Δικα Μας Video

Ευχαριστω ρε συ!

ηταν γρηγορη προσπαθεια χωρις δοκιμες κτλ…σιγα σιγα μαθαινω.

το σολο σου παντος ηταν περα απο απεχτο!!! ηταν πολυυυυυυ περα!!!

8O Φοβερο !!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ευχαριστω ρε σεις.Ειδικα οταν τα λενε αυτα και παιχταραδες ειναι ακομα πιο τιμητικο…:smiley: :smiley: :smiley:

εγω ειμαι παιχταρας?? εεε?? εε???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κωστα δεν υπαρχεις…

Kωστα φυσικα και εισαι και το νιωθεις κιολας αν κρινω απ τις εκφρασεις!χεχεχε!:smiley:

Σακη θενκς ρε,ειδικα το σχολιο στο tube με εκανε να κοκκινισω ωσαν παντζαρι(αν και ουτε μεχρι 5 νοτες του Ζαππα θα καταφερνα ποτε να παιξω…:lol: :lol: :lol: )

I would kill to be able to play like this fucker…

Eσενα πορωμενε Schon-α στα ειπα και κατ’ιδιαν!Ποτε δεν ειναι αργα…και οπως ειπαμε…Les Paul θρησκεια!!:lol: :lol: :lol:

Δεν ξες να παιζεις κιθαρα ρε.
Μη σου πω οτι κοπιαρες τον Gus G κιολας.

Oχι μανες…

Hokam είσαι… είσαι… είσαι…

Αχ πες μου τι εισαι.

Με τρομαζεις ε…:stuck_out_tongue:

Kai ama bgalei xeria i Les Paul kai me plakosei sta xastoukia? Sou aresei kai sena na bazeis to aristero xeraki poli xamila xomeno stin egkopi san to theo blepo… Oxi den itan dirty comment, dont worry! :lol:

Τρελό σόλο μου

Χόκαμ πέιτζ και λοιποί, θα φάτε τα τάστα μου!

προσκυναω!!!απλα απιστευτος8O

Mα πως να αντισταθεις σε τετοιες καμπυλες και να μη τις βαλεις χερι???8)

Παραταω τη μουσικη και παω να γινω ντραμερ!!!8O

8O 8O 8O ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΑΥΔΟΣ,ΠΑΡΑΤΑΩ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ

Μη σας κοροιδευει ρε ο Freedom…
αμα το πατε σε slow motion x200 θα δειτε τι παπαδες παιζει!!!
γιατι λεω εγω τωρα…δε παιζει να ειναι ΤΟΟΟΣΟΟΟΟ αχρηστος πια… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue:

Επειδή κιθάρα είναι το μόνο όργανο (μουσικό) που έχω σπίτι, θα τραβήξω κάτι πιο σοβαρό αυτή τη φορά. Ελπίζω μη πέσουν ντομάτες όμως:-s