UP THE HAMMERS XV - Warm up show - An Club 12 / 3 / 2020

Τελικα ψήθηκα (κάηκα λιγάκι στις άκρες τελος πάντων) και πήρα τικετο.

2 Likes

95% of tickets is gone, its only a matter of time for the tickets to be sold out

δεν το πάνε κι αυτό gagarin να 'μαστε άνετοι ;;;

Για το Warm Up η για το γενικο? Ειμαι ακομα στην σκεψη για να παρω και για την μερα με τους Agent Steel k τους Scald

Για το warm up ειναι.

2 Likes

Φαινοταν οτι παει για sold out αυτο, εγω πηρα πριν 2 εβδομαδες, επιτελους θα δω Atlantean Kodex για πρωτη φορα.

2 Likes

Κι εγώ μόλις την Τρίτη, δε θα άντεχα να το χάσω λόγω πιθανού sold out

1 Like

Sold out επισημα

2 Likes

Τέλεια :skull_and_crossbones: όποιος θέλει να πάμε για μπύρες-τσίπουρα πριν τη συναυλία, ας γράψει +1,και το κανονίζουμε :love_you_gesture: :love_you_gesture: :love_you_gesture:

1 Like

+1.

1 Like

Ψαχνω ενα εισιτηριο :Ρ

Warm up show Running Order:
Doors open 18:00
Rammit 18:05 – 18:45
Throne of Iron 19:00 – 19:40
Achelous 19:55 – 20:35
Ravensire 20:50 – 21:30
Crush 21:45 – 22:35
Atlantean Kodex 22:50 – 0:20

5 Likes

Μετα απο πολλη σκεψη και αναλυοντας ολα τα δεδομενα, αποφασισα να μην παω στην συναυλια την Πεμπτη, κριμα γιατι ηθελα πολυ να δω Atlantean Kodex αλλα με τα μετρα για τις συναθροισεις ατομων να αυξανονται παγκοσμιως δεν μου αρεσε η ιδεα να ειμαι σε ενα τιγκαρισμενο τοσο μικρο χωρο οπως το An και μαλιστα σε συναυλια Up The Hammers που θα εχει και κοσμο απο το εξωτερικο. Δεν ηθελα να παω και να μην το ευχαριστηθω, να κανω δευτερες σκεψεις κτλ, οποτε επελεξα να μην παω καθολου. Καλα να περασετε οσοι πατε, περιμενω εντυπωσεις.

από ποιόν ;;; :stuck_out_tongue:

κάτσε να έρθουν οι μπάντες καλά καλά

1 Like

αχαχαχα…γ@μηθηκε η φαση…

:disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved: :disappointed_relieved:


3 Likes

ATTENTION!!! Despite the corona madness SCALD WILL BE PERFORMING today at 17.00!

The adress is: Menelaou 52, 17672 Kallithéa
It is a small place but those of you who can make it are welcome! The attendance if free of course. Some of the merch will be also availavble there!

–>Entasis Studio

Το κατεβασαν. Θα γινε σολντ αουτ :stuck_out_tongue:

Μου θυμισε λιγο σπαιναλ ταπ η φαση

2 Likes