Δικα Μας Video

__Ωραίος Haunted! :thumbup:

__Λατρεμένο κομμάτι που το ξέρω αρκετά καλά γιατί το τραγουδούσα με μία μπάντα, εύγε-εύγε :thumbup:

__Πρόσεξε πολύ το γκρουβ σου! :slight_smile:

__Μάλλον δεν παίζεις (φρι εννοώ, πάνω απο κομμάτια πάντα υπάρχει ο ντράμμερ, χαχα) και μελετάς με μετρονόμο, και μάλλον δεν παίζεις πολύ σε μπάντες.

__Τα παίζεις όλα πολύ καλά, αλλά χάνεις από το timing και το groove. Και είναι πολύ σημαντικό! Χαρακτηριστική η άποψη φίλου επαγγελματία μουσικού που ηχογραφούσε τις κιθάρες για έναν δίσκο ενός κολλητού. Του λέει ο φίλος μου, “αν θες μπορώ να παίξω εγώ τις ρυθμικές και να παίξεις εσύ τα σόλο”, και του απαντάει “όχι, δεν κατάλαβες, καλύτερα να παίξω εγώ τις ρυθμικές κιθάρες και να παίξεις εσύ τα σόλο” και φαντάσου ο φίλος μου έπαιζε καλά ρυθμικές και σχεδόν καθόλου σόλο :wink:

__Ρυθμικά και γκρουβ. 8) Θα απογειώσουν το σύνολο του παιξίματός σου

haunted για σενα πηγαινε το “Covers” :wink:

[SPOILER]η μπλε ibanez ειναι τρελλα!!![/SPOILER]

νομιζω το γκρουβ ξεκιναει απο την ανεση που εχεις στο παιξιμο σου.

Εφοσον δε φοβασαι να παιξεις τοτε ερχεται και το γκρουβαρισμα.

ps:Βαλε εκει λιγο βαθος στο σολιδι να γινει τση πουτανας!

:bow:

[SPOILER]
Το ξέρω ρε γ#μω το… Πάντα κάπου χάνω καμιά-2-3-4-5 νότες… Τελευταία προσπαθώ με ον-λαϊν μετρονόμο να παίζω…

Ευχαριστώ παίδες… Όλους σας…

Επίσημα πλέον καλό φθινώπορο… Πράγμα που σημαίνει ότι “ανεβαίνω” πάλι πάνω (φτού!) και επομένως θα παίζουμε λιγότερη κιθάρα… #-o[/SPOILER]

γεια χαρα και παλι. ειμαστε οι iola 11 ( www.facebook.com/iola11 )

επιτελους καταφεραμε να παρουμε στα χερια μας τα βιντεο απο εκεινο το επεισοδιακο λαιβ στo Candela Rock bar (μπατσοι μας διεκοψαν το λαιβ, κλεψαν το μπασο του μπασιστα κτλ κτλ)
σαν να μην εφταναν τα παραπανω ευτραπελα, το φιλμινγκ κρου ειχε μεθυσει και αλλαζε τις sd καρτες αναμεσα στα κομματια. αποτελεσμα ολων αυτων να εχουμε μονο 8 τρακς να σας προσφερουμε.
οσον αφορα τα νεα της μπαντας, νεο μπασο ειναι υπο κατασκευη αλλα μεχρι να τελειωσει και να τελειοποιησουμε 2-3 νεα τραγουδια ποου εχουμε, θα ξαναβγουμε για λαιβ κατα το Νοεμβρη. καλιο αργα παρα ποτε. εχουμε και καποια αλλα κολπα σχεδον ετοιμα, αλλα θα τα πουμε αλλη στιγμη
ναστε καλα








King Diamond - Magic COVER

Το κινητό στην καλύτερη ανάλυση σταματάει το βίντεο στο 5 λεπτο #-o και έχασε σχεδόν το τελευταίο ρεφραίν του κομματιού ενώ εγώ συνέχισα να παίζω :lol:

Ένας οπαδικός φόρος τιμής στο αγαπημένο μου σόλο ever, απ το “Firth Of Fifth” των Genesis.

ε υπέροχο!
(δεν έχω να πω κάτι παραπάνω/ κρίνω ως αρχάρια, θα ήταν αστείο :p)

αρχοντας

Thank u!!!:smiley:

ενα jam με το cigar box guitar

σωραιος

Piece Of Joy Live!

μερικα Video απο το street Festival

[B]Do Your Best Thing[/B]


[B]
Love The One You With[/B]

[B]Soulshine[/B]

και δυο ακομα :slight_smile:

[B]I Put A spell on you[/B]

[B]White Rabbit[/B]

pantera-10’s φωνητικα.γαμηθηκε ασχημα ο ηχος απο πισω αλλα παοκ εισαι

Διασκευή στο USSR του Eddy Huntington

το ep το δινουμε δωρεαν εδω

κόκκαλο

DOWN-temptations wings

Διασκευή-tribute στην αγαπημένη μας μπάντα και σε ένα αγαπημένο μας κομμάτι, στο Lady Fantasy των Camel.Ηχογραφημένη multicam live πρόβα στο studio.