UNCLE ACID & THE DEADBEATS (UK) (11/4 An Club Athens, 12/4 Eightball Salonica)

Ναι, αυτό με την τράπεζα μάλλον είναι μλκία…
Η viva ποτέ δεν χρέωνε παραπάνω από το εισιτήριο… η πρώτη που έβαλε προμήθεια ήταν η detox για τους Brmc, και μετά για το ejekt. Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ότι απλά την πληρωμή του viva για τη διακίνηση των εισιτηρίων ο διοργανωτής τη μετακύλησε στο κοινό… καλή φάση… :stuck_out_tongue:
Για black angels ενώ το έπαιρνες στην κανονική του τιμή μόνος σου από το viva, τα καταστήματα για να στο εκτυπώσουν κράταγαν δικιά τους προμήθεια κανα 70λεπτο νομίζω.

ε και πάλι, αν είναι να γλιτώσεις τις ουρές και το πρωινό ξύπνημα καλύτερα τα 70λεπτά

In other news, The Oath are now confirmed as special guests on Uncle Acid and the deadbeats UK shows, as well as the [U][I]full European tour dates[/I][/U]. Vocalist Johanna Sadonis comments: ?We are extremely excited to announce the release of our debut album and to bring you mayhem this spring supporting Uncle Acid and the Deadbeats on their European tour. We?re on fire!

[SPOILER][/SPOILER]

βεβαια, εχει ολες τις ευρωπαϊκες ημερομηνιες της περιοδειας, εκτος της ελλαδος (???)

ε εμείς θα βολευτούμε μάλλον με ντόπιο πράμα… :stuck_out_tongue:

και θα χάσουμε τα γκομενάκια για να δούμε Mahakala… :stuck_out_tongue:

φάε τη γλώσσα σου ρε! :stuck_out_tongue:

Ιαμ δέαρ

ρε έχει προπώληση η viva? ΄δώστε κάποιος αν μπορεί το λινκ του event γιατί στην αναζήτηση μου έχει βγάλει την πίστη!!

η p90 έκοψε κάπως απότομα τη συνεργασία με το viva.gr απ’ότι κατάλαβα.
μόνο φυσική προπώληση από εδώ και πέρα…

για Αθήνα:

Εισιτήρια διαθέσιμα στα καταστήματα:
-THE LAB (Θεμιστοκλέους 86, τηλ: 2103825805)
-RHYTHM RECORDS (Εμ.Μπενάκη 74, τηλ: 2103841550)
και από 3/2 στο TICKET HOUSE (Πανεπιστημίου 42, τηλ: 2103608366)

και για Θεσσαλονίκη:

Εισιτήρια διαθέσιμα στα καταστήματα:
-Music Land/ Ticket House (Μητροπόλεως 102, τηλ: 2310264880)
-Nephilim Metal Store (Πατριάρχου Ιωακείμ 17, τηλ: 2311243222)

καλύτερα για να εχουμε και τα κανονικα αποκομματα.

τα αντάλλαζε ούτως ή άλλως στην είσοδο με κανονικά αποκόμματα η συγκεκριμένη, απλά τώρα έκοψε τελείως την ηλεκτρονική προπώληση σε όσα είχε ήδη ανακοινώσει… μετέπειτα δεν ξέρω…

Καμιά ιδέα για το πώς πάει η προπώληση;; Θα πάρω μάλλον ψιλοτελευταία στιγμή και δε θέλω να βρεθώ προ απροόπτου…

τσιμπήσαμε τικετ!! :slight_smile:

με γρήγορους ρυθμούς φεύγουν τα εισιτήρια έγραψε η P90 στο event στο fb. τώρα αν ισχύει, πόσο ισχύει κλπ δεν ξέρω. εγώ είμαι για Θεσσαλονίκη αλλά με βλέπω να παίρνω αρχές Απρίλη γιατί τώρα δεν παίζει φράγκο…

Ξέρουμε αν θα έχει κανα support group το gig?

τους deadbeats

This Is Nowhere

Πλάκα κάνεις! Οι τύποι έβγαλαν τρομερή δισκάρα φέτος. Γαμώ!

ok, πηραμε και τικετο σημερα. Αραγε θα εχει και κανα καλο merch?

Στην περιοδεια εχουν μαζι τους μονο t-shirts με 3 διαφορετικα σχεδια, τα δυο παρακατω που ειναι και στο site τους

και ενα ακομα που ειναι το tour t-shirt της περιοδειας του περασμενου χειμωνα (αν εχει περισσεψει ακομα δηλαδη),που δεν μπορω να το βρω καπου.

Και εκτος των t-shirt υπαρχει και αυτο: