Τι ακούτε τώρα Vol. 666

4 Likes

7 Likes

2 Likes

5 Likes

3 Likes
7 Likes

Το «a deeper kind of slumber» είναι ο πρώτος δίσκος που άκουσα από τους Tiamat και ταυτόχρονα ο πιο αγαπημένος μου. Αν και στα αυτιά μου δεν έχουν κακό δίσκο ούτε καν μέτριο.

Το έβαλα να παίζει και εγώ :grin:

2 Likes
1 Like
1 Like
1 Like

Με αφορμη το scorpions thread εβαλα να ακουσω μετα απο καιρο εναν δισκο που πολλοι θεωρουν απο τους χειροτερους τους, το Pure Instinct του 1996, που (ναι, το ειπα!) ειναι ενας σπουδαιος δισκος

Για την εισαγωγη του wild child, το fun των but the best for you και oh girl, το φανταστικο κουπλε του does anyone know, τα prechorus/chorus του stone inside my shoe, τις μελωδιες των soul behind the face, are you the one και when you came into my life, την ατμοσφαιρα του time will call your name, την τυρενια απολαυση του you and I και το συγκινηνιτι-κοτατο where the river flows. Και επειδη το ακουω απο μικρο παιδι γαμωτο και οι συνδεσεις ειναι απειρες.

Λευτερια στην εμπορικη πλευρα των Scorpions. Αυτο, συνεχιστε

6 Likes
9 Likes

7 Likes

επιτελους,μετα απο 25 :upside_down_face: χρονια καποιος αφουγκραζεται αυτα που νιωθω για το αγνο ενστικτο

:+1:

on topic

6 Likes

4 Likes

1 Like

Σε περίπτωση που δεν έγινε σαφές, μιλάμε ότι η ΤΕΡΑΣΤΙΑ φωνή του Mark Lanegan δεν έχει ταίρι. Ήταν και οι κιθαριές του Conner σπουδαίες όμως! Απίστευτο συγκρότημα.

3 Likes

1 Like

YOB is love

3 Likes
12 Likes