κι άλλοι απορία…βασικά τον ρώτησαν στο Metal Hammer που έχει συνέντευξή του και είπε ότι το έκανε για να θεωρηθεί συνέχεια του επόμενου δίσκου…

Ναι, ρε κάνει λίγο σε ξενέρωμα και θα μπορουσε να το κόψει κάπως αλλιώς, πχ σαν το Earthquake. Αλλά εγώ δεν είμαι Θεός… Αυτός είναι.

Ναι δίκιο έχεις…αλλά κι εγώ όταν το άκουσα λέω…δε μπορεί κάποιο λόγο θα έχει…Roth είναι αυτός!!:-k

Παιδια,εχει εξαφανιστει απο τα δισκαδικα,ξερω αρκετους φιλους που το ψαχνουν,αν το βρει κανενας,ας ενημερωσει…:-s:-s

Χθες, το απόγευμα το βρήκα στο Metropolis στον Πειραιά, δεν ξέρω, .ομως τι απόθεμα έχουν. Μου φαίνεται κόστιζε γύρω στα 20 γιούρα…

μην διαζεστε λογικα θα υπαρχει στο Live το cd να το παρουμε κ εμ τζιφρα Uli! 8)

Σωστό κι αυτό!!Εγώ παιδιά το είχα πάρει από το No Remorse πάντως…για τσεκάρετε κι εκεί!

Tην προγουμενη εβδομαδα ειχε τελειωσει απο ολα τα κεντρικα δισκαδικα.Ελπιζω να εχει ερθει αυτη την εβδομαδα,αλλιως στο Metropolis του Πειραιά…
Στην Αγγλια το πουλουσε ο Uli,αλλα θεωρω οτι ειναι καλυτερο καποιος να τον εχει ακουσει,πριν τα ακουσει και live(απιστευτο το πως ακουγονται)και ας κραταει το booklet μαζι.

E nai…tetoio disko den perimeneis twra na ton pareis sth synavlia…!:slight_smile:

σε 3 μερες live το cd στο FUZZ 8O με ΜΑRK BOALS(SAVOY BROWN,MALMSTEEN,ROYAL HUNT) και LIZ VANDALL στα φωνητικα!!!

Έτσι!!!Πλέον μετράμε ώρες…αλλη μια φορά τον άκουσα σήμερα το δισκο!!8O