Τι ακούτε τώρα Vol. 666

Πιο κάτω στον βυθό δεν πάει

2 Likes

Μπαντάρα! :arrow_up: Με προσωπικό αγαπημένο το “The Ichthyologist”

1 Like

κρίμα που το διέλυσαν, αν και δεν έχω ακούσει το τελευταίο ακόμα -που είχα κάτι να κάνει με Κρήτη, Ελλάδα νομίζω κτλ

1 Like

ηταν οκ το Minoans αλλα δεν φτανει Ichthylologist και Cenotes. Grayceon επισης πολύ δυνατη μπαντα.
Squalus και Κουράδα πέρασαν και δεν ακουμπησαν

2 Likes

Ωραιότατη η κουράδα για εμένα…μύριζε πολύ Giant Squid.

2 Likes

Τις τελευταίες ημέρες έχω κολλήσει πάλι με το Eat The Elephant.

4 Likes

3 Likes

Εκει στο 4:50 τι ακούω Mariusz;…δεν περίμενα κάτι τέτοιο σε Lunatic Soul.
Μαγεία το κομμάτι.

2 Likes

Οσες φορες και να το ακουσω αυτο το κομματι δεν ξεφτιζει ποτε

4 Likes

1 Like

Ευχαριστούμε korn
2 Likes
4 Likes

1 Like
5 Likes

8 Likes

Eιναι τοσο ΜΕΤΑΛ που ξαναφτιαχνεις τους διδυμους πυργους !!!
6 Likes

Υπερπολύτιμη κυκλοφορία για τους λάτρεις του είδους, υπεραπαραίτητο συγκρότημα για την σκηνή!
Ελπίζουμε σε μια ανάλογη επιστροφή, όποτε με το καλό!

7 Likes
5 Likes

Αυτό και το black future ήταν δίσκοι που στις 2-3 ακροάσεις δεν μου είχε αποκαλύφθει το μεγαλείο τους, σε αντίθεση με το outer isolation που θυμάμαι να το ακούω στο αμάξι πρώτη φορά σε ένα roadtrip και να μου έχει πέσει το σαγόνι με τα όργια που άκουγα.

Τώρα πια τα θεωρώ και τα τρία ισαξια, αν έπρεπε να διαλεξω ένα θα διάλεγα αυτό, το terminal redux, αν και πριν 4 χρόνια το θεωρούσα το λιγότερο καλό από τα τρία αυτά μυθικά 10αρια.

Αν σας αρέσει έστω και λίγο το θρας δώστε τους μια ευκαιρια, είναι τουλάχιστον ισαξια αν όχι καλύτερα από κλασικούς και αριστούργηματικους δίσκους της πρώτης δεκαετίας του ιδιώματος.

Μαζί με τον καινούριο δίσκο των gojira (που θεωρητικά τον δουλεύουν από το 2018 με ιδέες για 100 κομμάτια από τα οποία θα επιλέξουν αυτά που θα μπούνε στο δίσκο!) είναι ότι περιμενω πιο ανυπομονα απ οτιδήποτε άλλο δισκογραφικα το 2021

3 Likes