Τι ακούτε τώρα Vol. 666

3 Likes
12 Likes

Καλησπερα
Έχει αναφέρει σε συνέντευξη του ο Nigel ότι ήταν φίλος με τον lord

3 Likes

ναι εκτος αυτου ειχαν κανει και διασκευη στο Great Balls Of Fire στο Greece Attacks και συμμετειχε και ο Lord

Τον Λακη (Nigel Foxxe) τον θυμαμαι στο Rock City στην Σωκρατους καπου στο 89-91.
Πολλα τα χρονια βεβαια που εχουν περασει, ημουν και πιο πιτσιρικας και “νεος” στην φαση…ειναι και το Altzheimer που μου χτυπαει σιγα σιγα την πορτα :stuck_out_tongue:

3 Likes

ενα απο τα πιο αξιολογα album της ελληνικης death metal σκηνης, που ειχε κυκλοφορησει την δεκαετια του '90. Εισαγωγη απο το Jesus of Nazareth :stuck_out_tongue_winking_eye:
Down At The Valley Of The Great Encounter, μεγαλο επος.

6 Likes

Ε, κάποια στιγμή ο συγχωρεμένος ο Lord, δεν τον άντεξε άλλο τον Λάκη (και με το δίκιο του) και τον σούταρε.

2 Likes
5 Likes

image

7 Likes
2 Likes

5 Likes

“It is the future of selling without looking”

12 Likes

έχω πάρα πολλά χρόνια να το ακούσω αυτό

1 Like

Δεν ξέρω για τι χρονικό διάστημα μιλάς, αλλά δεν άλλαξε κάτι, παραμένει δισκαρα :stuck_out_tongue:

1 Like

πωπω κολλημα με τον τυπα τον τελευταιο καιρο…

2 Likes

επειδη θυμηθηκα την Jo Bench…ειπα να ριξω μια αυτια στο death metal οπως μου αρεσει :stuck_out_tongue:

12 Likes

Οχι και τα 92-μονο τα 21 πρωτα

6 Likes

Δεν ξέρω αν είναι η ενδεδειγμένη επιλογή τώρα που… σφίγγουν οι ζέστες, αλλά πως να αντισταθείς!

Πολύ ενδιαφέρουσα και η εικαστική άποψη του bootlegger, που είχε σαν εξώφυλλο το αντίτυπο από το οποίο το πρωτάκουσα!

9 Likes

4 Likes

Το εχω σε βινυλιο και με τις δυο βερσιον εξωφυλλου. Ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα διαμαντια της παγκοσμιας μουσικης, νομιζω οτι το χειροτερο σημειο του ειναι τα κενα αναμεσα στα τραγουδια. Επρεπε να τα γεμισουν με καποιον τροπο, τους το καταλογιζω.

6 Likes

2 Likes