Up the hammers vi

εγω προσευχομαι για
[SIZE=“6”]JAG PANZER[/SIZE]
[SIZE=“5”]RIOT[/SIZE]
[SIZE=“4”]MYSTIC FORCE[/SIZE]
AGENT STEEL

[-o<[-o<[-o<

να ετοιμάζεστε για Jag Panzer headliners της μίας μέρας :wink:

από όσου αναφέρθηκαν ήδη.

Armored Saint
Hammers of Misfortune, Slough Feg (εκτός κι αν είναι να παίξουν ξύλο :p)
Jag Panzer (η συναυλία στο γκαγκάριν ήταν απίστευτη \M/)
Lethal (υπάρχουν?)
Virgin Steele

ε έλεος…

οφκορς

με το μάλλινο παλτό στο όφωνο?

ο γιές :lol:

Συγκινουμαι ρε. :papas::yahoo:=D>

εχεις πληροφοριες???

έχω τις πηγές μου. ελπίζω να ανακοινωθεί σύντομα και επίσημα

:cry::cry::yahoo::yahoo:
(μεταφραση…)[SIZE=“5”]ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!![/SIZE]

Πες τι ξερεις…Δηλαδη το φανταζεσαι απο την μεγαλη καουρα του κοσμου να τους δει ή ξερεις τιποτα βασιμο/εχεις κανα inside info?

είπε ότι έχει τις πηγές του:roll:
Αν και μόνο πέρυσι άκουσα Panzer, θέλω να τους δω…
αα και φέρτε Hibria…

Bασικα σορρυ. Με το που ειδα αυτο περι Jag Panzer και να τους περιμενουμε πηδηξα μια σελιδα και απαντησα κατευθειαν (:p)…Τελικα τωρα που ξαναειδα αυτο περι line up Riot ξενερωσα. Οποτε να τι λιστα θα δωσω!

Confessor
Jag Panzer
Hibria
Watchtower
Lethal

Νταξ’. Κλαίω μόνο διαβάζοντας τα ονόματα, πόσω μάλλον αν δω…

[B][SIZE=“4”]JAG PANZER [/SIZE]/B
[SIZE=“3”]WATCHTOWER[/SIZE]
[SIZE=“3”]ARMORED SAINT [/SIZE](τι λες τώρα;;;:wink:
[B][SIZE=“3”]VIRGIN STEELE [/SIZE]/B

Και ότι γουστάρετε και σεις, πάλι μέσα θα’μαι…

Τραμπάκουλα αν δεν είναι έγκυρες οι πηγές σου είσαι προετοιμασμένος να υποστείς τις συνέπειες από την τρου φράξια του φόρουμ;

Μακάρι πάντως. Θα είναι το καλύτερο φεστιβάλ έβερ. Δε θα χρειαστεί καν να φέρουν άλλους!

Ας κανω κι εγω το wishlist μου:

Cirith Ungol (το ξερω, διαλυμενοι… αλλα εχουμε δει πια δεκαδες one-night-reunions και προσευχομαι)
[B]Falconer /B
Armored Saint (oh, yes!)
Tuatha De Danann (προτιμοτερο MΕ τον Walkuyer… Εναλλακτικα τους πολυλατρεμενους Skyclad, που δεν τους εχω δει χωρις Walkyer)
Jag Panzer (με διαφορα στην κορυφη, αλλα τελευταιοι εδω διοτι ειμαι σχεδον σιγουρος οτι το public demand θα λειτουργησει ;))

Το σωστο, βεβαια, θα ηταν να ζητησω Savatage, Heaven’s Gate, Running Wild, Liege Lord αλλα εχουν βαρεσει διαλυση

Επισης, μια εναλλακτικη θα ηταν Domine, Rhapsody, Kamelot αλλα ας προσγειωθω στην πραγματικοτητα

Ειναι ομως παραλογο να ζητησω Warlord ή Luca Turilli;

Ο,τι κι αν γινει, παρακαλω τους διοργανωτες να προσεξουν τον χωρο. Κανουν εξαιρετικη δουλεια, κανουν μεγαλη προσπαθεια, κανουν και μεγαλα οικονομικα ανοιγματα… Κανουν poll για να φερουν (φανταζομαι) τουλαχιστον μια μεγαλη μπαντα (αρα, χρηματα)… Ας κανουν κι ο,τι μπορουν για να μην κακοποιηθει ο ηχος/προσπαθεια!

trust me on this one :wink:

Δεν εχω κανεναν λογο να μην… :wink:

pentagram ρε γμτ!!!

Pentagram
Jag Panzer
Hammers Of Misfortune

και ειμαστε μια χαρα.