Τι ακούτε τώρα Vol. 666

image

ήδη 4 φορές… καλά πάμε

10 Likes

4 Likes
17 Likes
17 Likes
16 Likes



Τις τελευταίες μέρες αυτά τα δυο μονοπωλούν το ενδιαφέρον μου και για να είμαι ειλικρινής, αν και καλά album, δεν με ενθουσιάζει κανένα στον βαθμό που τo έκαναν τα προηγούμενα και των δυο.

Για τους Messa πάντως θεωρώ ότι θα αλλάξω γνώμη με τον καιρό, αρκεί να μπω στο mood.

7 Likes

Και να μην αλλάξεις, κράτα για πάντα το φόρο τιμής στους Devil’s Blood με το Rubedo

Έρως.

4 Likes

Mosh με τον σκύλο στο σαλόνι με thrash επιλογές, τώρα βαράει αυτό.

8 Likes

Ροκ ύμνος

9 Likes

ακροβατωντας αναμεσα σε taken by force,lovedrive/animal magnetism τουτα εδω…αφηστε βρε τον Uli να χτυπησει 2 σολαρες να γινουν 11/10 :grinning:

7 Likes

@bostonflesh εσύ τα ξέρεις αυτά τα christian/nu metal βρήκα αυτό το τραγούδι και έχω κολλήσει άσχημα με το ρεφραίν. Αν τους ξέρεις έχεις καμία πρόταση;

3 Likes
8 Likes

Ναι κι εγώ που έβαλα τώρα να το ακούσω, είναι πολύ καλό.

Τους ξέρω τους Thousand Foot Krutch. Το τραγούδι “Welcome To the Masquerade” το άκουγα μια περίοδο και μου άρεσε πολύ αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησα να ακούσω και άλλα κομμάτια της μπάντας.

Οπότε δυστυχώς πέρα από το συγκεκριμένο τραγούδι δεν ξέρω να σου προτείνω άλλα. Άκουσε το όμως, θα σου αρέσει. Είναι επίσης πολύ καλό.

Ευκαιρία να ασχοληθούμε και οι δύο παραπάνω με το συγκρότημα και σε άλλα κομμάτια!

3 Likes

merci :wink:

1 Like

:ok_hand:

9 Likes
1 Like

Ωραιοι, κριμα

5 Likes

418RAC0S31L._AC_QL70_ML2

7 Likes

Πολύ με αφορά ο συγκεκριμένος ήχος… Άγνωστη μπάντα κ σε μένα παρόλα αυτά…μου άρεσαν κ τα 2 κομμάτια, από σένα κ από @bostonflesh. :ok_hand:

2 Likes

12 Likes