Vodka Juniors - Greek Winter Tour 2011

Κοίτα φαντάζομαι ότι για να έχουν βγάλει αφίσα, φαντάζομαι θα έχουν συζητήσει/λήξει κάποια πράγματα. Θα μιλήσω και με τα παιδιά πάντως, να δω αν έχουν τίποτα υπόψην τους.

Πάντως αν πάνε όλα καλά, αναμένεται [B]πάααααρα πολύς [/B]κόσμος στο λαιβ

Μας γαμαει λιγο το πανεπιστημιο, αλλα ειναι τρελη φαση. :smiley:

Έλα να τους δεις Βόλο, με Bandage.
Σάββατο 5 Μαρτίου.

Κομοτηνή πού θα γίνει? :-k

Προστέθηκαν και άλλα Live…

Τα πάντα σχετικά με το tour: http://www.cballrec.com/tour11 μαζι με live updates… Εκκίνηση μεθαύριο Καβάλα!

θα ειμαι λογικα στα Γιαννενα… αν και δεν εχω επαφες με την μπαντα αλλα εχω ακουσει πολλα και λεω να παω να τσεκαρω. ετσι και αλλιως live ειναι, καλα θα περασω!

Εγώ ήθελα να πάω αλλά έμπλεξα με djιλίκια! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τσιμησες καρεκλα, πηρες ποστο, προαγωγη και τωρα θα μας βλεπεςι αφ’υψηλου και θα σνομπαρεις τους αγνους ροκερς που θα σου ζητανε παραγγελιες…!! :stuck_out_tongue:

Χαλαρά ignore σε όλους τους κοινούς θνητούς! Πλέον θα βάζω μόνο ψαγμένα κόλπα!!! χαχαχαχα #-o#-o

Τέτοια πολιτική στις τιμές πρώτη φορά βλέπω…8O
Δεν ξέρω αν πάντα ήταν έτσι αλλά ρισπεχτ…
με 5 ευρώ σαλόνικα, αν και δεν τους έχω πολύ ακούσει, χαλαρά είμαι μέσα…

στα Γιαννενα γνωριζοντας τον μαγαζατορα(καθοτι συντροφος αεκτζης) χαλαρα θα εχει κανα 7-8?..το ακριβοτερο δηλαδις αλλα θα το τιμησουμε!:slight_smile:

πάντα τέτοιες τιμές είχαν:)

Μετά το 4ωρο σετ της [B]Καβάλας[/B] και την κατεδάφιση της [B]Ξάνθης[/B] αυτό το διήμερο σειρά για [B][I]Πάτρα και Αγρίνιο[/I][/B]… (για πρώτη φορά)

Στις εστίες του πανεπιστημίου και στο RockBar 1897 αντίστοιχα…

Μη τους χάσετε!!! Δε λέει :wink:

Τα κέρατα μας ήπιαμε μέχρι να τελειώσει το σετ στην Καβάλα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σας περιμενουμε με ανοιχτες αγκαλες ! :smiley:

Εχω την εντυπωση οτι θα μαζευτει πολυς κοσμος στην Πατρα.
Α μαγκες ετοιμαστειτε να δειτε το πιο ωραιο μαγαζι που υπαρχει.
Ναι για το 1897 μιλαω.

Ρε σεις βότκες ανεβάστε κάνα βίντεο από κει που πάτε να γουστάρουμε. τι μυστικοπάθεια είναι αυτή?

Δυστυχώς το live στο[B] Άργος [/B]αναβλήθηκε. Δεν γνωρίζουμε τους λόγους αλλα sorry σε οποιον κανόνιζε να έρθει. Είχαμε καταφέρει να μην ακυρωθεί ποτέ Live ως τώρα αλλα ήρθε η πρώτη φορά.

Anyway, μένουν Λαμία, Κομοτηνή και grand finale Θεσσαλονίκη στο πάρτυ τελετής λήξης του πρώτου μέρους

[I]@PaSxaLak0s[/I] Φίλε πάλι καλά που έχασες το τρένο γιατί το Live Κομοτηνή δεν έχει γίνει ακόμα! 9 Απριλίου…

[U]ΥΓ: Quick Review[/U]
Βολος, Γιαννενα, Σερρες, Λαρισα = Εμπόλεμη ζώνη

#-o:lol:

#-o
Έπεσα ένα μήνα έξω…χαχα
Θα είμαι εκεί τότέ8)

Τελετή Λήξης… Grand Finale… Party!!

Το Σάββατο 16, στη Θεσσαλονίκη… @ Block33

Full Line Up και Full Set List κι απ’ολα, το πάρτυ του αποχαιρετισμού για το πρώτο μέρος του tour!

ΥΓ: Επίσης το πάρτυ ξεκινάει με Middle Fingers High