Τι ακούτε τώρα Vol. 666

5 Likes

Δυο :grinning:! Ευτυχως ειχα καταφερει να παω στο πρωτο!

1 Like

Δεν το θυμομουνα πως ήταν δύο οι μέρες έχεις δίκιο Παντελή! Εγώ ήμουνα τη δεύτερη μέρα, θυμάμαι πως ήταν και Σάββατο.

Τέσσερις μέρες μετά ενηλικιώθηκα :smiley:

4 Likes

Δεκαεννέα μέρες μετά έκλεισα τα 9! :’’(

4 Likes

2 Likes

Να’ στε καλά οι από πάνω για τις θύμησες.

Το απόλυτο highlight της δισκάρας:

7 Likes

Κομματάρα. Kαι, ακόμα καλύτερη, η εκτέλεση που είχε βγει ως demo πριν το άλμπουμ

4 Likes

Λίγους μήνες πριν είχα απολυθεί από τον ΕΣ! Ωραία χρόνια!

2 Likes

Ειμαι κατω και δεξια στο Ροδον, ας πουμε κοντα στις σκαλες. Πεταει ο κιθαριστας μια πενα στο κοινο, εγω το γραφω στα @@ μου, αλλα νιωθω να σκαει κατι στον αριστερο μου ωμο. Ενστικτωδως απλωνω το χερι σαν ζητιανος ας πουμε και πεφτει η πενα πανω. Αν εχεις κανει γκολκιπερ, ολα γινονται φυσιολογικα… :cool:

Δεν ημουν μονος, νομιζω με τον Τοξικο. Η πενα παντως δεν θυμαμαι που βρισκεται.

3 Likes


Και τωρα αυτο

Τωρα αυτο

1 Like

#33y

6 Likes


Και τωρα αυτο

2 Likes

Το πρώτο που πόσταρες ήταν ευχάριστη έκπληξη. Βάζε όμως κ ονόματα όταν δεν είναι εύκολο το όνομα, σε περίπτωση που κάποιος θέλει να ψαχτεί. Η μπάντα λέγεται Moonscar κ είναι μια κοπέλα από Θεσσαλονίκη.
https://cats.metal-archives.com/bands/Moonscar/3540487475

έντιτ, χρησιμοποιώ την έκδοση με τις γάτες στο μέταλ αρκάηβς, σε περίπτωση που κάποιος αναρωτηθεί γιατί βλέπει γάτες αντί για μπάντες… :grinning:

1 Like
3 Likes
12 Likes

8 Likes

gojira_-_the_way_of_all_flesh

Δεν ξέρω για το καινούριο, αλλά το συγκεκριμένο προκάλεσε αρκετή αίσθηση στους σχετικούς κύκλους όταν κυκλοφόρησε και δικαίως, αφού κατάφερε να επεκτείνει τα όρια τους, παγιώνοντας τη θέση τους σαν υπολογίσιμη δύναμη του χώρου.
Και φυσικά, όσοι τους είδαν live, πείστηκαν πέραν πάσης αμφιβολίας για τα παραπάνω!

10 Likes
10 Likes


Και τωρα αυτο

FYRNASK - VII: Kenoma

2 Likes
4 Likes