UP THE HAMMERS festival || (21 Απριλίου 2007, Αθήνα)

Με μια λέξη… ΧΑΜΟΣ!!!

Τώρα το είδα το θέμα.Έτσι έτσιι

θα είναι και οι Jesu support πάλι???

Μακάρι λέμε!!!

Λάθος τόπικ φίλε…

Ναι ναι παλικάρι…θα φέρουνε και Primus και Mr.Bungle επανασύνδεση ειδικά για εσάς…θα έχει και κρασάκι Maynard James Keenan…:lol:

Θα μαζευτείτε όλοι εκεί που λες και θα φωνάζετε "ζήτω το metal κάτω η δεκαετία του 80 που ήταν όλοι αντιγραφείς των Maiden και των Motley Crue …κάτω οι Artch ζήτω
το 10000 days που είναι ανεξάντλητο και υβριδικό :lol: "

On topik δεν μπόρεσα να έρθω φέτος πρέπει να τα ισοπέδωσαν όλα οι Θεοί Defender και οι Ιταλοί Θεοί Adramelch.

Καλά για Piledriver δε μιλάω απλά προσκυνώ.:drunk:

Defender και Convixion φίλε όλα τα λεφτά, μην το ψάχνεις!
ΚΑΒΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :smiley:

old season kai O exhaulted one… ta alla - den enteksa logw saxon-krepalhs ktl kai den ta eida. pantws ektos apo defender - apo adramelch den perimena kai polla. oi de wotan, eidato kit DVD ti !#$!$!@ $@ me perikefalaia einai o tragoudiarhs… xaxa, toulaxisto mallon beltiwnetai siga siga, sto 3o mporei kai na m aresoun ! LOL

Από κόσμο πώς ήτανε;:-k

Γύρω στα 250 άτομα μαζί με τις μπάντες.

Να’ μαι και γω… Με λίγα λόγια το φεστιβάλ ήτανε :metal: και πάλι :metal: και πάλι :metal: και πάλι :metal: και πάλι :metal: και πάλι :metal: , δηλαδή δεν προλάβαινες να σηκώσεις κεφάλι…
Είχαμε και guest star :
Την πρώτη μέρα ο Kenny Powell των Omen μαζί με τους Battleroar
και την δεύτερη ο Deathmaster των Doomsword με τους Dark Nightmare.
Γενικότερα ένα μεγάλο πάρτυ μεταξύ φίλων.
Προσεχώς και το σχετικό (αρκετό) υλικό, εκτός από Defender, γιατί τελείωσε η μπαταρία…
Και φυσικά τα γαμάτα νέα για το Up The Hammers |||…

Πάω να ανοίξω το σχετικό topic…

Πολλά λες νομίζω, ούτε 100 δε νομίζω να ήταν…

Στις αρχές ναι, όσο πέρναγε η ώρα ερχόταν περισσότερος κόσμος. Αν σκεφτείς ότι έπαιξαν 8 μπάντες (ήδη έχουμε 40-45) κι αν πούμε πώς ο κόσμος ήταν γύρω στα 150-180 άτομα, πάμε κοντά στον αριθμό πού είπα.

O battleroar οταν τον ρωτησα προς το τελος των Adramelch μου ειπε για 230-250 εισιτηρια.
Το θεμα ειναι οτι οποια μπαντα και να επαιζε γυρω στα 40 ατομα ηταν σταθερα εξω απο το club και ποσοι αλλοι εφυγαν,για φαι κτλ…

Αν ξαναμπει θα μπορει να πει και ο ιδιος με σιγουρια.